Де взяти гроші в борг крім банків знає «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Ми знаємо, де взяти гроші готівкою в борг або онлайн крім банків та кредитуючих установ. «Ваша Готівочка» діє виключно в інтересах своїх клієнтів та пропонує лише вигідні умови співпраці. Ми обслуговуємо клієнтів по всій країні, незалежно від рівня доходів, наявності постійного місця працевлаштування та попередньої кредитної історії. Стати учасником програми мікрокредитування від «Ваша Готівочка» може кожен громадянин України, віком більше за 18 років для безготівкових переказів і віком старше за 21 рік та молодше 70 років - для готівкових позик.

Небагатьом сьогодні вистачає коштів на першочергові потреби, що вже казати про дозвілля, незаплановані придбання. Не дай Боже, хтось захворів і необхідно купувати ліки. Навіть, якщо витрати пов’язані із приємними подіями, грошей катастрофічно не вистачає і на найбільше необхідне.

 

Ми знаємо, де взяти гроші в борг крім банків без зайвих питань

 

Напевне, кожна людина потрапляла в ситуацію, коли терміново требо було вирішити, де взяти гроші в борг крім банків та банківських установ. Бажання отримати позику альтернативним шляхом, ніж оформлення банківського кредиту, -цілком зрозуміле. Отримати кредит в банку – доволі тяжка справа. По-перше, необхідно зібрати пакет документів, в яких входить довідка з місця роботи, довідка про середній рівень заробітку, по-друге, в залежності від обсягу, позики необхідно надати майно, яке стане позиковим, по-третє, знайти людину, яка б змогла виступити поручителем під час оформлення кредиту.

Окрім того, взяти гроші в борг в банку Ви зможете лише тоді, коли менеджери ретельно перевірять Вашу кредитну історію і переконаються, що клієнт – кредитоспроможний. Це витрати часу, який може бути вирішальним в тій чи іншій ситуації. Отже, якщо Ви дійсно задумуєтесь над питанням, де взяти гроші в борг крім банків, -завітайте до «Ваша Готівочка».

 

Відтепер гроші в борг – не питання!

 

Наша компанія пропонує своїм клієнтом вигідні і прозорі умови кредитування. У нас Ви можете отримати гроші в борг за більш вигідних і толерантних умов, ніж в банку. Ми не вимагаємо від клієнтів звітування про ціль використання коштів. Ми не вимагаємо надання довідок з місця роботи про середній рівень доходів, ми просто надаємо Вам можливість отримати гроші в борг не в банку, а в компанії, що турбується виключно про інтереси своїх клієнтів.

Згідно програми мікрокредитування від «Ваша Готівочка» ми пропонуємо Вам взяти гроші в борг строком на 16 календарних днів, це може бути один день або тиждень. В разі якщо Ви не зможете повернути позику у визначений строк, ми не будемо заперечувати і надамо Вам можливість подовжити період користування позикою за умови сплати нарахованих комісійних за надані гроші в борг до її повного погашення.

Сума позики, що ми пропонуємо нашим клієнтам сягає 7000 гривень. Мінімальний обсяг кредиту – 200 гривень за відсотковою ставкою 2% в день. Ви самі обираєте на який період Ви хочете взяти гроші в борг і в якому обсязі.

 

З «Ваша Готівочка» взяти гроші в борг зможе кожен!

 

Усі наші клієнти мають право обирати в якій формі отримати позику, Ви можете взяти гроші в борг онлайн на карту або готівкою у відділенні компанії. Дізнатися, де взяти гроші в борг крім банків і подивитися адреси найближчих відділень «Ваша Готівочка» можна на нашому сайті. Для оформлення готівкового кредиту Вам необхідно мати при собі паспорт громадянина України, ідентифікаційний код. Пенсіонери мають надати номер та серію пенсійного посвідчення, виданого ПФУ. Для оформлення онлайн позики достатньо зареєструватися на нашому сайті, отримати доступ до «особистого кабінету» та заповнити анкету клієнта, де ви зазначите бажані умови кредитування і отримаєте грошовий переказ миттєво після підтвердження заявки на оформлення кредиту.

Стати учасником програми мікрокредитування від «Ваша Готівочка» може кожен громадянин України, віком більше за 18 років для безготівкових переказів і віком старше за 21 рік та молодше 70 років - для готівкових позик.

Отримати негативну відповідь від операторів компанії практично не можливо, єдиними виключеннями, що можуть спровокувати відмову буде спроба надати неправдиві данні, спроба оформити позику на документи іншої особи та вікові обмеження. Кожна з перелічених причин, окрім останньої, - спонукатиме нас занести клієнтів, що намагалися вдатися до шахрайства, в «чорний список» та унеможливити їх подальшу участі в програмі мікрокредитування від «Ваша Готівочка».

Не обирайте довго, де взяти гроші в борг крім банків, завітайте до «Ваша Готівочка»!