Взяти кредит готівкою чи отримати переказ на картку? Обирайте самі!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Коли знаєте, де взяти гроші в кредит та ще й готівкою, можна ні про що не турбуватися. В «Ваша Готівочка» клієнти отримують позики вже за двадцять хвилин після звернення

Ніколи не завадить знати, де можна взяти кредит готівкою, особливо, якщо, Вам потрібна позика без застав, передплати та надання довідок про доходи. «Ваша Готівочка» спеціалізується на мікрокредитуванні та пропонує взяти гроші в кредит на виключно вигідних умовах, які клієнти обирають на власний розсуд.

Пропозиція взяти кредит готівкою без додаткових умов

Шукаючи інформацію, де можна взяти кредит готівкою, ми пропонуємо Вам звернути увагу на умови, що пропонує «Ваша Готівочка» своїм клієнтам та основні вимоги, виконання яких є запорукою безперешкодного отримання позики.

В більшості випадків, клієнти, що звертаються до компанії з наміром взяти кредит готівкою отримують гроші протягом двадцяти хвилин. Лише інколи трапляється так, що менеджери відділень змушені відмовляти у відкритті позики з вагомих причин. Здебільшого це намагання оформити кредит на третю особу чи вік клієнта, що не дозволяє нам надавати послуги компанії в повному обсязі.

Щоб взяти кредит готівкою чи то отримати грошовий переказ на картку, необхідно лише пройти реєстрацію та підтвердити особистість клієнта. Для позик, що видаються грошима на руки основною вимогою є присутність клієнта у відділені під час оформлення позики та наявність у нього оригіналів паспорту та ІПН. Якщо ж Ви хочете взяти кредит грошима, але не маєте змоги відвідати жодне з наших представництв, ми можемо порадити Вам відкрити онлайн позику. Такий вид кредитування дає змогу отримати переказ на карту після чого зняти гроші в будь-якому банкоматі.

Картка може бути видана банкам України та мати статус як дебетової, так і кредитної карти, не має значення і баланс рахунку, наявність кредитної лінії чи овердрафту. Головна вимога до пластикових карток – їх реєстрація у вітчизняних банківських установах та підтримка операцій в платіжних системах Visa та MasterCard.

Як, коли і де можна взяти кредит готівкою без застави

Наступною вимогою, що впливає на рішення щодо відкриття позик – вік клієнтів. Згідно регламенту роботи «Ваша Готівочка» і нормативно-правових обмежень діяльності фінансових установ, взяти кредит готівкою має право кожен українець у віці від двадцяти одного року до семидесяти років. Якщо Вам ще не виповнився двадцять один рік, але вже є вісімнадцять, Ви можете взяти гроші в кредит, оформивши безготівкову позику на карту.

Незалежно від того, як Ви будете отримувати кошти, готівкою чи на картку у вигляді переказу, умови кредитування від «Ваша Готівочка» можуть бути наступними:

  • довільна сума позики в обсязі від двохсот до семи тисяч гривень;
  • довільний період використання кредиту;
  • можливість подовжувати термін кредитування;
  • право достроково розраховуватися із компанією за позику;
  • можливість повертати гроші як готівкою, так і в безготівковій формі, незалежно від форми отримання позики.

Яку суму зазначити в заявці, який обрати термін використання позики, де можна взяти гроші в кредит та як їх використовувати наші клієнти обирають на власний розсуд, спираючись на особистий інтерес.

Можливість взяти кредит грошима на особисті потреби

Якщо із тим, яку суму позики обрати все зрозуміло, то можуть виникнути питання із тим, де можна взяти кредит готівкою та який термін погашення боргу вказати в заявці. Майже в кожному місті України вже відкриті відділення компанії, для жителів віддалених населених пунктів стане у пригоді можливість взяти кредит грошима в режимі онлайн.

Стосовно терміну використання позики, то стандартний строк, на який вона видається не перевищує шістнадцяти календарних днів, але клієнт завжди може подовжити цей період, повідомивши компанію про своє рішення та сплативши суму нарахованої комісії.

Розрахуватися з «Ваша Готівочка», як і взяти кредит готівкою, можна в будь-який спосіб. Це може бути повернення коштів у тому самому відділенні, де Ви отримали позику чи в будь-якому іншому. Це може бути безготівковий переказ по реквізитах клієнта через банк чи списання коштів з картки, на яку був відкритий кредит через «особистий кабінет».

Немає нічого простішого, ніж відкрити позику онлайн, варто лише спробувати і Ви зрозумієте, що гроші з «Ваша Готівочка» – це легко та просто.