Взяти кредит готівкою - найшвидші позики в Україні

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Розповідаємо, де і як взяти кредит за 15 хвилин готівкою: без черг, без довідок і застав, без відмови. Найзручніше кредитування на українському ринку.

Потрібно взяти кредит готівкою, а в банку відмовляють чи просто затягують терміни? Розберемось, що робити в такій ситуації! Вихід є, і це швидке кредитування. Але ця послуга поки що знайома не всім українцям, тож нам варто вивчити її детальніше і визначити, як буде правильніше та вигідніше нею скористатись.

Треба взяти кредит готівкою: розглядаємо варіанти

Звісно, моментальна позика — не єдиний варіант, як можна взяти кредит грошима в Україні. Звичайні банківські кредити нікуди не ділись, і якщо ви давній клієнт, який вже надав усі необхідні дані про себе, деякі банки можуть піти назустріч і розглянути ваше звернення швидше. Але якщо у вас є хоч найменша невідповідність вимогам, то взятигроші в кредит в банкупрактично нереально. Банк навряд чи допоможе тим, хто не працевлаштований офіційно, не має довідки про високі прибутки, не володіє майном (особливо нерухомим), яке можна було б залишити в заставу.

Також існує варіант дружньої допомоги. Якщо у вас є близькі, які можуть підтримати вас фінансово, і ви не боїтесь зіпсувати з ними стосунки через борги, то можна звернутись до них. Але, як показує наша багата практика на ринку фінансових послуг, найкраще все ж таки взяти кредит на комерційних умовах. Коли всі домовленості укладаються з тим, кому ви платите гроші, виникає набагато менше запитань одне до одного. Ви просто отримуєте послугу, розплачуєтесь за неї, а вся вдячність, на яку може розраховувати кредитор, це те, що ви порадите взяти гроші в кредит у нього своїм знайомим. Ми, на відміну від друзів, не будемо підсвідомо почуватись вашими спасителями і натякати, що ви нам винні. Не хочемо ображати ваших друзів, просто так працює мозок. Тож комерційні позики — це не тільки легко і вигідно, а ще й безпечно для нервів і ваших соціальних зв’язків.

Як взяти кредит грошима за 15 хвилин

Щоб взяти кредит готівкою від компанії «Ваша Готівочка», вам знадобиться лише ІНПП (ідентифікаційний номер) та паспорт. Плюс пенсійне посвідчення, якщо ви вже знаходитесь у статусі пенсіонера.

Адреси відділень, де можна взяти кредит грошима, є на нашому сайті. Щоб знайти найближчий до вас офіс компанії, завітайте до розділу «Контакти» і введіть назву свого міста та області. Радимо з’ясувати цю інформацію саме через сайт, бо якщо ви будете дивитись на сторонніх майданчиках (на форумах, в соцмережах тощо), ми не зможемо гарантувати достовірність даних. Наша компанія росте і регулярно відкриває нові відділення, а іноді закриває старі, щоб відкрити їх в більш зручному для клієнтів місці. Тож важливо отримати найактуальнішу інформацію щодо розташування офісів, щоб обрати дійсно зручний варіант для себе. Якщо ж у вас немає змоги взяти кредит готівкою у відділенні, радимо оформити переказ на свою картку. Процедура оформлення у них така ж, а з вимогами до картки ви можете ознайомитись в інших статтях на сайті.

Коли ви визначитесь з адресою відділення, можна переходити до оформлення заявки.

  1. Відкрийте наш сайт.
  2. На головній сторінці позначте суму та бажаний термін кредиту.
  3. Натисніть «Отримати позику».

Після цього у вас має відкритись форма заявки, щоб взяти кредит без довідки про доходи, куди слід буде ввести інформацію про себе та позику. Можлива ситуація, коли спершу відкриється форма реєстрації. Якщо ви ще не реєструвались в нашій системі, цю анкету треба також заповнити. Це дуже швидко, а до того ж — безкоштовно.

Коли заявку буде оброблено, вирушайте до обраного відділення. Не забудьте документи, бо без них наші співробітники не зможуть віддати вам кошти.

Чи можна взяти кредит без довідки про доходи без відмов

Якщо у вас ще залишились питання чи непорозуміння з приводу наших умов, уточнюємо. В компанії «Ваш Готівочка» ви можете взяти кредит без довідки про доходи, без офіційного працевлаштування, в статусі пенсіонера, без залежності від віку, статі, соціального статусу, складу сім’ї тощо. І навіть якщо у вас існують проблеми в кредитній історії, це не стане приводом для відмови.

Все, що вам потрібно, щоб взяти кредит, це самостійно розрахувати, коли і як ви зможете повернути борг. Якщо ж щось піде не за вашим планом, і ви не матимете на руках потрібної суми, коли термін виплати вже добігає кінця, у вас все одно залишиться вихід. Це процедура відстрочки, яку може оформити кожен наш клієнт, звернувшись до відділення або контакт-центру (за телефоном або через сайт).

Ось і все, що вам потрібно було знати, щоб взяти кредит готівкою або замовити переказ від компанії «Ваша Готівочка». Чекаємо на ваші заявки!