Cума
грн.
Термін
дн.
Під 0.01% 24/7
Позика:
1500
грн.
Відсотки:
1.50
грн.
До повернення:
1501.50
грн.
Погашення до: 18.03.2019
Кредит онлайн
Наші переваги
  • Швидка реєстраціяЗареєструйтесь всього за 5 хвилин і отримаєте доступ до позик в особистому кабінеті на нашому сайті
  • Гнучкі умовиДострокове погашення позики і можливість продовжити термін повернення, дозволяють заощадити на оплаті та уникнути пені
  • Прозорість розрахунківВартість позики вказана без прихованих комісій і зайвих платежів
  • Збереження данихЗабезпечимо захист Ваших персональних даних від третіх осіб

Як це працює

 • 1
  Виберіть суму

  Вкажіть бажану суму у формі

 • 2
  Он-лайн заявка

  Заповніть невелику форму

 • 3
  Отримайте гроші

  На картку або у будь-якому нашому відділенні

 • Як подати заявку?

  Тисніть на кнопку "Отримати позику", переходьте на сторінку з формою реєстрації, заповнюйте інформаційні поля із зазначенням необхідних контактних даних. Після завершення реєстрації в Особистому кабінеті можна буде вибрати суму, термін позики та оформити кредит.
 • Як отримати гроші?

  Переходьте за посиланням "Отримати позику" і заповнюйте форму заявки із зазначенням необхідної суми і терміну кредиту. Дочекайтеся підтвердження рішення, заберіть гроші з офісу «Ваша Готівочка» або отримайте їх на вказану банківську карту.
 • Як повернути гроші?

  Повернути гроші можна готівкою, відвідавши найближче відділення «Ваша Готівочка». Якщо кредит був отриманий онлайн, то сплатити його можна виключно через Особистий кабінет на банківські реквізити, через термінал або мобільний банкінг.
Девушка с колл-центра

.

Компанія «Ваша Готівочка» - комфортний засіб отримати кредит онлайн на будь-які потреби

Мікрокредитна компанія «Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам зручний засіб вирішення їх фінансових питань - кредит онлайн на банківську карту в будь-який час та в будь-якому місці. Банківське кредитування з усіма його бюрократичними складнощами вже давно стало частиною минулого. Сучасні МФУ зробили революцію в світі позик, подарувавши клієнтам можливість замовляти онлайн кредити швидким та комфортним способом без складних та довгих зборів додаткових документів та відвідування відділень фінустанови.

Чим послуга кредит онлайн на картку в компанії «Ваша Готівочка» відрізняється від банківської позики?

Якщо у вас виникла проблема браку грошей, не поспішайте звертатися до банку. Отримати фінансову допомогу тепер можна набагато простіше, ніж оформити традиційний банківський займ.

По-перше, «Ваша Готівочка» пропонує отримати кредит на карту онлайн, тобто без відвідування відділення компанії, більш того, не покидаючи свого улюбленого дивана. Сучасні технології зробили таку послугу простою і доступною. Замовити гроші на свою банківську картку можна в особистому кабінеті на сайті МФУ. Для таких цілей підійде будь-який гаджет (смартфон, планшет, ПК), підключений до інтернету. Щоб пройти реєстрацію, необхідно надати такі дані:

 • номер карти будь-якого банку України (платіжні системи Visa або MasterСard),
 • номер телефону,
 • зареєстрована електронна пошта,
 • мінімальний пакет документів (паспорт, ІПН).

Наш сервіс продуманий до дрібниць, тому зручний інтерфейс дозволяє пройти заповнення заявки в декілька простих кроків і займає не більше 10 хвилин. По-друге, кредит онлайн на карту в «Ваша Готівочка» може стати єдиним доступним засобом отримати позику для тих, у кого зіпсована кредитна історія. Як відомо, банківські організації обов'язково перевіряють потенційного позичальника в Бюро кредитних історій. Якщо ви одного разу мали проблеми з одним із банків, то про це одразу ж стане відомо, і отримання грошей в кредит стане складним (знадобляться документи, що підтверджують платоспроможність, контактні дані поручителів і ін.), а то і зовсім неможливим.

Наша компанія готова надати другий шанс всім громадянам України, які потребують на кредитні кошти. Нас не цікавлять ваші попередні проблеми з банківськими установами, тому що з нами у вас будуть складатися окремі відносини, на які ми будемо орієнтуватися, приймаючи рішення продовжувати співпрацю чи ні. Варто зазначити, що фінансова компанія «Ваша Готівочка» лояльно ставиться до своїх клієнтів. Всі, хто стали нашими постійними клієнтами і зарекомендували себе, як надійні позичальники, можуть розраховувати на вигідні умови подальшого отримання мікрокредитних послуг. Так, наприклад, максимальна сума позики збільшується по мірі користування системою.

По-третє, ми надаємо можливість отримати кредит онлайн без поручителів і застави. Немає потреби відправляти нам скан-копію паспорта. Також ми не цікавимося аккаунтом клієнта у соцмережах. Ваші фінансові труднощі залишаться в таємниці, якщо для вас важлива конфіденційність. Також ми гарантуємо повне збереження ваших даних протягом усього терміну використання сервісу.

По-четверте, щоб оформити кредит онлайн в «Ваша Готівочка» не потрібно надавати довідку про доходи. Клієнтами нашої компанії можуть бути громадяни України віком від 18 до 70 років, тобто в дану категорію потрапляють і студенти, і пенсіонери, і тимчасово безробітні, і жінки в декретній відпустці, і фрілансери. Ми з розумінням ставимося до того, що далеко не всі наші клієнти можуть надати документальне підтвердження платоспроможності, і не вимагаємо цього. Наш кредит онлайн на картку видається на короткий термін, тому ми впевнені, що позичальники реально оцінюють свої можливості і перспективи.

По-п'яте, це дійсна можливість отримати кредит онлайн на карту в Україні протягом 15 хвилин. Саме стільки часу потрібно нашому менеджеру, щоб перевірити надану вами особисту інформацію і прийняти рішення про переведення коштів на зазначені банківські реквізити. Наш сервіс доступний в режимі 24/7, тому ви можете розраховувати на нашу фінансову підтримку в будь-якій життєвій ситуації. Позики доступні по всій Україні для будь-якого міста чи населеного пункту.

Онлайн кредит на карту в Україні стане вирішенням таких життєвих ситуацій

З мікропозикою від компанії «Ваша Готівочка» можна закрити багато побутових питань, не вдаючись до кредитування в банку на довгий час, наприклад, таких як:

 • Відправитися в подорож. Скористатися гарячою путівкою завжди вигідно.
 • Оплатити курси або навчання. Вкладення в знання - найперспективніша інвестиція.
 • Сплатити лікування або ліки. Проблеми зі здоров'ям ніколи не бувають заплановані, тому часто застають наших клієнтів зненацька. Але вихід є завжди - мікропозика.
 • Купити побутову техніку. Якщо несподівано оголошена вигідна акція, то кредит онлайн без відсотків від «Ваша Готівочка» може бути зручним засобом економії.
 • Порадувати близьких. Привітати з днем ​​народження, зробити несподіваний сюрприз, подарувати бажаний подарунок - все це можливо з нашими послугами. Позитивні емоції безцінні.
 • Дотягнути до зарплати. Напевно, найбанальніша причина, від якої ніхто не застрахований. Але якщо не хочеться просити в борг у близьких, а день зарплати ще не скоро, то мікропозика може стати оптимальним вирішенням питання.

Нові клієнти можуть оформити кредит онлайн на особливих умовах

Компанія «Ваша Готівочка» приготувала для своїх нових клієнтів спеціальну пропозицію: кредит онлайн на карту без відсотків (мається на увазі відсоткова ставка 0,01% на день) на 16 днів. Щоб початок співпраці було максимально приємним, всім, хто вперше реєструється на сайті МФУ, надається грошова позика в розмірі від 200 до 9000 грн. з нульовою відсотковою ставкою. Умови кредитування також прозорі, як і у всіх інших випадках: ніяких страховок, додаткових платежів або комісій. Клієнти користуються грошима протягом двох тижнів безкоштовно, але в разі прострочення позики починають нараховуватися щоденні відсотки на загальну суму боргу.

Як дізнатися річну відсоткову ставку по кредиту онлайн від «Ваша Готівочка» - приклад розрахунку

При розмірі позики в 1000 грн плата за користування грошима буде складати 20 грн на день. Таким чином, відсоткова ставка становитимо 2% на день. APR - 730%. Компанія «Ваша Готівочка» надає кредит на підставі договору, який діє до моменту виконання Сторонами всіх зобов'язань згідно нього. Клієнт може користуватися наданими коштами необмежений термін за умови сплати відсотків за користування позикою кожні 16 днів.

Фінансова відповідальність Позичальника в разі невиконання зобов'язань за кредитним договором:

 1. Може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам.

 2. Обов'язкове нарахування відсотків і \ або пені згідно умов договору, які нараховуються за прострочений платіж в розмірі 2,5% від суми простроченого платежу за кожен прострочений день, починаючи із дня прострочення і до моменту погашення всієї суми.Обов’язкове нарахування одноразового штрафу в розмірі 100 грн на 15 день прострочення оплати за відсотками. Відсотки і пеня одночасно не нараховуються.

Умови продовження договору позики:

 • Позичальник має право продовжити термін кредиту, сплативши відсотки за користування позикою згідно з умовами договору.

 • Мінімальний термін погашення боргу - 1 день, а максимальний - до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором, але не більше 10 років.

Покрокова інструкція, як замовити і повернути кредит онлайн на сайті «Ваша Готівочка». Компанія «Ваша Готівочка» готова надати своїм клієнтам фінансову допомогу двома засобами:

 1. Готівкою в одному з відділень МФУ (яких вже більше 200 по всій Україні).

 2. Оформити кредит онлайн на картку України в будь-якій точці країни (навіть в тих населених пунктах, де представництв компанії немає).

У першому випадку достатньо підійти до представництва компанії в вашому місті з паспортом громадянина України та ІПН. Далі з клієнтом працює менеджер, який докладно розповідає умови кредитування і допомагає йому пройти всі етапи оформлення позики. Тим, хто обрав шлях онлайн кредиту на карту, необхідно буде виконати такі дії:

 • Обрати суму позики.

На сайті є зручний калькулятор, де підбираючи розмір кредитних коштів і термін, на який вони потрібні, можна розрахувати суму повернення.

 • Заповнити заявку.

Нові клієнти повинні заповнити форму реєстрації із зазначенням ПІБ, номера телефону, емейлу та ІПН. Постійні клієнти просто заходять в свій особистий кабінет та заповнюють заявку на нову позику, вказуючи необхідну суму і термін.

 • Підтвердити займ.

Прийміть дзвінок від нашого кредитного фахівця для підтвердження позики.

 • Отримайте гроші.

Гроші надійдуть на вказану банківську карту протягом 5-10 хвилин.

Після реєстрації на сайті «Ваша Готівочка» клієнт отримує доступ до особистого кабінету, де буде зберігатися вся інформація про позики, виплати, нараховані відсотки та ін. В разі, якщо кредит онлайн в Україні на карту не виходить повернути в зазначений спочатку термін, то є можливість скористатися послугою його пролонгації. Якщо все зробити вчасно, то позичальнику не будуть нараховуватися штрафи, але потрібно буде сплатити нараховані відсотки для подальшого користування грошима. Повернути, взятий в МФО «Ваша Готівочка» кредит на карту онлайн в Україні, дуже просто. Наша компанія пропонує клієнтам декілька зручних і простих способів на вибір:

 1. Сплатити позику на розрахунковий рахунок в касі банку. Дізнатися реквізити для оплати можна в особистому кабінеті на сайті МФУ.
 2. Перерахувати кошти через банківський термінал (наприклад, Приватбанка).
 3. Зробити оплату через IBOX за допомогою функції "Оплата платіжного доручення".
 4. Мобільний банкінг.
 5. Повернути кошти у відділенні нашої компанії, якщо кредит не був оформлений онлайн через особистий кабінет (в іншому випадку необхідно скористатися іншими перерахованими засобами).

5 причин оформити кредит онлайн на карту в Україні в компанії «Ваша Готівочка»

Лояльність до клієнтів.

Ми цінуємо кожного нашого клієнта та готові прийти на допомогу в форматі 24/7. З нами завжди можна зв'язатися будь-яким зручним для вас шляхом: по телефону або через чат. Наші менеджери нададуть відповідь на всі ваші питання і обов'язково зв'яжуться з вами, якщо компанія підготує для вас подарунок у вигляді участі у вигідній акції. Наша компанія застосовує індивідуальний підхід до наших клієнтів в складних ситуаціях, тому ми можемо запропонувати кілька варіантів погашення боргу і завжди готові до компромісів. Щоб оформити кредит онлайн в нашій МФО не потрібна ідеальна кредитна історія та репутація. Ми орієнтовані на довгострокове співробітництво. Тому пропонуємо такі умови, щоб ті, хто одного разу звернувся до нас за кредитом, стали нашими постійними клієнтами.

Працювати з нами вигідно

Наші постійні клієнти можуть розраховувати на індивідуальні умови кредитування, участь у вигідних акціях, спеціальні пропозиції та процентні ставки. Ми надаємо можливість швидко покращити свою кредитну історію всередині компанії, щоб збільшити кредитний ліміт клієнта.

Швидка кредитна допомога

Оформлення заявки на кредит онлайн в Україні в нашій компанії займає не більше 10 хвилин. Якщо вам потрібна допомога або вам щось незрозуміло, зателефонуйте нам, і ми допоможемо. Рішення про видачу грошових коштів приймається протягом 5-ти хвилин. Отримання кредитної допомоги відбувається без довгих черг і збору додаткових довідок. Після затвердження суми відбувається миттєве зарахування коштів на зазначену банківську карту. У МФУ «Ваша Готівочка» можна відкрити відразу дві позики, але не в один і той же день.

Прості і прозорі умови оформлення онлайн кредиту в Україні

У нашому договорі кредитування немає ніяких додаткових платежів, страховок або інших прихованих комісій. За допомогою калькулятора розрахунку можна відразу дізнатися, яку суму доведеться повернути за той чи інший термін користування коштами. Форма заявки на кредит максимально проста та зрозуміла. Подати її можна декількома способами з будь-якого пристрою з підключеним інтернетом, не виходячи з дому. Якщо не виходить повернути борг протягом 16 днів, то можна продовжити договір. Дізнатися розмір необхідної для пролонгації суми можна в Особистому кабінеті на сайті компанії.

Легальна компанія, що надає фінансові послуги на законних підставах

Компанія «Ваша Готівочка» - відповідальний перевірений кредитор. Ми працюємо на підставі Свідоцтва Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг серія ФК №1188 от 11.04.2019 р. Надаючи послуги з кредитування, ми працюємо виключно в рамках законодавства України і дотримуємося прав наших позичальників. Також наша фінансова організація гарантує конфіденційність і захист наданих нам персональних даних клієнтів.

Історія створення і розвитку компанії «Ваша Готівочка»

Свою історію компанія «Ваша Готівочка» веде з 2012 року. Перше відділення для надання швидкої фінансової допомоги було відкрито 11 січня в місті Миколаєві. На сьогоднішній день фінансова організація виросла у велику мережу відділень по всій Україні (19 областей з їх населеними пунктами). За час нашої діяльності десятки тисяч українців стали нашими постійними клієнтами і довіряють нам у вирішенні своїх фінансових проблем.

Наша команда не збирається зупинятися на досягнутому і готується розширювати мережу своїх відділень у інших містах. Головним принципом роботи нашої компанії є зручність, так як ми пропонуємо прості і зрозумілі умови кредитування. Тож не дивно, що за кредитом онлайн до нас найчастіше звертаються люди, яким потрібні кошти, але вони хочуть їх отримати комфортно без документальної тяганини і тривалого очікування рішення стосовно позики. Наші клієнти - це прості українці, яким потрібні гроші на відпочинок, лікування, покупки або прості побутові потреби. Компанія «Ваша Готівочка» максимально швидко і вигідно допомагає реалізувати їм їхні бажання.