Cума
грн.
Термін
дн.
Під 0,01% 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019
Кредит онлайн
Наші переваги
  • Швидка реєстраціяЗареєструйтесь всього за 5 хвилин і отримаєте доступ до позик в особистому кабінеті на нашому сайті
  • Гнучкі умовиДострокове погашення позики і можливість продовжити термін повернення, дозволяють заощадити на оплаті та уникнути пені
  • Прозорість розрахунківВартість позики вказана без прихованих комісій і зайвих платежів
  • Збереження данихЗабезпечимо захист Ваших персональних даних від третіх осіб

Як це працює

 • 1
  Виберіть суму

  Вкажіть бажану суму у формі

 • 2
  Он-лайн заявка

  Заповніть невелику форму

 • 3
  Отримайте гроші

  На картку або у будь-якому нашому відділенні

 • Як подати заявку?

  Тисніть на кнопку "Отримати позику", переходьте на сторінку з формою реєстрації, заповнюйте інформаційні поля із зазначенням необхідних контактних даних. Після завершення реєстрації в Особистому кабінеті можна буде вибрати суму, термін позики та оформити кредит.
 • Як отримати гроші?

  Переходьте за посиланням "Отримати позику" і заповнюйте форму заявки із зазначенням необхідної суми і терміну кредиту. Дочекайтеся підтвердження рішення, заберіть гроші з офісу «Ваша Готівочка» або отримайте їх на вказану банківську карту.
 • Як повернути гроші?

  Повернути гроші можна готівкою, відвідавши найближче відділення «Ваша Готівочка». Якщо кредит був отриманий онлайн, то сплатити його можна виключно через Особистий кабінет на банківські реквізити, через термінал або мобільний банкінг.

Кредит онлайн на картку

«Ваша Готівочка» - мікрокредитна небанківська організація, що надає своїм клієнтам зручне рішення їх фінансових проблем - кредит онлайн на банківську картку в режимі 24/7, доступний в будь-якому куточку України. Банківське кредитування з усіма його бюрократичними складнощами вже давно стало пережитком минулого. Сучасні МФО зробили революцію в світі позик, подарувавши клієнтам можливість оформляти онлайн кредити швидким та комфортним способом без нудних зборів додаткових документів і відвідування відділень фінустанови.

Чим послуга кредит онлайн на картку в «Ваша Готівочка» відрізняється від банківської пропозиції?

Якщо ви зіткнулися з проблемою браку грошей, не поспішайте звертатися в банк. Отримати фінансову допомогу тепер можна набагато простіше, ніж оформити традиційний банківський кредит.р> По-перше, «Ваша Готівочка» надає можливість взяти кредит на картку онлайн, тобто через інтернет без відвідування відділення компанії, більш того, не покидаючи свого улюбленого дивана. Сучасні технології зробили таку послугу простою і доступною. Замовити гроші на свою банківську картку можна в особистому кабінеті на сайті МФО. Для цих цілей підійде будь-який гаджет (смартфон, планшет, ПК), підключений до інтернету. Щоб пройти реєстрацію, необхідно надати такі дані:
 • номер карти будь-якого банку України (платіжних систем Visa або MasterCard),
 • номер телефону,
 • зареєстровану електронну пошту,
 • мінімальний пакет документів (паспорт, ІПН).

Наш сервіс продуманий до дрібниць, тому зручний інтерфейс дозволяє пройти заповнення заявки в кілька простих кроків і займає не більше 10 хвилин.

По-друге, перший кредит онлайн на картку в «Ваша Готівочка» може стати єдиним доступним способом отримати позику для тих, у кого зіпсована кредитна історія. Як відомо, банківські організації обов'язково перевіряють потенційного позичальника в Бюро Кредитних Історій. Якщо ви одного разу мали проблеми з одним iз банків, то їм відразу ж стане про це відомо, і отримання грошей в кредит стане проблематичним (знадобляться документи, що підтверджують платоспроможність, контактні дані поручителів і ін.), a то і зовсім неможливим.

Наша компанія готова надати другий шанс всім громадянам України, які потребують на кредитнi кошти. Нас не цікавлять ваші попередні проблеми з банківськими організаціями, тому що з нами у вас будуть складатися окремі відносини, на які ми будемо орієнтуватися, приймаючи рішення продовжувати співпрацю чи ні. Варто зазначити, що фінансова організація «Ваша Готівочка» лояльно ставиться до своїх клієнтів. Всі, хто стали нашими постійними клієнтами і зарекомендували себе, в якості надійних позичальників, можуть розраховувати на вигідні умови повторного мікрокредитування. Так, наприклад, максимальна сума кредиту збільшується по мірі користування системою.

По-третє, ми надаємо можливість отримати перший кредит онлайн без поручителів і застави. Вам немає потреби відправляти нам скан-копію паспорта. Також ми не цікавимося аккаунтами в соцмережах клієнта. Ваші фінансові труднощі залишаться в таємниці, якщо для вас важлива конфіденційність. Також ми гарантуємо повне збереження ваших даних протягом усього терміну використання сервісу.

По-четверте, щоб взяти кредит онлайн в нашій компанії не потрібно надавати довідку про доходи. Клієнтами нашої компанії можуть бути громадяни України віком від 18 до 70 років, тобто в дану категорії потрапляють і студенти, і пенсіонери, і тимчасово безробітні, і жінки в декретній відпустці, і фрілансери. Ми з розумінням ставимося до того, що далеко не всі наші клієнти можуть надати документальне підтвердження платоспроможності, і не вимагаємо цього. Наш перший кредит онлайн на картку видається на короткий термін, тому ми впевнені, що позичальники реально оцінюють свої можливості і перспективи.

По-п'яте, це реальна можливість отримати кредит онлайн на карту за допомогою інтернету протягом 15 хвилин. Саме стільки часу буде потрібно нашому менеджеру, щоб перевірити надану вами контактну інформацію і прийняти рішення про переведення коштів на зазначені банківські реквізити. Наш сервіс доступний в режимі 24/7, тому ви можете розраховувати на нашу фінансову підтримку в будь-якій життєвій ситуації. Кредити доступні по всій Україні для будь-якого міста чи населеного пункту.

Онлайн кредит на картку в Україні стане вирішенням різних життєвих ситуацій

За допомогою мікропозики від компанії «Ваша Готівочка» можна закрити багато побутових питань, не вдаючись до довгострокового кредитування в банку, наприклад, такі як:
 • Вирушити в подорож. Скористатися гарячою путівкою завжди вигідно.
 • Оплатити курси або навчання. Інвестиція в знання - найперспективніша.
 • Оплатити лікування або ліки. Проблеми зі здоров'ям ніколи не бувають заплановані, тому часто застають наших клієнтів зненацька. Але вихід є завжди - кредити онлайн.
 • Купити побутову техніку. Якщо несподівано оголошена вигідна акція, то замовити терміново кредит онлайн без відсотків від «Ваша Готівочка» може стати відмінним засобом економії.
 • Порадувати близьких. Привітати з днем ​​народження, зробити несподіваний сюрприз, подарувати бажаний подарунок - все це можливо з нашими послугами. Позитивні емоції безцінні.
 • Дотягнути до зарплати. Напевно, найбанальніша причина, від якої ніхто не застрахований. Але якщо не хочеться просити в борг у близьких, а день зарплати ще не скоро, то кредити можуть стати оптимальним рішенням.

Як дізнатися річну відсоткову ставку по кредиту онлайн від «Ваша Готівочка» - приклад розрахунку

При сумі кредиту в 1000 грн плата за користування коштами складе 20 грн в день. Таким чином відсоткова ставка становить 2% в день. APR - 730%. Компанія «Ваша Готівочка» видає кредит на підставі договору, який діє до виконання сторонами всіх зобов'язань по ньому. Клієнт може користуватися грошовими коштами необмежений термін за умови сплати відсотків за користування позикою кожні 16 днів.р> Фінансова відповідальність позичальника в разі невиконання зобов'язань за кредитним договором:
 • Можливо розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам.
 • Обов'язкове нарахування відсотків і \ або пені згідно умов договору, які нараховуються за прострочений платіж в розмірі 2,5% від суми простроченого платежу за кожен прострочений день, починаючи з дня прострочення і до моменту погашення всієї суми. Обов`якове нарахування одноразового штрафу в розмірі 100 грн на 15 день прострочення оплати за відсотками. Відсотки і пеня одночасно не нараховуються.
 • оl> Умови продовження договору позики:
  • Позичальник має право продовжити термін кредиту, сплативши відсотки за користування позикою згідно з умовами договору.
  • Мінімальний термін погашення боргу - 1 день, а максимальний - до виконання сторонами всіх зобов'язань за договором, але не більше 10 років.

  Покрокова інструкція, як отримати кредит онлайн і повернути його на сайті «Ваша Готівочка».

  Кредитор «Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам два способи отримання позики:

  1. Потрібна сума видається готівкою в одному з відділень фінансової організації (їх вже більше 200 по всій Україні).
  2. Є можливість терміново взяти кредит онлайн на картку України в будь-якому населеному пункті (навіть якщо в ньому немає представництв компанії).
  3. оl> В першому випадку вам достатньо підійти до відділення МФО в вашому місті з паспортом громадянина України та ІПН. Далі з клієнтом працює менеджер, який докладно розповідає умови, як отримати кредит, і допомагає йому пройти всі етапи оформлення.р> Тим, хто вибрав шлях онлайн кредиту на карту, необхідно буде виконати такі дії:
  • Вибрати суму позики.

  На сайті є зручний калькулятор, де підбираючи розмір кредитних коштів і термін, на який вони потрібні, можна розрахувати суму повернення.

  • Заповнити заявку на кредит.

  Нові клієнти повинні заповнити форму реєстрації із зазначенням ПІБ, номера телефону, емейл та ІПН. Постійні клієнти просто заходять в свій особистий кабінет і заповнюють заявку на нову позику, вказуючи необхідну суму і термін.

  • Підтвердити кредит.

  Прийміть дзвінок від нашого кредитного фахівця для підтвердження позики.

  • Отримайте бажану суму.

  Гроші надійдуть на вказану банківську карту протягом 5-10 хвилин.

  Після реєстрації на сайті «Ваша Готівочка» клієнт отримує доступ до особистого кабінету, де буде зберігатися вся інформація про позики, виплати, нараховані відсотки та інше. У разі, якщо кредит онлайн в Україні на карту повернути в зазначений термін не виходить, то є можливість скористатися послугою його пролонгації. Якщо все зробити вчасно, то позичальникові не будуть нараховуватися штрафи, але потрібно буде сплатити нараховані відсотки для подальшого користування грошовими коштами.

  Щоб повернути отриманий в МФО «Ваша Готівочка» кредит на карту онлайн в Україні, досить скористатися простим та зручним алгоритмом. Наша компанія пропонує клієнтам кілька варіантів на вибір:

  1. Переказ коштів на розрахунковий рахунок в касі банку. В особистому кабінеті клієнта є реквізити для такого способу оплати. Можна завантажити і роздрукувати рахунок, щоб надати його в касі будь-якого банку.
  2. Оплата через банківський термінал (наприклад, Привата).
  3. Проведення платежу через IBOX. Для цього в них передбачена спеціальна функція - "Оплата платіжного доручення".
  4. Зарахування потрібної суми через банківський мобільний додаток.
  5. Оплата кредиту в одному з відділень нашої МФО. Такий спосіб повернення боргу можливий лише в тому випадку, якщо позика була оформлена офлайн, а не через особистий кабінет (в іншому випадку необхідно скористатися іншими перерахованими вище способами).

  5 причин взяти кредит онлайн на карту в Україні в компанії «Ваша Готівочка»

  Лояльність до клієнтів.

  Ми цінуємо кожного нашого клієнта і готові прийти на допомогу в форматі 24/7. Щоб дізнатися, як отримати кредит, з нами завжди можна зв'язатися будь-яким зручним для вас способом: по телефону або через чат. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання і обов'язково повідомлять вам, якщо у компанії для вас буде приготовлений подарунок у вигляді участі у вигідній акції. Наша компанія застосовує індивідуальний підхід до своїх клієнтів в складних ситуаціях, тому ми можемо запропонувати кілька варіантів погашення суми боргу і завжди готові до компромісів. Щоб оформити кредит онлайн в нашій МФО не потрібна ідеальна кредитна історія. Ми орієнтовані на довгострокове співробітництво. Тому пропонуємо такі умови, щоб ті, хто одного разу звернулися до нас за кредитом, стали нашими постійними клієнтами.

  Працювати з нами вигідно.

  Наші постійні клієнти можуть розраховувати на індивідуальні умови кредитування, участь у вигідних акціях, спеціальні пропозиції та процентні ставки. Ми надаємо можливість швидко покращити свою кредитну історію всередині компанії, щоб швидше збільшити кредитний ліміт і розраховувати на максимальну суму.

  Швидка кредитна допомога.

  Оформлення заявки на кредит онлайн в Україні в нашій компанії займає не більше 10 хвилин. Якщо вам потрібна допомога або вам щось незрозуміло, зателефонуйте нам - і ми допоможемо. Рішення про видачу грошових коштів приймається протягом 5-ти хвилин. Отримання кредитної допомоги відбувається без довгих черг і збору додаткових довідок. Після затвердження суми робиться миттєве зарахування коштів на зазначену банківську карту. У МФО «Ваша Готівочка» можна відкрити відразу два кредити, але не в один і той же день.

  Прості і прозорі умови оформлення онлайн кредиту в Україні.

  В нашому договорі кредитування немає ніяких додаткових платежів, страховок і інших прихованих комісій. За допомогою калькулятора розрахунку можна відразу дізнатися, яку суму доведеться повернути за той чи інший термін користування коштами. Форма заявки на кредити онлайн гранично проста і зрозуміла. Подати її можна декількома способами з будь-якого пристрою з підключеним інтернетом, не виходячи з дому. Якщо не виходить повернути кредит протягом 16 днів, то можна продовжити договір. Сума необхідна для пролонгації буде видна в Особистому кабінеті на сайті компанії.

  Легальна компанія, що надає фінансові послуги і кредити на законних підставах.

  Компанія «Ваша Готівочка» - відповідальний перевірений кредитор. Ми працюємо на підставі Свідоцтва Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг серія ФК №1188 від 11.04.2019 р. Надаючи послуги з кредитування, ми працюємо виключно в рамках законодавства України і дотримуємося прав наших позичальників. Також наша фінансова організація гарантує конфіденційність і захист наданих нам персональних даних клієнтів.

  Історія створення і розвитку компанії «Ваша Готівочка»

  Свою історію компанія «Ваша Готівочка» веде з 2012 року. Перше відділення для надання швидкої фінансової допомоги було відкрито 11 січня в місті Миколаєві. В даний час фінансова організація виросла у велику мережу відділень по всій Україні (19 областей з їх населеними пунктами). За час нашої діяльності десятки тисяч українців стали нашими постійними клієнтами.Вони оформляють щодня кредити і довіряють нам у вирішенні своїх фінансових проблем.

  Наша команда не збирається зупинятися на досягнутому і готується розширювати мережу своїх відділень у інших містах. Головним принципом роботи нашої компанії є зручність, так як ми пропонуємо прості і зрозумілі умови кредитування. Тож не дивно, що за позикою до нас найчастіше звертаються люди, яким потрібні кошти, але вони хочуть отримати кредит комфортно без документальної тяганини і тривалого очікування рішення. Наші клієнти - це прості українці, яким потрібні гроші на відпочинок, лікування, покупки або прості побутові потреби. Компанія «Ваша Готівочка» максимально швидко і вигідно допомагає реалізувати їм їхні бажання. Термінові кредити - оперативне вирішення життєвих проблем.