Зробити заявку на кредит зможе кожен охочий!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Всі знають, для того, щоб розпочати процедуру оформлення позики, необхідно зробити заявку на кредит та виконати вимоги компанії до кредитоотримувача. Раніше це можливо було лише у відділеннях, представництвах та офісах компаній-кредиторів. Сьогодні ж, українцям надається можливість зробити онлайн заявку на кредит, значно зекономивши власний час.

Оформлення позики в режимі онлайн – нове слово в області кредитування. Використання інноваційних технологій дає можливість кредиторам оперативно надавати послуги, що відрізняються своєю якістю та миттєвістю. «Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам швидко зробити заявку на кредит за допомогою мережі інтернет та отримати безготівкову позику, не відвідуючи відділення компанії.

Зробити заявку на кредит – найпростіша умова для отримання позики!

Процес отримання кредиту ще не був таким простим. Для тих, хто обрав дистанційне кредитування, достатньо пройти реєстрацію і зробити онлайн заявку на кредит просто на сайті, на якому ви зараз знаходитеся. Вам більше не знадобиться перейматися з приводу оформлення довідки про працевлаштування, довідки про доходи, оцінки платоспроможності та перевірки кредитної історії. Вам не доведеться витрачати час, щоб дістатися до офісу компанії, аби подати заявку на кредит і дочекатися відповіді.

Вам достатньо відповісти на питання анкети: вказати персональні та контактні дані, ввести номер ідентифікаційного коду та точну дату народження. Наступним кроком, після реєстрацій, щоб зробити заявку на кредит, стане вибір умов кредитування.

«Ваша Готівочка» лише пропонує можливі умови кредитування та використання позики. Що обрати, наші клієнти вирішують самі та зазначають, скільки грошей їм потрібно та на який період, коли обирають подати заявку на кредит чи то безготівковий, чи готівковий.

Як зробити онлайн заявку на кредит вперше?

Не соромно, якщо ви не найвправніший користувач мережі інтернет. Зрозуміло, що не кожен з ходу зможе зробити заявку на кредит самостійно. Просто запам’ятайте деякі поради і виконайте нескладні вимоги компаній, щоб гарантовано отримати гроші після подання заявки.

Отже, перш, ніж зробити онлайн заявку на кредит, необхідно заповнити реєстраційну анкету та отримати доступ до «особистого кабінету клієнта». Усі дані, зазначені в анкеті, перевіряються на достовірність шляхом співставлення з даними про власника картки, на яку буде здійснено грошовий переказ. Кожне значення: і ідентифікаційний код, і ПІБ, і дата народження мають бути ідентичними на 100%. Дата народження використовується не лише для ідентифікації клієнта, але й для визначення, чи може бути йому надана позика, і в якій формі. Зареєстрований клієнт компанії має право зробити заявку на кредит у безготівковій формі і гарантовано отримає підтвердження в разі, якщо його вік становить від 21 до 70 років. Для готівкових позик віковий бар’єр від 18 років.

Обрати умови, щоб зробити онлайн заявку на кредит самостійно, також не складно. Ми пропонуємо вам взяти позику в розмірі від 200 до 9000 гривень на період від одного до шістнадцяти днів під 2% комісійних. Спробуйте різні комбінації розміру кредиту та періоду його використання та дізнайтеся, скільки грошей матимете повернути компанії, аби погасити борг. Для цього вам стане в пригоді кредитний калькулятор, розміщений нагорі сторінки.

Подати заявку на кредит – правильне рішення фінансових труднощів!

Експрес кредитування від «Ваша Готівочка» надає українцям унікальну можливість отримувати гроші швидко, без жорстких та довготривалих перевірок на вигідних умовах. Для максимального комфорту, ми пропонуємо нашим клієнтам право обслуговуватися як у відділеннях, так і в режимі онлайн, що дозволяє швидко подати заявку на кредит тоді, коли це буде зручно.

Користуючись послугами «Ваша Готівочка», ви завжди зможете отримати дійсно швидку фінансову допомогу. Без численних паперів, пошуку поручників, оцінки майна під заставу та інших проблем. Виконайте прості вимоги компанії, скористайтеся підказками та рекомендаціями і отримайте гроші від «Ваша Готівочка» миттєвим переказом на картку онлайн або готівкою.