Заявка на мікропозику: подайте дистанційно і отримайте гроші за 1 день!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Незважаючи на те, що кредитування є досить зручною послугою, деякі і досі не квапляться нею скористатися в складній ситуації. Причина криєтся в тому, що багато хто не знає, що заявка на мікропозику може бути подана у максимально стислі терміни, а кредит оформлений майже миттєво.

Цю можливість дарує своїм клієнтам «Ваша Готівочка» - мікрокредитна компанія, до якої онлайн заявка на мікропозику оформлюється позичальником самостійно. Всі фінансові відносини будуються на довірі і лояльності, що виділяє її серед інших компаній цього профілю.

Заявка на мікропозику вирішить всі проблеми

Іноді в житті трапляються ситуації, з яких, здавалося б, немає виходу. Допомогти могла б навіть невелика сума грошей, але де ж її взяти? Знайомі не завжди можуть позичити гроші, і звертатися до них не завжди зручно. В цьому разі заявка на мікропозику на картку – кращий варіант.

Переваги такого рішення Ви зможете оцінити одразу ж:

 • отримати гроші можна в будь-якій точці країни, де б Ви не знаходилися. Головне - мати доступ до інтернету;
 • коли б Ви не вирішили оформити заявку, мікропозика буде переказана в день звернення;
 • щоб заявка на мікропозику була розглянута, не потрібно надавати документи, які б підтвердили платоспроможність - достатньо лише паспорта.

Ще однією перевагою співпраці з «Ваша Готівочка» є те, що Ви можете отримати позику без цільового призначення. Проста онлайн заявка на мікропозику на картку дозволить знайти гроші на покупку речей, техніки, сплату рахунків та інших послуг. Мікрокредит – це свобода Вашого вибору, яка нічим не обмежується.

Онлайн заявка на мікропозику: мінімум часу для отримання результату

Особливість експрес-кредитування полягає в тому, що можна більше не витрачати час на пошуки банку або відділення компанії. Елементарна онлайн заявка мікропозика чудово зекономить час і дозволить розпоряджатися ним більш раціонально.

Щоб розпочати процедуру, необхідно перейти на головну сторінку сайту компанії і зареєструватися. Навряд чи в когось виникнуть труднощі, адже фактично кожен інтернет-ресурс, на якому користувач веде діяльність, потребує авторизації.

Якщо Ви обрали для співпраці компанію «Ваша Готівочка» і хочете оформити заявку на мікропозику, Вам необхідно вказати:

 • прізвище, ім`я, по батькові;
 • інформацію про дату та місце видачі, номер і серію паспорту;
 • ідентифікаційний номер.

Кредиторам достатньо цих даних, щоб мати змогу надати позику. Коли завершите реєстрацію, подавайте онлайн заявка на мікропозику, зробити це можна коли Вам зручно. Тепер, в «Особистому кабінеті», доступ до якого маєте лише Ви, потрібно обрати умови кредитування - суму і період на які оформлюється заявка на мікропозику в «Ваша Готівочка».

Заявка на мікропозику на картку: допомога, яка завжди доступна

Оформлюючи кредит в «Ваша Готівочка», Вам не доведеться хвилюватися, що Ви даремно витратите час і не отримаєте необхідну суму. Це побоювання виправдане хіба що для банків, які встановлюють жорсткі умови для кредитоотримувачів. Натомість в мікрокредитній компанії заявка на мікропозику – це вже половина успіху, адже отримати позику у нас можна незалежно від:

 • розміру доходу (експрес-позики як раз розраховані на людей з невеликим доходом, які потребують фінансової допомоги);
 • кредитної історії (прострочені платежі залишаються в минулому і більше не є причиною для відмови);
 • наявності довідки про дохід (заявка на мікропозику на картку дозволяє отримати кредит лише за наявності паспорту);
 • місця знаходження позичальника (кредит оформлюється не за місцем проживання);
 • віку клієнта (розпочати співпрацю з компанією можна з 18 років, максимальний вік кредитоотримувачів сягає 70 років).

Не бійтеся звернутися за фінансовою допомогою і не вірте неперевіреним даним. Тільки спираючись на власний досвід можна переконатися, наскільки легко і зручно співпрацювати з «Ваша Готівочка», і як іноді своєчасно компанія може запропонувати свої послуги.