Заявка на кредит - швидкий спосіб отримати гроші

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Швидка заявка на кредит, як її оформити і що заповнювати в анкеті, щоб отримати кредит безвідмовно? Куди звертатися за допомогою, щоб оформити заявку на кредит правильно і позичити гроші? Як необхідно заповнити заявку на кредит і що таке кредитування онлайн? Про все це можна дізнатися в цій або інших статтях, а також безпосередньо звернувшися до менеджерів на гарячу лінію.

Миттєва заявка на кредит, отримайте гроші готівкою або на картку

Швидка заявка на кредит від «Ваша Готівочка» – це можливість отримати грошову позику о будь-якій годині та за будь-яких обставин. Це може бути як видача коштів готівкою, так і грошовий переказ на картку. Подати заявку на кредит можна в розмірі від 200 до 7 тисяч гривень. Оформлення заявки відбувається у відділенні компанії або в режимі онлайн.

Нашим позичальникам надається можливість оформити заявку на кредит самостійно, скористувавшися дистанційним сервісом. Для того, щоб пройти реєстрацію онлайн та оформити заявку, потрібен комп`ютер, планшет або телефон з підключенням до інтернету. Час заповнення анкети и оформлення заявки на кредит складає від 5 до 10 хвилин. Після того, як Ви відправите заявку на оброку, на Ваш номер телефону буде надіслано SMS-повідомлення з рішенням кредиторів.

Зверніть увагу, головною умовою позитивного рішення кредиторів, є надання дійсної інформації про себе. Під час заповнення заявки на кредит, клієнти мають вказати свої паспортні, контактні дані та номер платника податків.

Можливість оформити заявку на кредит 24/7

У разі, якщо клієнти вказують недостовірну інформацію, заявки на кредит відхиляються. Під час оформлення кредиту готівкою, важливо мати оригінали документів. Ви також можете заповнити заявку на кредит готівкою в онлайн режимі, а отримати зазначену суму у відділенні компанії. Загалом, оформлення онлайн заявки на кредит передбачає грошовий переказ на картку, яка і є головним способом перевірки анкетних даних.

Інформація, яку необхідно вказати, щоб коректно заповнити заявку на кредит наступна:

  • ПІБ (повний збіг з даними, зазначеними в паспорті);
  • контактна інформація (номер мобільного, e-mail);
  • код ІПН;
  • повна дата нарождення.

Контактні дані необхідно зазначити для підтвердження реєстрації, а дата народження дозволяє визначити вид оформлення позики. Якщо кредити готівкою можуть відкрити особи від 18 до 70 років, то позики онлай доступні клієнтам лише від 21 року.

Після завершення проходження реєстрації, клієнти отримують доступ до «Особистого кабінету», де можуть заповнити і надіслати заявку на кредит в «Ваша Готівочка».

Умови підтвердження заявки на кредит в «Ваша Готівочка»

Якщо Ви досягли 21 року, можете без сумніву надіслати заявку на кредит і отримати гроші на картку. Клієнтам, вік яких від 18 років, пропонуємо оформити заявку на миттєву позику безпосередньо у відділені компанії.

Вібір умов кроедитування - суми та періоду отримання кредиту, клієнти компанії мають змогу обрати на власний розсуд. Ознайомившися з діючими умовами кредитування в «Ваша Готівочка», Ви легко можете оформити заявку на кредит, зазначивши обрані Вами. Сума позики обмежується 7 тисячами гривень при мінімальному порозі від 200 гривень. Базовий період користування грошима складає 16 днів. Більш тривалий термін користування кредитом, можливий за умови оплати нарахованної комісії.

«Ваша Готівочка» обслуговує клієнтів цілодобово, надаючи позики українцям незалежно від їх фактичного місця знаходження. Звертайтеся до нас і поспішайте оформити заявку на кредит без проблем!

Українська