Заявка на кредит онлайн, отримуйте гроші швидко та просто!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

«Ваша Готівочка» зробила кредитування швидким, доступним і зручним для громадян. Оформлюючи онлайн заявку на кредит, Ви без проблем отримаєте гроші моментально. 

Миттєва заявка на мікрокредит онлайн, підтвердження без проблем 

Компанія «Ваша Готівочка» пропонує клієнтам легкі та швидкі умови оформлення позики. Саме заявка на кредит онлайн, оформити яку можна у будь-який зручний час, зробила сервіс «Ваша Готівочка» доступним по всій території України. 

Де б Ви не знаходились, і яка б не була година, подати заявку на кредит і отримати гроші на картку можна протягом 15 хвилин. Кредитний онлайн сервіс «Ваша Готівочка» - це цілодобова фінансова допомога і можливість взяти кредит онлайн, заявка незалежно від обставин. 

Ви можете звернутися за кредитом, знаходячись вдома чи на роботі. Для того, щоб подати заявку на кредит, знадобиться лише доступ до інтернету. Переходьте на головну сторінку сайту компанії та натискайте кнопку «Отримати позику». Перед тим, як почати заповнювати заявку на кредит онлайн, скористуйтеся калькулятором кредиту. Так, Ви зможете дізнатися суму до повернення с урахуванням комісії. 

Ваша онлайн заявка на кредит буде підтверджена миттєво 

Реєстрація на сайті «Ваша Готівочка» не займає багато часу і потребує лише заповнення особистих даних в заявці. Після завершення реєстрації, клієнт отримає доступ до Особистого кабінету, де зможе подати онлайн заявку на кредит у вигляді безготівкового переказу. 

Кожна заявка на кредит онлайн має містити паспортні та контактні дані, номер ІПН, а також суму і період кредитування, обрані клієнтом. Сумма оформлення позики у «Ваша Готівочка» складає від 200 до 7 тисяч гривень, а період користування грошима від 1 до 16 днів. Це означає, що наші заємники мають можливість подати заявку на кредит, обравши умови самостійно. 

У клієнтів, які оформлюють онлайн заявку на кредит, є можливість дострокового повернення або продовження кредитного терміну. Для здійснення пролонгації, заповнюється ще одна онлайн заявка, яка підтверджується після сплати нарахованних комісійних. Комісія по кредиту складає 2% і нараховується за дні користування грошима. Якщо у Вас залишилися запитання, стосовно умов оформлення позики, або не знаєте, як заповнюється онлайн заявка на кредит, звертайтеся на гарячу лінію компанії. 

Можливість подати заявку на кредит, яка доступна кожному 

Окрім, як оформити кредит онлайн, заявка подається і на кредит готівкою. Вам необхідно лише звернутися до відділення «Ваша Готівочка». Щоб отримати до 7 тисяч гривень на руки, Вам знадобляться паспорт та номер платника податків. Ваша заявка на кредит, оформлена онлайн,  дає можливість отримати гроші у вигляді грошового переказу на картку, діючу у платіжних системах VISA та MasterCard. 

Варто зазначити, онлайн заявка на кредит підтверджується після перевірки даних власника картки, а заявка на кредит готівкою лише за наявності оригіналів документів. Якщо заявка на кредит, оформлена онлайн, дає можливість отримати гроші на особистий банківський рахунок, то у відділенні можна проконсультуватися у кредиторів особисто. 

Ще однією важливою умовою є вікові обмеження клієнтів. Взяти кредит готівкою можна з 18 років, а онлайн заявка розглядається лише від осіб, яким виповнився 21 рік. Заявки на позики приймаються від громадян до 70 років. 

Реєструйтеся онлайн та отримувайте гроші від «Ваша Готівочка» швидко, просто і зручно!

Українська