Заявка на кредит - один крок до грошей

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Мікропозики давно перестали бути новинкою. Сьогодні вони користуються широкою популярністю серед населення, на щастя, оформити їх не складе труднощів. Комусь ближче до душі стаціонарне обслуговування, для когось зручніше онлайн заявка на кредит готівкою, подана самостійно. Можна використовувати будь-який спосіб, головне - обрати для співпраці надійну компанію.

Від вибору кредитора залежить багато чого. Це і швидкість отримання, і прозорість умов, і, безумовно, зручність обслуговування. «Ваша Готівочка» в цьому плані може дати фору багатьом компаніям, тому подати заявку на кредит більшість позичальників прагне саме тут.

Що уявляє собою заявка на кредит?

Щоб отримати будь-яку позику, перш за все, необхідно поставити до відому кредитора. Так як всі фінансові операції обов`язково супроводжуються відповідними документами, зробити це необхідно письмово. Для цього і існує заявка на кредит – документ, в якому зазначаються всі параметри позики.

В заявці обов`язково зазначаються:

  • бажана сума кредиту;
  • період, через який плануєте його повернути.

Особливість мікрокредитування в «Ваша Готівочка» полягає в тому, що Ви можете самостійно обирати для себе ці параметри. Мінімальний термін починається від однієї доби. Компанія може лише дати рекомендації, щоб заявка на кредит онлайн була оформлена на 16 днів, адже цей термін є найоптимальнішим. Проте, за необхідності, Ви завжди можете пролонгувати його.

Коли заявка на кредит подана, вона потрапляє на розгляд. Автоматична система аналізує всі дані позичальника і формує рішення. До речі, у 95% випадків звернення кредити підтверджують.

Онлайн заявка на кредит готівкою: що необхідно врахувати під час її подачі?

Якщо Ви успішно впоралися з реєстрацією на сайті і отримали доступ до «особистого кабінету», онлайн заявка на кредит готівкою – наступний крок. Вам необхідно заповнити всі поля в заявці і надіслати її.

Щоб Ваша заявка на кредит не була відхилена, необхідно запам`ятати деякі правила:

  • під час реєстрації необхідно вказувати тільки достовірні дані. Так само, позики не видаються на ім`я третьої особи і на чужі банківські картки. Тому, якщо Ви налаштовані серйозно, враховуйте ці умови;
  • якщо Ви хочете подати заявку на кредит вперше, і до цього також не брали позики в інших компаніях, детально ознайомлюйтеся з умовами;
  • будь-яка онлайн заявка на кредит готівкою буде відхилена, якщо вік позичальника менший за 21 рік.

В іншому,  заявка на кредит – це просто і швидко. З її заповненням впорається кожен, а тому не варто хвилюватися під час самостійного оформлення онлайн.

Заявка на кредит онлайн: яку суму можна отримати з її допомогою?

Кожна компанія самостійно встановлює ліміт по кредиту. Чим більше гранична сума, тим жорсткішими можуть бути вимоги до позичальників. Більшість компаній, позичаючи 100 або 200 тисяч гривень, можуть попросити залишити під заставу цінне майно, а іноді це може бути нерухомість. Позичальники обережно ставляться до таких умов, що цілком зрозуміло. Особливе обурення викликає той факт, що онлайн заявка на кредит готівкою, за якою клієнт розраховує отримати невелику суму, також забов`язаний шукати поручителів або погоджуватися на заставу. Робити цього не варто.

«Ваша Готівочка» - це компанія, яка кредитує відносно на невеликі суми, пропонуючи при цьому цілком лояльні умови. Звертаючись до нас, Ви можете отримати до 9000 гривень під 2% комісійних, зазначивши тільки паспортні дані. Якщо для вирішення своїх проблем Вам достатньо такої суми, більше не доведеться йти до банку або погоджуватися на складніші умови. Віртуальна заявка на кредит онлайн дозволить легко уникнути зайвих труднощів.

З «Ваша Готівочка» завжди легко і зручно. Ви можете звернутися за грошовою допомогою з будь-якого куточка країни і отримати необхідну суму протягом 15 хвилин.