Заявка на кредит готівкою без особистого візиту

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сьогодні численна кількість кредитоотримувачів обирає вигідні умови, які пропонують саме мікрофінансові компанії. Однією з таких є «Ваша Готівочка». Кредитори допоможуть отримати гроші в режимі онлайн. Для цього потрібні лише заявка на кредит та банківська картка.

Одна заявка на кредит вирішить всі Ваші проблеми

Здавалося б, звичайне оформлення кредиту, а як багато часу це займає. Щоб отримати кредит у банку, доводиться збирати безліч документів, чекати результати кредитної перевірки та пояснювати мету кредитування. Вирішити фінансові питання швидко та, головне, без будь-яких труднощів, пропонує «Ваша Готівочка».

Оформлення позики у «Ваша Готівочка» не займе багато часу, а заявка на кредит буде розглянута за декілька миттєвостей. Кредитори пропонують українцям швидке оформлення та відсутність паперової тягонини, внеску і застави. Клієнти можуть отримати як кредит готівкою, так і на картку. Погодьтеся, не всі банківські установи зможуть запропонувати настільки лояльні умови.

У «Ваша Готівочка», заявка на кредит буде заповнена та розглянута достатньо швидко. Звертайтеся до відділення компанії або оформлюйте кредит на сайті, як тільки з`являється потреба. Заявку на отримання позики можна подати у зручний для Вас час, адже сервіс компанії працює цілодобово. «Ваша Готівочка» максимально спростила умови кредитування, тому оформити заявку на кредит стало набагато зручніше та простіше.

Вимоги, щоб оформити заявку на кредит?

Якщо Ви звернетеся до «Ваша Готівочка», зможете забути про традиційні банківські вимоги: жодних довідок про дохід, поручителів та кредитних перевірок. Тепер оформити заявку на кредит стало набагато реальніше. Вимоги до клієнтів мінімальні:

  • Наявність паспорту і коду платника податків;
  • Вік: від 18 (онлайн від 21) до 70 років.

Відсоткова ставка по кредиту сягає 2% і нараховується лише за дні користування грошима. Клієнти, які позичали гроші неодноразово, можуть оформити заявку на кредит автоматично. Це означає, що їм не потрібно повторно заповнювати реквізити та власні дані у заявці.

«Ваша Готівочка» - є тією самою копанією, до якої можна звернутися у будь-який час та за будь-яких обставин. Отримати позику не завадять навіть погана кредитна історія чи поточні кредити в банках. Клієнти компанії мають змогу оформити заявку на кредит у розмірі від 200 до 7 тисяч гривень.

За бажання, заповнювати заявки на кредит можна у відділенні компанії. Обирайте самостійно: кредитування на картку чи готівкою. Однозначно, швидше ніж у «Ваша Готівочка», взяти позику не вдасться.

Залишати заявки на кредит можна лише після проходження реєстрації на сайті. Кредитні інспектора одразу оброблять Ваш запит, відповідно - гроші будуть видані за лічені хвилини.

Як правильно заповнити форму заявки на кредит?

У оформленні заявки немає нічого складного. Щоб подати запит на кредит та оформити заявку, клієнту необхідно зареєструватися на сайті. Зробити це можна за пару хвилин, а вже після цього заповнити заявку на кредит безготівково. Перед тим, як розпочати оформлення, пропонуємо скористуватися кредитним калькулятором і Ви миттєво дізнаєтеся суму до повернення. Зауважимо, компанія не нараховує скритих платежів та страхування. Розрахувавши позику, можна перейти до головного етапу - заповнити заявку на кредит у «Ваша Готівочка».

Будьте уважні, перед тим як надіслати заявку на кредит нашим кредиторам, заповнюйте власні дані правильно. Якщо реквізити картки не будуть співпадати з ім`ям у заявці, оформити заявку доведеться повторно.

Перед тим, як надіслати заявку на кредит, уважно ознайомтеся із умовами та підтвердіть оформлення у електронній угоді. Після цього, очікуйте на рішення кредиторів.

Українська