Залишити заявку на кредит онлайн зможе кожен бажаючий!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Як відомо, грошей багато не буває, навпаки - їх завжди катастрофічно не вистачає ні на придбання нової техніки та одягу, ні на проведення ремонту, ні на відпочинок, і навіть на витрати до зарплатні.

Так як існує велика кількість банківських та кредитних установ, можна спробувати оформити кредит, щоб виправити фінансове становище. Але в традиційних банках доведеться надавати велику кількість докуметів - довідку про власний дохід та членів родини, заручитися підтримкою поручителя або залишити заставу. Оптимальний вихід - мікрокредитна установа.

Як залишити заявку на кредит, щоб відповідь була позитивною

Альтернативою традиційному банківському кредиту в Україні є послуги мікокредитних установ, які надають можливість отримати кредити швидко без документальної тяганини.

Першим кроком під час оформлення позики стане реєстрація на сайті компанії, де необхідно залишити заявку на кредит онлайн. При цьому необхідно визначитися з розміром і періодом під час оформлення кредиту.

Компанія «Ваша Готiвочка» працює на українському ринку більше п`яти років і завоювала довіру тисячі громадян. Щоб залишити заявку на кредит на сайті, не потребується надавати велику кількість документів, адже все набагато простіше.

Маючи мінімальний пакет документів, таких як:

  • паспорт;
  • номер ідентифікаційного коду;
  • пенсійне посвідчення,

можна залишити заявку на кредит і отримати необхідну суму.

Розмір позики встановлюється в залежності від потреби клієнта. Якщо Вам достатньо 200 гривень, можете залишити заявку на кредит і обмежитися цим. Якщо ж потрібно більше, у Вашому розпорядженні може опинитися до 9000 гривень.

Оформити і залишити заявку на кредит онлайн – просто

Після реєстрації на сайті компанії «Ваша Готiвочка», оформити і залишити заявку на кредит онлайн не складе труднощів. Вам необхідно правильно вказати свої особисті дані в заявці.

Перевага сервісу полягає в тому, що залишити заявку на кредит онлайн може кожен українець, який навіть не має постійного місця працевлаштування. Перед тим як залишити заявку на кредит онлайн, необхідно визначитися з сумою кредиту і з терміном користування грошима. Базовий кредитний період складає 16 днів.

Скільки складе сума до повернення, можна дізнатися скориставшися кредитним калькулятором на сайті компанії. Умови кредитування «Ваша Готiвочка» прозорі і доступні кожному – жодних скритих платежів.

Після того, як Ви змогли оформити і залишити заявку на кредит онлайн, очікувати на рішення доведеться декілька хвилин. Зауважимо, підтвердження заявок відбувається у більшості випадках.

Залиште заявку на кредит готівкою і отримайте гроші просто зараз!

Щоб баланс картки збільшився якомога швидше, покваптеся та залиште заявку на кредит готівкою на сайті компанії. Вам не доведеться довго очікувати, адже позика переказується на картку негайно.

«Ваша Готiвочка» має багато стаціонарних відділень, які розташовані в багатьох містах країни. Там Ви можете особисто оформити позику готівкою. Але для тих, кому зручніше користуватися інтернет-сервісами, надається можливість залишити заявку на кредит готівкою на сайті.

В режимі онлайн фахівці «Ваша Готiвочка» працюють майже весь день, тому готові допомогти залишити заявку онлайн на кредит готівкою в будь-яку зручну годину для клієнта.

Лояльність компанії по відношенню до клієнтів виявляється і у можливості погасити кредит зручним для Вас способом. Повернути кредит можна онлайн через Особистий кабінет, готівкою у стаціонарних відділення компанії або переказом за реквізитами компаніїї в банку.

Якщо Ви хочете оформити і залишити заявку онлайн на кредит готівкою, за потреби можете пролонгувати термін користування коштами. Для цього потрібно лише своєчасно сплатити нараховані відсотки по кредиту.

Зручність і швидкість оформлення кредитів лише на підставі паспортних даних і коду ІПН, а також лояльність і прозорі умови привертають увагу до мікрокредитування в «Ваша Готiвочка».