Залишити заявку на кредит онлайн - Ваш головний крок до отримання грошей

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Наскільки легко оформити кредит? «Простіше простого!» - відповідатимуть одні. Достатньо принести довідку про дохід, зібрати необхідні документі і дочекатися, коли можна отримати гроші.

«Достатньо складно!» - відповідатимуть інші. Без довідки про дохід жоден не дозволить навіть залишити заявку на кредит, не кажучи вже про те, щоб видати гроші.

Хто має рацію і на яку думку варто спиратися? Насправді, вірні обидві версії, за умови, що мова йдеться виключно про банк. Банківські установи дійсно не дозволять залишити заявку на кредит онлайн, якщо немає необхідного пакету документів чи постійного місяця працевлаштування. Якщо звернутися до «Ваша Готівочка», отримати мікрокредит можна на більш простих умовах.

В цьому випадку, Вам не доведеться доводити власну платоспроможність. Наявність паспорту громадянина України є вирішальним фактором для оформлення позики, а тому, якщо Вам є 21 рок, не бійтеся залишити заявку онлайн на кредит готівкою – використовуйте можливість, яку надає Вам сучасна компанія з великим досвідом.

Кому вигідно залишити заявку на кредит онлайн?

Немає жодного сенсу порівнювати банківську позику і мікрокредит. Незважаючи на те, що вони мають однаковий напрямок, так само мають і безліч відмінностей. Проте, кожна з послуг буде оптимальною за конкретної ситуації, а тому, приймати рішення варто в індивідуальному порядку.

Коли варто залишити заявку на кредит онлайн, в якому випадку вона буде актуальною?

  • Коли час не чекає. Головна перевага мікрокредиту - висока швидкість оформлення і отримання грошей. Якщо кошти потрібні негайно, звичайно, банківські послуги не допоможуть.
  • Коли немає можливості отримати довідку про дохід. Не всі люди працевлаштовані офіційно, а тому зібрати необхідні документи, щоб залишити заявку на кредит в банку, змога є не завжди. Натомість, «Ваша Готівочка» не потребує додаткових довідок, а тому можете сміливо звертатися за позикою.
  • Коли потрібні гарантії. Надія отримати вкрай необхідний кредит завжди хитка, проте «Ваша Готівочка» гарантує, що отримати позику зможе фактично кожен.

Якщо хоча б одна з перерахованих ситуацій стосується Вас, компанія «Ваша Готівочка» - Ваш вибір. Набагато розумніше отримати гроші сьогодні, ніж витрачати час і погіршувати ситуацію.

Як залишити заявку на кредит:

Коли справа стосується «Ваша Готівочка», можете бути впевненими, що оформлення пройде легко. Більш того, у Вас завжди є вибір, як саме залишити заявку на кредит готівкою – особисто або дистанційно. Це можна зробити одним зі способів:

  • через відділення компанії;
  • через телефон;
  • в режимі онлайн на сайті.

Процедура оформлення приблизно однакова. Для цього необхдно залишити кредиторам свої паспортні дані, вказати код ІПН і надати номер телефону. Після цього, вкажіть умови самого кредиту - суму і період.

Різниця в способах оформлення полягає лише в тому, чи необхідно звертатися до відділення особисто і оформлювати кредит за допомоги менеджеру, чи залишити заявку на кредит онлайн дистанційно. Оформлення онлайн зручне тим, що дозволяє відкрити позику цілодобово, не підлаштовуючись під робочий графік відділень. Це достатньо зручно, адже прискорює процедуру. Крім того, таке оформлення чудово підійде для тих, хто мешкає у невеликому містечку, де офісу «Ваша Готівочка» немає.

Скористуватися віртуальним сервісом можна знаходячись у відрядженні чи подорожі. Просто зайдіть зі свого смартфону до Особистого кабінету і позичте необхідну суму онлайн. Через декілька хвилин гроші потраплять на Вашу картку.

Залишити заявку на кредит готівкою може кожен!

Більш того, будь-який громадянин може бути впевненим у оформленні позики. Серед головних вимог до клієнтів є:

  • повноліття позичальника. В нашій країні повноліття наступає у віці 18 років і лише тоді можна залишити заявку на кредит онлайн і розраховувати на позику;
  • українське громадянство. Отримати позику в «Ваша Готівочка» може кожен громадянини країни;
  • наявність банківської картки. На неї будуть переказані кредитні кошти. При цьому не має значення, в якому банку Ви відкривали картку і якого вона призначення.

Що є досить зручно? Стаж, офіційне працевлаштування, рівень доходу та інші формальності, які враховують банки - не важливі!

«Ваша Готівочка» працює цілодобово і дозволяє залишити заявку на кредит готівкою навіть у вихідний день. Лояльність компанії проявляється також у відсутності штрафу і пені. Можете повертати позики достроково або продовжувати період кредитування. Звертайтеся, Ви залишитеся задоволені своїм вибором.