Якщо терміново потрібен кредит і у вас погана кредитна історія, Україна дасть шанс завжди!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Розвиток кредитного ринку і спрощення умов кредитування викликали справжній бум декілька років назад. Через те, що банки почали видавати споживчі позики більш охоче, багато клієнтів не розрахували власні можливості і взяли на себе забов`язання, впоратися з якими не змогли. Не дивно, адже коли терміново потрібен кредит і є перспектива взяти стільки грошей, скільки це потрібно, розум просто вимикається. В результаті, сотні позичальників зіткнулися з труднощами під час сплати кредитів і «заробили» погану репутацію у кредиторів.

Що ж робити, якщо терміново потрібен кредит і у вас погана кредитна історія, Україна зможе запропонувати вихід? Так, він є завжди. «Ваша Готівочка» розглядає заявки всіх клієнтів і не відмовить у допомозі.

Якщо терміново потрібен кредит і у вас погана кредитна історія, Україна не залишить у безвихідному становищі!

Як відомо, світ не складається тільки з чорних та білих кольорів, отже не можна категорично судити людей або події. «Ваша Готівочка» розуміє це як ніхто інший, а тому, коли терміново потрібен кредит і ви звертаєтеся з поганою кредитною історією, вона не відповість категоричною відмовою.

Керівництво компанії розуміє, що причин для затримки платежів існує безліч і, принаймні, половна з них - з поважної причини. Коли людині терміново потрібен кредит, вона не завжди обдумує, якої суми точно вистачить, а тому позичає більше, щоб не помилитися.

Можуть виникнути і інші ситуації. Спочатку все було ретельно продумано, проте неприємності з роботою або здров`ям внесли певні корективи і все пішло не за планом. В цьому разі позичальник просто пролонговує угоду, щоб виправити матеріальне становище. Проте банківські установи розцінюють це як некредитоспроможність. В результаті, коли терміново потрібен кредит готівкою на руки з поганою кредитною історією, позичальник отримує відмову.

«Ваша Готівочка» не практикує такі методи. Компанія розуміє становище клієнтів, і якщо минулий борг сплачений, а Вам терміново потрібен кредит на нові потреби, зможете отримати гроші без проблем. 

Терміново потрібен кредит: алгоритм дій позичальника

Країна поступово підвищує рівень обслуговування у всіх сферах, і якщо терміново потрібен кредит і у вас погана кредитна історія, Україна не залишить своїх громадян в біді. Вона не перешкоджає розвитку мікрокредитних компаній, які, в свою чергу, намагаються зробити умови кредитування комфортними для кожного.

У разі, коли терміново потрібен кредит і ви звертаєтеся з поганою кредитною історією, Вам потрібно дотримуватися наступних правил:

  • не намагайтеся взяти позику за чужими документами. Під час перевірки особистих даних про це обов`язково стане відомо, і тоді довіру буде остаточно вичерпано;
  • використовуйте під час оформлення кредиту тільки свою банківську картку. Перед тим, як переказати гроші, компанія проводить верифікацію, і якщо Ви її не пройдете, грошей не отримаєте;
  • навіть, якщо Вам терміново потрібен грошовий кредит, не поспішайте, перевірте правильність заповнення заявки. Випадкова помилка може бути розцінена як спроба взяти кредит на третю особу, а тому краще витратити більше часу на заповнення заявки, ніж почути відмову.

Всі ці вимоги очевидні, а тому, якщо терміново потрібен кредит і у вас погана кредитна історія, Україна надасть високі шанси його отримати.

Чи будуть відрізнятися умови, якщо терміново потрібен кредит і ви звертаєтеся з поганою кредитною історією?

Більшість позичальників хвилюються через те, що особливість їх ситуації стане перешкодою для оформлення позики і причиною упередженого ставлення менеджерів. Дійсно, у певних компанях це практикують. Отже, коли терміново потрібен кредит зокрема готівкою на руки з поганою кредитною історією, Вас запитають за довідку про дохід або попросять надати заставу, яка стане гарантією сплати. Деякі компанії змушені страхувати себе від ризикових ситуацій.

Навідміну від них, «Ваша Готівочка» твердо стоїть на ногах і має надійну службу безпеки. Лише за декілька хвилин вона може перевірити дані клієнта та прийняти рішення. Зокрема, рішення позитивного характеру. Тому, якщо терміново потрібен кредит і у вас погана кредитна історія, Україна пропонує оптимальний варіант - звернутися в «Ваша Готівочка».