0 800 500 660Зворотній дзвінок

Як зайняти гроші терміново, без розписок?

Яка сума вам потрібна:
грн.
7000 грн
На який термін:
дн.
(Дата погашенняя до: 2016-09-01)
16 днів
Позика
200
грн.
Відсотки
4
грн.
Повернути
204
грн.

Позичити гроші терміново стало ще простіше

Тепер позичити гроші терміново можна навіть серед ночі. Все це тому, що «Ваша Готівочка» відкриває онлайн позики 24/7! Ви забудете, як позичати у колег, рідних, також, ви раз і назавжди розпрощаєтеся із ломбардами і банками. Сервіс «Ваша Готівочка» швидкий і доступний навіть для пенсіонерів!

Лише в нашій фінансовій компанії оформлення кредиту готівкою займе стільки ж часу, як і оформлення безготівкової позики. Щоб отримати гроші, вам знадобиться не більше 15 хвилин. Вам не доведеться чекати, доки ми зробимо перевірку кредитної історії, не знадобиться оформлювати довідку про доходи. Вам знадобиться лише паспорт та ідентифікаційний код. Маючи необхідні документи на руках, ви зможете позичити гроші терміново на картку або отримати готівку на руки миттєво, без жодних проблем.

Щоб позичити гроші терміново на картку, достатньо просто створити заявку на безготівковий онлайн кредит. Зробити це можна на нашому сайті. Отримати безготівковий грошовий переказ в якості кредиту зможуть особи у віці від 18 до 70 років. Готівкові позики відкриваються виключно особам, що старше 21-го року.

Де зайняти гроші терміново? Поради та пропозиції наших експертів.

Доки ви шукаєте, де позичити гроші терміново, досвідчені клієнти не витрачають часу на марні пошуки та користуються послугами «Ваша Готівочка». Миттєві кредити допомагають вирішувати фінансові питання абсолютно усім. Клієнтам не доводиться переплачувати за терміновість оформлення позики чи якість послуг. Наш сервіс створений саме для тих, хто хоче отримувати позики швидко та без жодних проблем.

Радимо вам заздалегідь дізнатися, як і де позичити гроші терміново, дізнайтеся про порядок оформлення онлайн-заявки, щоб при необхідності процедура дійсно зайняла у вас мінімум часу. Дізнатися про порядок оформлення кредиту можна на сайті, скориставшись формою зворотнього зв’язку. Також всю інформацію про те, де позичити гроші терміново ви можете отримати від операторів call-центру, знайти на нашому сайті або запитати у менеджерів наших відділень.

Ми пропонуємо українцям звертатися до відділень компанії, де можна отримати готівку на руки і відкрити безготівковий кредит на картку. В режимі онлайн ви зможете оформити лише безготівкову позику або пройти попередню реєстрацію в режимі онлайн.

Де можна позичити гроші терміново, на яких умовах?

Якщо ви читаєте цю статтю, значить вам цікаво, де можна позичити гроші терміново та на яких умовах. «Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам гроші під 2% комісійних, що нараховуються на суму позики щоденно, протягом періоду використання коштів до повного погашення позики.

Період використання кредиту може становити 16-ть діб, але строк погашення можна перенести. Дострокове погашення чи подовження кредитного періоду не є приводом для нарахування штрафу чи пені. Розмір позики, яку пропонує «Ваша Готівочка» своїм клієнтам довільний, в межах 7000 гривень, мінімальний обсяг позики становить 200 грн.

На яких умовах відкрити кредит, вирішувати лише вам! Обов’язковою умовою для підтвердження заявки на готівкову позику є наявність оригіналу документів: паспорту та ІПН. При відкритті безготівкового кредиту, паспорт та ІПН необхідні, але основна вимога – наявність банківської картки, що оформлена саме на вас. Через дані про власника картки відбувається перевірка наданої інформації про кредитоотримувача на достовірність. Цей принцип використовується при обробці онлайн заявки.

Якщо ж ви остаточно вирішили отримати позику готівкою та шукаєте, де можна позичити гроші терміново, перейдіть до розділу контакти та скористайтеся картою, щоб знайти найближче до вас відділення. Дізнатися про графік роботи відділень та адреси філіалів, що розташовані у вашому населеному пункті, щоб визначитися, де позичити гроші терміново на картку можна, зателефонувавши на «гарячу лінію».

Українська

zayavka@limefin.com

Час роботи підтримки з 8.00 до 20.00
Без вихідних!
0 800 500 660

* Дзвінок по Україні безкоштовний