Як взяти кредит в Києві без довідки про дохід: інструкція

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Київ - не лише найбільше місто України, але й найдорожче. Оскільки зараз країна переживає складні з точки зору економіки часи, то і в столиці доводиться несолодко. Мешканці і гості міста опиняються у складних життєвих обставинах. Досить часто, такі ситуації вимагають термінового грошового надходження. Сьогодні ми будемо розглядати один зі способів, де і як знайти ці гроші, а саме - взяти кредит в Києві без довідки про дохід і поручителів.

Під «приціл» даного матеріалу потрапила найсучасніша послуга на ринку кредитування. Ми будемо розглядати моментальні кредити. Після того, як Ви прочитаєте цю статтю, будете знати, як взяти кредит в Києві всього за четверть години і зможете одразу застосувати знання на практиці.

Хто може взяти кредит в Києві без довідки про дохід і поручителів?

Для початку розберемся, кому підходить швидке кредитування.

По-перше, звісно, це єдиний вихід для тих, у кого немає часу очікувати на рішення банку. Банківський кредит в Києві сьогодні є достатньо довготривалою процедурою і відзначається великою кількістю відмов, адже попит надто значний

По-друге, взяти кредит в Києві без довідки про дохід можуть ті, хто тимчасово не працюють або не мають офіційного працевлаштування, включаючи пенсіонерів.

Також, це оптимальна пропозиція для людей, які знімають житло, адже їм фактично нема чого запропонувати банку в якості застави. До того ж, знайти поручителя вдається не завжди.

Як бачите, моментальне кредитування підходить майже всім громадянам України (звичайно, що повнолітнім). Виключення складають ті, кому потрібно взяти кредит в Києві на дуже велику суму - на покупку автотранспорту, нерухомотсті, оплату услуг і товарів для бизнесу. В такому випадку, звичайно, необхідно довести свою платоспроможність.

Як швидко взяти кредит в Києві готівкою?

Якщо Ви вирішили взяти кредит в Києві без довідки про дохід, Вам знадобиться виконати перелік нескладних дій:

  • перейдіть на головну сторінку сайту компанії «Ваша Готівочка»;
  • курсором оберіть бажані суму та термін оформлення кредиту (передбачена можливість продовження);
  • заповніть форму заявки на сайті і зачекайте 15 хвилин.

В заявці Вам необхідно вказати дані свого паспорту і код ІПН. Пенсіонери можуть скористатися пенсійними посвідченнями. Отримати кредит готівкою в Києві можна у зручному для Вас відділенні, адреси і графік роботи вказані на сайті в розділі «Контакти».

Перед тим, як звертатися до відділення, щоб отримати кредит готівкою в Києві, просимо Вас заповнити заявку. Вона перевіряється комп`ютерною програмою, і це обов`язковий етап провірки всіх заявок.

Чи можна оформити кредит онлайн в Києві без візиту до відділення?

Якщо Ви подивилися по карті, де в Києві взяти кредит готівкою, і зрозуміли, що Вам незручно або немає часу на особистий візит до відділення, скористуйтеся онлайн-кредитуванням з переказом на картку. Для цього, в заявці необхідно вказати, що відкриваєте кредит онлайн в Києві і вказати реквзити своєї картки.

Щоб гарантовано отримати позику, переконайтеся, що Ваша картка видана українським банком та верифікована у платіжних системах Visa або MasterCard. Також, просимо Вас перевірити правильність даних в заявці на кредит онлайн в Києві, щоб в формі не було помилок. Якщо Ви допустити помилку, то програма, через яку проходять заявки, може прийняти це за «недостовірну інформацію» і заблокувати подальшу обробку документа.

Як показує наш досвід, фактично кожен кредит в Києві і по Украині перераховується на карточку за 15 хвилин. Іноді, звичайно, виникають невеликі тимчасові затримки, але вони більше пов`язані з технічними проблема зі сторони банку. В будь-якому разі, якщо у Вас виникнуть сумніви або запитання, звертайтеся до служби підтримки.

Як бачите, взяти кредит в Києві без довідки про дохід сьогодні дійсно просто. Ми раді бути лідером в цій сфері і допомогати Вам вирішувати будь-які фінансові питання швидко і легко. Як показує практика, можливість отримати необхідну суму - це величезне полегшення для багатьох українців. Дякуємо, що довіряєте нам і допомагаєте рости заради благополучного майбутнього всієї Украіни! 

Українська