Як взяти кредит в інтернеті на картку - оформлюємо заявку онлайн

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Тема цієї статті - кредит в інтернеті на картку в Україні. Дізнайтеся про найшвидший кредит онлайн від компанії «Ваша Готівочка». Ми розповімо, як це працює і що необхідно, щоб гарантовано отримати кредит для себе.

Наш вік — це вік інформаційності та швидкості. З одного боку це добре, адже все відбувається швидко і ми маємо змогу багато чого встигнути. Але, з іншого, кожна складка ситуація обрушується на сучасну людину начебто лавина. Якщо Вам потрібно терміново знайти гроші, рахунок іде на дні, а іноді на години і хвилини. Про це і пропонуємо поговорити детальніше.

Одразу звернемо увагу, що компанія «Ваша Готівочка» видає позики двома формами: готівкою у відділенні або ж на картку. Але, оскільки сьогодні ми сконцентрувалися на питанні швидкості, то більше приділимо уваги тому, як оформити кредит в інтернеті на картку за допомоги переказу.

Як оформлюється кредит в інтернеті на картку: інструкція

Отже, щоб оформити кредит в інтернеті, Вам знадобиться заповнити заявку. Щоб зробити це, слідуйте нашій інструкції:

1. перейдіть на сайт «Ваша Готівочка»;

2. оберіть на головній сторінці суму, на яку хочете отримати кредит по інтернету на картку Вашого банку. Далі необхідно вказати термін, протягом якого Вам буде зручно виплатити позику.

3. заповніть заявку онлайн і очікуйте. Нам необхідно 15 хвилин на обробку заявки і здійснення грошового переказу.

Підкреслимо, щоб отримати кредит в інтернеті на картку, знадобляться лише Ваш паспорт і номер платника податків (ІПН). Якщо Ви досягли пенсіного віку, скористуйтеся пенсійним посвідченням. Жодних інших довідок - про працевлаштування, дохід, право власності на рухоме і нерухоме майно ми не просимо.

Як кредит на картку через інтернет перераховують за 15 хвилин?

Багато хто дивується цій цифрі - 15 хвилин. Нові клієнти часто запитують, як ми можемо гарантувати, що кредит по інтернету на картку надійде так швидко. Давайте це з`ясуємо. 

Щоб переказати інтернет кредит на будь-яку картку, ми користуємося процедурою звичайного банківського переказу. Сьогодні всі українські банки вже автоматизували такі перекази. Ця операція не залежить від людського фактору, тому Вам не потрібно очікувати робочі дні або кінця обідньої перерви. Деякі банки користуються старими формами договорів, де на здійснення переказу (це поширюється і на кредит в інтернеті на картку - як в нашому випадку) потрібно до трьох робочів днів.

Звичайно, в деяких випадках можливі затримки через технічні роботи банку, але ці нюанси завжди можна врахувати. Наша компанія буде рада Вам допомогти з вирішенням подібних питань, щоб Ви отримали кредит на картку через інтернет максимально оперативно.

Що потрібно знати, щоб кредит по інтернету на карту переказали без відмови

Розглянемо декілька нюансів, які допоможуть Вам гарантовано отримати гроші.

По-перше, розберемося с самими картками. Ми можемо видати інтернет кредит на будь-яку картку, яка відповідає перахованим далі вимогам:

  • картка має бути видана будь-яким українським (!) банком;
  • картка має бути дійсна (заздалегідь подивіться термін дії на самій карточці). З недійсною карткою Ви не зможете отримати гроші, а на перевипуск знадобиться від декількох днів до декількох тижнів;
  • картка повина мати логотип платіжної системи MasterCard або Visa.

Також, щоб кредит в інтернеті на картку гарантированно був переказаний без відмови, ми просимо Вас уважно поставитися до заповнення заявки. Річ у тім, що файли спочатку зберігає комп`ютер, і у разі недостовірних чи неправильно вказаних даних, заявка клієнта автоматично блокується.

Звичайно, ми завжді раді допомогти Вам у вирішені будь-яких труднощів силами менеджерів відділень і служби техпідтримки. Бажаємо, щоб оформлення кредиту на картку через інтернет не викликало у Вас жодних труднощів. Спеціально для цього, ми спростили вимоги і виключили всі бюрократичні етапи, які тільки можуть бути.

Ми завжди працюємо для Вас і чекаємо на зворотній зв`язок. Впевнені, що разом ми зможемо подолати економічну кризу в Україні і ступити у нове майбутнє, де буде процвітання і нові перемоги!

Українська