Як взяти гроші в кредит, не оформлюючи довідок і уникнувши черг

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Більшості українців сьогодні доводиться розмірковувати, як взяти гроші в кредит швидко, без довідки і застави, і при цьому не отримавши відмови. Комерційні банківські кредити таких можливостей не дають, а друзі все частіше змушені відмовляти у позиках, адже їм також потрібні гроші. На щастя, існує вихід, про який відомо далеко не кожному - це термінове кредитування. Пропонуємо детально розглянути, як працює швидкий кредит і як його оформлювати.

Де і як взяти гроші в кредит швидше за все?

Переймаючись питанням: «Де взяти гроші в кредит швидко?», Ваш варіант - терміновий кредит. Компанія «Ваша Готівочка» пропонує такі позики з рекордною для України швидкістю обслуговування: до 15 хвилин. 
Для оформлення кредиту не потрібні ні довідка про доходи, ні поручитель, ні застава, а тільки паспорт з ІПН. Якщо Ви плануєте позичити гроші в кредит на картку, то вона має бути видана українським банком і діяти у платіжних системах Visa або MasterCard. Про це свідчить відповідний логотип, розміщений на лицьовій стороні картки. 

Не знаєте, як позичити гроші буде швидше: на картку або готівкою? Заявки розглядаються миттєво як у разі переказу грошей в кредит на картку, так і готівкою. Тому швидкість, з якою Ви зможете отримати гроші в кредит готівкою за допомогою онлайн заявки, складає так само лічені хвилини. Вибираючи представництво, до якого звертатись за кредитом готівкою, пропонуємо скористатись інтерактивною картою на сайті у розділі «Контакти».

Як позичити гроші в кредит, якщо немає довідки про доходи?

Берете гроші в кредит для себе в режимі онлайн? Тоді переходимо безпосередньо до заповнення заявки. Далі наведений покроковий порядок оформлення.

На сайті «Ваша Готівочка» знаходите кредитний калькулятор, де вказуєте суму і термін кредитування. Переходите до реєстрації, натиснувши кнопку «Отримати позику». Спочатку на екрані відкриється реєстраційна форма, яку потрібно заповнити. Якщо Ви раніше реєструвались на сайті, можете пропустити цей крок. Далі переходьте до «Особистого кабінету» на сайті, де вказуйте паспортні дані, ІПН, контакти і реквізити картки. Так Ви можете не тільки оформлювати позики, а і відстежувати поточну суму до сплати. 

Важливо: оформлюючи заявку, щоб взяти гроші в кредит, будь ласка, будьте уважні, Якщо Ви допустите помилку під час заповнення особистої інформації, автоматизована система може прийняти Ваші дані за недостовірні. Відповідно, заявка буде відхилена, а Вам потрібно заповнювати нову. Це додаткова витрата часу, на привеликий жаль, яку ніхто не компенсує. 

Також, заздалегідь перевірте свою карточку: вона має діяти у платіжних системах MasterCard або Visa, а також бути видана одним з українських банків. Якщо особистої картки немає, оформлюйте гроші в кредит готівкою

Де можна взяти гроші в кредит готівкою і як швидко?

Якщо Вас цікавить, де взяти гроші в кредит готівкою, пропонуємо подати заявку на позику дистанційно. Після підтвердження, можете вирушати за грошима до найближчого з представництв. Беручи гроші в кредит готівкою, Ви маєте обов`язково надати оригінали документів менеджеру для ідентифікації особистості. 

Передбачити наперед, коли саме знадобляться гроші: вдень або вночі неможливо, але будь-якої миті можна скористатись онлайн сервісом і взяти гроші в кредит на картку безготівковим переказом. Порядок оформлення кредиту онлайн не відрізняється від оформлення готівкою за виключенням того, що замість адреси відділення компанії, потрібно вказати реквізити картки. 

Тепер Ви знаєте, де і як взяти гроші в кредит без ризику, і не отримати таку несвоєчасну відмову! Хай щастись!