Як визначити, що швидкі кредити Вам підходять, і як замовити цю послугу для себе

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Коли люди думають про кредити, зазвичай, уявляють складні багатокрокові дії, а після цього тривалу сплату з високими відсотками. Але, є і швидкі кредити — такі, які видають за лічені хвилини, і які мають зручні та доступні умови сплати.

Сьогодні ми розповімо, як оформлюються швидкі кредити без довідок у компанії «Ваша Готівочка», на які переваги чекати і, звісно, як їх грамотно повернути, ні в чому себе не обмежуючи.

Чим швидкі кредити відрізняються від звичайних позик

Спочатку поговоримо про те, що взагалі відрізняє швидкі кредити від всіх тих видів кредитування, з якими Ви були знайомі раніше. Якщо говорити конкретно про позики «Ваша Готівочка», беззаперечними перевагами були, є і будуть лояльні та прозорі умови.

По-перше, ми видаємо швидкі кредити без перевірок і не просто швидко, а і без відмови. Тут Ви отримаєте позику в тому випадку, коли інші кредитори відмовляють через проблеми, пов`язані з кредитною історією.

По-друге, оформлюються швидкі кредити без довідок, без поручителів, без надання майна під заставу. Так-так, більше не потрібно нескінченно мучити себе питанням - «а чи варто воно того?», зважувати «за» та «проти», надавати коштовне майно під заставу за можливість користуватись грошима. Ми надаємо позики виключно без застави.

По-третє, очевидною перевагою є те, що оформлюються позики за комп`ютером, і не потрібно витрачати час і гроші на дорогу до представництва. Хіба що Ви захочете кредит готівкою, тоді потрібно особисто звертатись до менеджерів компанії.

Як оформлювати швидкі кредити онлайн на картку в Україні: поради

Тепер поговоримо про те, як оформлювати швидкі кредити і правильно все розрахувати.

У Вас є два способи отримати позику: ми або переказуємо швидкі кредити онлайн на картку в Україні, або видаємо готівкою. Якщо Вам потрібен кредит готівкою, перед оформленням перегляньте розділ «Контакти»: там можна ознайомитись з адресою відділень і звернутись у те, яке зручніше розташоване до Вас, а також дізнатись графік роботи. Проте, Ви завжди можете оформити позику онлайн і зняти гроші у банкоматі. Так само можна розрахуватись безготівково. Скористатись послугою можна навіть тоді, коли Ви знаходитесь на роботі або поруч з дитиною. Ми тільки пропонуємо варіанти, вирішувати, в будь-якому разі, Вам.

Щоб створити заявку на позику, біля кнопки «Отримати позику», виберіть поруч з нею параметри кредиту (термін і суму), і натисніть її. Далі відкриється сторінка реєстрації. Це обов`язковий крок для всіх, хто раніше не обслуговувався у компанії.

Важливе уточнення: заповнюючи параметри позики, враховуйте, що суму можна вибрати тільки спираючись на фіксований діапазон - від 200 до 9000 гривень. А ось з терміном ситуація інша. Базовий термін складає 16 днів, але по закінченню Ви можете його пролонгувати і користуватись грошима довше. Для цього потрібно сплатити тільки суму нарахованих комісійних. Здійснюйте пролонгацію, будь ласка, своєчасно - не пізніше 16-го дня.  

Чи всім дають швидкі кредити без довідок: як не отримати відмову

Наостанок ще раз зупинимось на тому, як оформлювати швидкі кредити без перевірок і не отримати відмови. Про це розкажемо детальніше.

Компанія дійсно пропонує прості умови і видає позику, не перевіряючи кредитне минуле клієнта, як це роблять банки. Але, у нас є невелика вимога: заповнювати заявку потрібно уважно - буква до букви, цифра до цифри. Якщо щось буде неправильно, завка буде відхилена і Вам доведеться заповнювати її з нуля. Також намагайтесь оформлювати швидкі кредити на карточки MasterCard або Visa, і це обов`язково має бути картка будь-якого з банків України, а не інших країн.

Ми пропонуємо зручні і швидкі кредити онлайн на картку в Україні, і Ваші шанси отримати таку позику, за умови коректно заповненої заявки, наближаються до 100%. Будемо раді успішно оформити Вам кредит. Хай щастить!