Як відбувається оформлення кредиту онлайн - покрокова процедура

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

На сьогоднішній день кредитування стало вельми популярним серед українців через економічну кризу. Існують різноманітні види кредитування, які недостатньо добре відомі суспільству. Пропонуємо розглянути одну з таких маловідомих форм кредитування - оформлення кредиту онлайн на сайті.

Пропонуємо розглянути, як подати заявку на оформлення кредиту онлайн і що в ній необхідно вказати. Також, Ви дізнаєтеся, що відбуватимеся з Вашою заявкою далі. Ми розповімо про тонкощі роботи з онлайн заявками і Ви зможете заповнити форму так, щоб зі 100% гарантією отримати кредит.

Отже, що таке оформлення кредиту онлайн і в чому його користь?

Навіщо існує оформлення кредиту онлайн: причини обрати нас

Коли ми замислювалися про вихід на український ринок фінансових послуг, перед ними стояла важлива задача: щоб оформлення кредиту стало по справжньому швидким та комфортним для кожного клієнта. Щоб вирішити цю задачу, довелося виявити основні проблеми, через які оформлення позик зазвичай затримується.

Перша проблема — це, зрозуміло, сама процедура. Звичайний банківський алгоритм заявки на кредит переповнений бюрократичними нюансами. Клієнту необхідно спочатку отримати довідку про дохід, підготувати документи про право власності майна, яке йде під заставу або знайти поручителя. Іноді, позичальникам доводилося виконувати далеко не одну з перерахованих вимог. Навіть, якщо у Вас є всі необхідні довідки, оформлення кредиту рідко проходить без черг. До того ж, після всіх цих пророблених кроків, необхідно ще очікувати на рішення: дадуть кредит чи ні.

Тому, першими рішеннями компанії була відмова від будь-яких перевірок, довідок і очікування. Кредитори пропонують оформлення кредиту онлайн без довідок і поручителів кожному українцю! У зв`язку з можливими ризиками, довелося обмежити максимальну суму оформлення позики - до 7 тисяч гривень.

Інша проблем, з якою позичальники стикаються під час звернення до фінустанов, так це черги. Перевірка документації потребує багато часу і люди, які очікують на рішення кредиторів, починають нервувати. Через це, другим нашим вектором роботи стало оформлення кредиту онлайн і автоматизація процесів обробки. Детальніше про це, ми розповімо у наступних розділах.

Як подати заявку на оформлення кредиту онлайн: інструкція

Отже, Ви хочете подати заявку на оформлення кредиту онлайн, не виходячи з дому, що для цього потрібно? По-перше, потрібен паспорт та ІПН (ідентифікаційний номер). Пенсіонерам можуть знадобитися пенсійні посвідчення. По-друге, необхідно виконати три простих кроки:

1. відкриваємо сайт компанії «Ваша Готівочка»;

2. обираємо сумму кредиту і відповідний термін повернення (за потреби, його можна пролонгувати);

3. заповнюємо заявку.

В заявці також необхідно вказати реквізити карточки, на яку хочете отримати грошовий переказ. Переконайтеся, що картка видана будь-яким з українських банків, дійсна і верифікована у платіжних системах MasterCard та Visa.

Якщо Ви хочете отримати гроші готівкою, радимо попередньо ознайомитися з картою відділень. Вона представлена на сайті, а саме - в розділі «Контакти».

Що відбувається, коли я запросив оформлення кредиту через сайт?

Коли Ви завершите оформлення заявки на кредит онлайн, вона миттєво буде відправлена нам. Перше, що відбувається - перевірка комп`ютерною програмою. Система перевіряє, чи немає у заявці недостовірних даних. До речі, за недостовірні данні комп`ютер може прийняти навіть помилки, тому будьте уважними під час заповнення форми на відправку.

Далі, комп`ютер передає Вашу заявку в обробку менеджерам компанії. Потім, вже наш фахівець здійснює грошовий переказ або повідомляє про видачу необхідної суми готівкою у відділенні.

Увага, оскільки ми пропонуємо оформлення кредитів онлайн без довідок, тому й під час оформлення позик у відділенні, кредитори не просят додаткових документів. Але ті документи, які потрібні під час оформлення (паспорт, ІПН), необхідно надати в оригіналі. Ми не можемо передавати Ваші гроші третім особам, тому маємо переконатися, що Ви - це Ви.

Як бачите, оформлення кредиту онлайн — це проста та доступна для кожного процедура. Ви можете і оформити заявку, і навіть отримати свій грошовий кредит не виходячи з дому! Цією можливістю скористувалися вже десятки тисяч українців, ми щиро раді допомогти кожному!

Завжди Вам раді!

Українська