Як отримати в Україні безготівковий кредит без труднощів і черг

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Зараз отримати для себе беззаставний кредит хотіли б всі: надто хитка економічна ситуація. Раніше надавати майно під заставу було не так ризиковано, адже можна було розрахувати кожний платіж і згодом спокійно повертати гроші. Сьогодні більшість розуміє, що не може бути впевнена у своєму фінансовому становищі, адже все залежить далеко не від нас.

Так, можливість отримувати позики без оформлення застави існує. Проте, більшість з них передбачає ретельні певірки кредитоотримувачів, документи про працевлаштування, стабільний і високий дохід, кришталево чисту кредитну історію, тощо. Але, що якщо потрібен беззаставний кредит без підтвердження доходів або з поганим кредитним минулим? На щастя, ми можемо запропонувати допомогу і в таких складних ситуаціях. В даній статті ми поговоримо про те, як отримати беззаставний кредит готівкою або ж оформити на свою карточку швидкий і зручний переказ.

Що таке послуга беззаставний кредит, як вона працює

Спочатку разберемось з термінами. Загалом, беззаставний кредит — це такий вид позик, які цілком не передбачають застави. Такі кредити видають на доволі різних умовах, і інколи навіть зустрічаються в банках. Проте переваги, про які буде йти мова у статті, стосуються зокрема компанії «Ваша Готівочка». Не будемо стверджувати, що в будь-якому іншому місці відкриють беззаставний кредит без підтвердження доходів, як робимо це ми. Отже будемо говорити тільки за себе.

Щоб взяти беззаставний кредит онлайн на сайті, Вам потрібні ІПН і паспорт. Клієнти пенсійного віку можуть скористатись пенсійним посвідченням. Все просто: на сайті заповнюється заявка, яка і є підставою для видачі кредиту. Далі, вирішуйте: отримати позику готівкою або на картку. Порядок оформлення буде обов`язково розглянутий окремо, але дещо пізніше.

Чи реальний беззаставний кредит без підтвердження доходів в Україні?

Такі умови беззаставного кредиту, звісно, виглядають привабливо. А може навіть настільки, що більшість не може повірити в це. Дійсно, «Ваша Готівочка» працює зі всіма категоріями населення, вік яких від 18 і до 70 років, ми не оцінюємо клієтів за рівнем освіти, сімейним станом, офіційним доходом, тощо. Ви самостійно вибираєте суму, на яку оформлювати позику, спираючись на власні можливості.

Оскільки ми надаємо беззаставний кредит без підтвердження доходів, завжди існує ймовірність, що клієнт не зможе правильно все розрахувати і мати змогу сплатити. Звичайне кредитування - це коли менеджери приймають рішення за Вас: зможете Ви повернути позику або ні. В нашому разі - все на Ваш погляд, але компанія підготувала «рятувальне коло» на той випадок, якщо Ви помилитесь з терміном і сумою, і виникнуть труднощі зі сплатою. В такій ситуації, існує відстрочення кредиту. Будьте уважні: за пролонгацією потрібно звертатись доти, доки не закінчився кредитний період.

Інструкція, яка допоможе взяти беззаставний кредит для себе

Тепер, коли Ви точно знаєте, на які переваги можна розраховувати, розберемось, як саме оформлюється беззаставний кредит у «Ваша Готівочка». Розпочнемо.

Щоб взяти беззаставний кредит, знайдіть на сайті кнопку «Отримати позику» і поруч з нею вкажіть суму і термін оформлення кредиту. Далі натискайте на кнопку, і перед Вами відкриється сторінка реєстрації. Якщо Ви новий користувач, реєструйтесь і заповнюйте заявку. Вказуючи реквізити картки, на яку оформлювати кредит, виберіть, будь ласка, картку MasterCard або Visa, отриману в українських банку. Це важливо.

Будьте уважні і намагайтесь не допускати помилок, оскільки такі заявки відхиляються під час комп`ютерної перевірки. Отже, Вам доведеться починати все знову, витрачаючи на це час.

Якщо Ви плануєте беззаставний кредит готівкою, пропонуємо заповнити заявку так само онлайн. Тільки перш, ніж розпочати заповнення, перегляньте розділ «Контакти», виберіть адресу потрібного Вам представництва і ознайомтеся з графіком роботи. Після того, як заповните заявку на сайті, звертайтесь до відділення і отримайте готівку. Обов`язково потрібно мати оригінали документів для ідентифікації особистості.

Як бачите, оформити самостійно беззаставний кредит без підтвердження доходів не так і складно. Розпочніть просто зараз! Якщо спіткатимуть труднощі, ми завжди готові відповісти на питання у телефонному режимі, електронним листом або особисто.