Як оформити кредит онлайн за 15 хвилин: все про швидке кредитування

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Більшість людей вже чула про швидке кредитування, проте і досі не користувалася цією послугою на практиці. Як і все нове та невідоме, така послуга лякає багатьох. Люди починають примножувати чутки, нібито, швидко позичити нереально і це дуже ризиково. Зрозуміла річ, що все невідоме лякає. То ж давайте не гаяти часу, а розбиратися і розвінчувати всі міфи.

У цій статті Ви дізнаєтеся, як взагалі з’явилося швидке кредитування на українському ринку, які особливості має і яким чином оформлювати онлайн заявку на кредит особисто.

Навіщо пропонують оформлювати кредит онлайн без довідок?

Перше, що викликає недовіру, так це відсутність довідок і перевірок. Люди звикли, що банки вимагають стосу документів, а тут з’являється компанія «Ваша Готівочка», яка видає позики без зволікань і завищених вимог. Мало того, можна навіть оформлювати кредит онлайн не виходячи з дому. І всі ці сумніви - наслідок нерозуміння механізмів кредитування.

Банк вимагає від позичальників повний пакет документів, адже гроші, які надає така установа, належать вкладникам. І щоб позичати їх клієнтам, банк зобов’язаний перевірити Вашу платоспроможність і кредитне минуле. Процедура кредитування у банках стандартна і не залежить від суми і кредитного періоду, які Вам потрібні, тому ретельна перевірка - обов’язкова умова для всіх. Так, є категорії клієнтів, яких це цілком і повністю влаштовує, адже декому необхідні фінанси для бізнесу або нерухомості.

«Ваша Готівочка» з’явилася на ринку фінансових послуг у 2012-му році і голосно заявила про оформлення кредиту онлайн без довідок та інших вимог. Наша компанія стала тією самою рукою допомоги, яка підтримала і продовжує підтримувати велику кількість позичальників, які можуть з впевненістю рухатися далі.

Що дозволяє оформлювати кредит онлайн на картку за 15 хвилин?

Тепер давайте розберемося, як нам вдалося досягти такого вражаючого показника - 15 хвилин на одну заявку. Щоб Ви могли оформити кредит онлайн максимально швидко, ми не тільки спростили всі процедуры, але і використовуємо сучасні технології.

Перевірка всіх заявок автоматизована. Спочатку комп’ютер перевіряє всі дані на достовірність. Тому, будьте уважніше під час оформлення кредиту онлайн і правильно вказуйте особисту інформацію, не допускаючи помилок, адже їх комп’ютер сприйме за недостовірні дані. Далі заявка переходить до фахівця, компанії, який підтверджує переказ грошей. Все це дозволяє уникнути тривалого очікування і інших неприємних обставин під час оформлення.

Як оформити онлайн заявку на кредит: покроковий алгоритм

Щоб швидко оформити кредит онлайн, скористайтеся цією нескладною інструкцією.

  • Перейдіть на сайт «Ваша Готівочка».
  • Виберіть там необхідну суму кредиту і період, впродовж якого зможете погасити (період можна пролонгувати, якщо це буде потрібно).
  • Заповніть заявку і зачекайте 15 хвилин.

Під час оформлення знадобиться тільки паспорт України і ІПН. Пенсіонерів просимо додатково підготувати пенсійне посвідчення. Під час оформлення кредиту онлайн на картку, прослідкуйте, щоб вона була видана українським банком, мала дійсний термін (термін дії вказується безпосередньо на карточці), а також на ній має бути зображений логотип MasterCard або Visa.

Якщо Ви плануєте оформлення кредиту онлайн з подальшим отриманням готівкою, то переконайтеся, що Вам буде зручно дістатися до відділення компанії. Актуальна карта зі всіма відділеннями зображена на нашому сайті у розділі «Контакти».

Отже, тепер Ви знаєте, як оформити кредит онлайн на картку або отримати готівкою. Якщо у Вас залишилися запитання, звертайтеся до служби техпідтримки, фахівці завжди будуть раді Вашому зверненню.

Пам’ятайте, ми готові допомогти завжди!