Як оформити кредит готівкою по паспорту без відмови?

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Послуги кредитування лише за паспортом надають лише мікрокредитуючі компанії. Не дивлячись на це, не всі вони готові оформити кредит готівкою по паспорту в день звернення. Разом із «Ваша Готівочка» ваше розуміння мікрокредитування зміниться раз і назавжди. Ми відкриваємо позики за умови наявності мінімуму документів в день звернення, протягом півгодини, надаючи клієнтам можливість обрати найбільш оптимальні та зручні для них умови використання грошей.

Пропонуємо взяти кредит готівкою по паспорту на будь-які цілі

Якщо ще декілька років тому оформлення позики за використання лише паспортних даних було неможливим, то сьогодні ситуація кардинально змінилася. Відносини між кредитуючими організаціями та кредитоотримувачами вийшли на суттєво новий рівень, стали більш лояльними та вигідними для обох учасників співпраці. «Ваша Готівочка» видає позики без численних перевірок, лише на підґрунті надання достовірної персональної інформації.

Здебільшого клієнти можуть отримати кредит готівкою по паспорту у будь-якому з відділень компанії або у віддаленому режимі через інтернет. Широкі, навіть необмежені можливості кредитування, відкриваються лише перед зареєстрованими клієнтами «Ваша Готівочка».

Ті, хто жодного разу не звертався до кредитних організацій, можуть не довіряти пропозиції отримати кредит по паспорту чи в режимі онлайн, хибно вважаючи, що без ретельної перевірки позики не повинні надаватися у користування. Щоб розвіяти сумніви, ви можете звернутися до наших менеджерів у відділення та з’ясувати усе, що вас цікавить. Наші фахівці залюбки дадуть відповідь на усі питання, пов’язані із кредитування у «Ваша Готівочка». Ми пропонуємо вам самостійно обирати чи отримати кредит по паспорту, чи відкрити позику на банківську картку онлайн.

Доступний кредит по паспорту – рішення ваших проблем

Оскільки гроші, надані виключно по паспорту без перевірки кредитоспроможності та платоспроможності клієнта – прямий ризик для кредитора, відсоткова ставка по кредиту може перевищувати середній розмір комісії, що пропонують банки. В порівнянні із швидкістю обслуговування та першокласним сервісом, який пропонують мікрофінансові компанії, лояльними та гнучкими умовами кредитування, які вам не зможе запропонувати жодна банківська організація, різниця між ставками кредитування нівелюється. Тим паче, що мікрокредитування передбачає використання коштів протягом короткого терміну часу, а при порівнянні із довготривалими банківськими кредитами, сума комісії за використання грошей просто мізерна. Саме тому ви без жодних сумнівів можете зробити вибір на користь мікрофінансових компаній та сміливо відкрити кредит по паспорту у «Ваша Готівочка».

Не дивлячись на те, що економічна ситуація в країні з дня у день погіршується, вартість товарів і послуг зростає, наші послуги залишаються доступними для українців. Згідно програми мікрокредитування від «Ваша Готівочка» відсоток за кредит становить 2%, розмір комісії не змінюється за жодних умов при тому, що розмір позики та період її використання клієнти в праві встановлювати на власний розсуд. Дані умови дійсні і у випадку, коли оформлюється кредит готівкою по паспорту, і при зверненні за безготівковою позикою.

Незалежно від того, яке рішення ви приймете, чи взяти кредит по паспорту, чи отримати онлайн позику, ми можемо вам запропонувати наступні умови:

· розмір позики від 200 до 9000 гривень;

· період кредитування від одного дня до 16 діб із можливістю збільшення терміну чи дострокового погашення позики.

Якщо ви приймете рішення взяти кредит по паспорту саме готівкою, вам доведеться обрати вільний час та особисто завітати до одного з наших відділень. Там менеджер перевірить документ та впевниться, що надана при реєстрації інформація є актуальною та достовірною. Окрім паспорта вам знадобиться мати при собі ІПН. Якщо ж ви хочете взяти кредит по паспорту, але у вас немає можливості відвідати наш офіс, онлайн сервіс, де відкриваються позики на картку, – саме те, що вам необхідно. Для підтвердження реєстраційних даних використовується інформація про власника картки, номер якої зазначається для переказу.

Порядок та процедура оформлення позики чи як взяти кредит по паспорту без сторонньої допомоги

Заявка на видачу кредиту може бути оформлена у два способи:

· у відділеннях компанії;

· через онлайн сервіс.

Перш, ніж обрати, яким способом скористуватися, важливо дізнатися, які обмеження існують в компанії. Отже, отримати кредит лише по паспорту на картку зможуть у віці від 21-го року, але не старші за 70 років. Ця ж категорія клієнтів має можливість отримувати і готівкові позики. Українці у віці від 18-ти років до настання 21-го року, можуть розраховувати лише на позики готівкою. Якщо ваш вік відповідає зазначеним вимогам, ви без проблем отримаєте кредит лише по паспорту та ІПН. Пенсіонерам у віці до 70-ти років ми не відмовляємо у наданні позик, а просимо надати ще й пенсійне посвідчення.

Обирайте день, коли вам буде зручно аби звернутися до компанії, щоб взяти кредит готівкою по паспорту, ми працюємо без вихідних протягом цілого тижня. Онлайн сервіс обробляє заявки від клієнтів 24/7/365. Умови на яких ми пропонуємо взяти кредит готівкою по паспорту чи безготівкову позику є ідентичними, яку саме суму коштів отримати в користування та на який період, вирішувати лише вам!