Як оформлюється швидкий кредит: на картку або готівкою

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Швидке кредитування - послуга, яка стрімко розвивається на українському фінансовому ринку. Це пов’язано, звісно, з економічною ситуацією. Сьогодні затребувані кредити з простими умовами і моментальним оформленням ті, які можна оформити «тут і зараз». Саме про них ми зараз і поговоримо. 

Отже, що ж таке кредит онлайн і чим він відрізняється від звичайного банківського кредитування. Давайте розпочнемо з того, що ознайомимося із самою послугою поближче. 

Терміново потрібен кредит на картку: розраховуємо на позитивне рішення

 По-перше, такий кредит відрізняється надзвичайно швидкісним оформленням. Якщо для отримання банківського кредиту доведеться підготувати великий пакет документів, а потім дочекатися, доки його розглянуть і приймуть рішення, то тут все дедалі простіше - заявка на позику оформлюється на сайті «Ваша Готівочка». Ви можете оформити кредит онлайн на картку банку або готівкою у найближчому відділенні компанії. По-друге, відрізняється перелік необхідних документів. Мова йдеться про надання довідки про доходи та інші гарантії платоспроможності. Натомість миттєвий кредит онлайн оформлюється без стоси «паперів» і у стислі терміни.

 Сума, на яку надається кредит на картку або готівкою у нашій компанії складає до 7000 гривень. Період, впродовж якого можна користуватися грошима, становить 16 днів (враховуйте і той факт, що період можна пролонгувати).

Як оформити кредит онлайн на картку і моментально отримати гроші? 

Щоб оформити кредит на картку або звернутися за кредитом готівкою, Вам будуть потрібні паспорт та ІПН. Пенсіонерам додатково необхідно пенсійне посвідчення. Послідовність дій проста і включає в себе лише три етапи: 

  • відкриваємо сайт «Ваша Готівочка»;
  • вибираємо суму позики і період, через який її погашати (нагадуємо, його можна продовжити); 
  • заповнюємо онлайн заявку і очікуємо 15 хвилин. 

Просимо Вас відповідально поставитися до заповнення заявки. Справа в тому, що заявки на позики розглядаються комп’ютером. І з метою захисту ми блокуємо всі заявки на кредит онлайн на картку які містять помилки або недостовірні дані. Тому, будь ласка, уважно перевірте, щоб всі дані були вказані достовірно. Також, для оформлення кредиту онлайн на картку підготуйте карточку з логотипом Visa або MasterCard. Якщо брати кредит на картку Вам не зручно, то чекаємо на Вас у представництві компанії.

Чи можна отримати кредит на картку без відмови тимчасово безробітньому? 

Звертаємо Вашу увагу на те, що «Ваша Готівочка» надає кредит на картку без відмови всім клієнтам, які опиняються у складному матеріальному становищі. Неважливо, офіційно або ні вони працевлаштовані і який кредитний рейтинг мають, ми обов’язково допоможемо і надамо кредит на картку максимально швидко всім нашим шановним клієнтам. 

Оформлюючи на нашому сайті кредит на картку або у відділенні готівкою, Ви можете бути впевнені, що обов’язково отримаєте фінанси. Для цього, як вже було сказано, потрібно правильно заповнити заявку. В будь-якому разі, рішення Ви дізнаєтеся одразу. Ми розуміємо, що життя іноді готує для нас «неочікувані сюпризи» і саме кредит на картку допоможе впоратися зі складними обставинами. Будемо раді допомогти і Вам! 

Отже, якщо виникнуть запитання, пов’язані з оформленням кредиту онлайн на картку або готівкою, звертайтеся до техпідтримки компанії. Ми завжди раді допомогти і розповісти все детально. Оформлюйте кредит на картку без відмови і вирішуйте свої труднощі всього лише за 15 хвилин!