Як можна взяти кредит без офіційного працевлаштування

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Інформації про те, як можна взяти кредит сьогодні неймовірно багато. Засоби масової інформації, інтернет і дошки оголошень просто переповненні оголошеннями від кредиторів. Зустрічаються навіть пропозиції, де можна взяти кредит под 0%. Залишається тільки обрати найвигіднішу і найбезпечнішу пропозицію серед більшості.

Все про те, як можна взяти кредит без оцінки платоспроможності

Перше, чим цікавляться клієнти «Ваша Готівочка», чи можна взяти кредит без довідки про дохід. Причина цьому криється не через потребу скрити великий прибуток, ситуація навпаки протилежна. Середньостатистичний дохід українців витрачається хіба що на сплату першочергових потреб, а кредит є єдиним способом дотягнути до зарплатні. В таком випадку, говорити за кредитоспроможніть не доводиться.

Єдиним варіантом вирішення проблеми стає мікропозика від компанії «Ваша Готівочка», де можна взяти кредит до 9000 грн. на заздалегідь обумовлений термін. Ми відкриваємо позики фізособам у віці від 18 років, які мають громадянство України.

Наші клієнти часто задають запитання, які кредити можна взяти в «Ваша Готівочка». Ми надаємо споживчі позики. Це означає, що позичальники можуть розпоряджатися грошима так, як їм необхідно. У випадку, коли крупні кредитори видають позики під заставу лише з цільовим призначенням, то ми не обмежуємо Вас у праві користуватися грошима на власний розсуд.

Детальніше про те, чи можна взяти кредит лише за паспортом і навіть без нього

Дізнатися, як можна взяти кредит в «Ваша Готівочка», Ви зможете в будь-яку зручну годину. Для цього достатньо зателефонувати на «гарячу лінію». Якщо Ви сумніваєтеся, чи можна Вам взяти кредит, завжди маєте змогу уточнити вимоги до кредитоотримувачів. «Ваша Готівочка» кредитує як готівкою, так і безготівковим переказом на картку.

Вимоги до клієнтів залежать від того, яка саме форма позики вказана в заявці, тому умови можуть відрізнятися. Щоб заявка одразу була підтверджена, уточніть у наших операторів або консультантів, чи можна взяти кредит конкретно у Вашому випадку, і які кредити можна взяти та на яких умовах.

За програмою мікрокредитування, клієнти мають право оформлювати заявку на кредит на будь-яку суму в розмірі від двухсот до дев'яти тисяч гривень. Відсоткова ставка складає 2% в день і нараховується за фактичний період користування грошима.

Дізнаючись, як можна взяти кредит, зверніть увагу, що базовий термін користування грошима складає шістнадцять діб. В заявці може бути зазначений будь-який період від 24-х годин.

За можливості, Ви завжди можете повернути гроші достроково або продовжити користування послугою, сплативши нараховану комісію.

Як і які кредити можна взяти за програмою мікропозик?

Реєстрація в системі мікропозик від «Ваша Готівочка» може бути пройдена в будь-якому з відділень компанії або дистанційно через інтернет. Заповнюючити заявку, зверніть увагу на те, як можна взяти кредит і який має бути вік позичальника. На безготівкові позики можуть претендувати особи, які досягли двадцять одного року.

Якщо Вам ще не виповнився двадцять один рік, але вже є вісімнадцять, зможете отримати лише кредит готівкою. Якщо під час оформлення позики готівкою обов`язковою умовою є надання оригіналів документів, то при подачі заявки онлайн, необхідно вказати номер банківської картки, оформленної виключно на клієнта компанії - кредитоотримувача.

Дізнаючись про те, чи можна взяти кредит в «Ваша Готівочка» і на яких умовах, ознайомтеся так само з тим, як погасити позику. Це можна зробити декількома способами: сплатити готівкою, карткою або банківським переказом за реквізитами компанії.