Як функціонує швидка позика на картку: особливості послуги і правила оформлення

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Темою сьогоднішньої статті є сучасна послуга - швидка позика на картку, яку надає компанія «Ваша Готівочка». Ми поговоримо про те, на яких підставах і у якій послідовності оформлюються такі кредити. Прочитавши цю статтю, Ви будете знати і про потрібний перелік документів, і на яких умовах видають швидку позику на картку онлайн, а також дізнаєтесь всі тонкощі і деталі, які гарантовано допоможуть Вам подолати фінансові труднощі за мить!

Також ми поговоримо про ще один виток швидких позик - позики готівкою. Ви зможете зважити всі переваги і нюанси, і вибрати оптимальний для себе варіант.

Як функціонує швидка позика на картку на українському ринку?

Отже, розпочнемо з того, що таке взагалі ця швидка позика на картку, і за якими принципами вона працює. Мова йдеться про кредит, отримати який можна за мінімальний час. У «Ваша Готівочка» оформлення триває не більше 20-ти хвилин. Це за умови, що Ви оформлюєте кредит вперше, і Ваших даних немає у нашій базі.

Одразу зауважимо, що швидка позика без картки видається приблизно за таким же принципом, проте у результаті Ви отримуєте готівку. Далі ми зупинимось на всіх нюансах такого оформлення. А доки повернемось до послуги, в основі якої полягають кредити на картку.

Оформлюється швидка позика на картку у форматі онлайн: Ви можете пройти цей шлях самостійно за допомогою сайту компанії, а можете звернутись за допомогою до менеджерів мережи представництв. Підставою для видачі кредиту слугує саме Ваша заявка. Звертайте увагу, що термін і сума позики обмежені. Стосовно суми, ми встановили широкий діапазон від 200 до 9000 гривень. Щодо терміну - від 1-ї до 16-ти діб. Нехай Ви і не можете одразу взяти кредит на довший час, проте зможете здійснити пролонгацію по закінченню базового періоду.

Оформлюємо свою швидку позику на картку онлайн: інструкція

Щоб взяти швидку позику на картку, звісно, потрібен комп`ютер або телефон з доступом до інтернету (радимо вибирати швидкісне і надійне підключення, щоб не виникало перебоїв під час оформлення заявки). З документів потрібні тільки паспорт та ІПН (пенсіонерам додатково посвідчення).

Оформлюється швидка позика на картку онлайн за наступною схемою. Ви знаходите на сайті компанії кнопку «Отримати позику». Поруч вказуєте термін і суму кредиту. Натискаєте відповідну кнопку і переходите до сторінки реєстрації. Будьте уважні і обов`язково перевірте вказані дані, адже заявку буде перевіряти комп`ютер, який враховує помилки за недостовірні дані. У підсумку, Вам доведеться все повторити.

Коли заявка буде повністю готова, надсилайте її нам, і приблизно за лічені хвилини дізнаєтесь остаточне рішення, а якщо воно позитивне - швидка позика на картку українського банку буде Вашою. Для максимально швидкого і коректного переказу, скористайтесь картками Visa або MasterCard.

Як отримати таку ж швидку позику без картки: готівковий формат

Звісно, послуга швидка позика на картку - зручна і сучасна, проте стаються випадки, коли картки під рукою немає або закінчився термін її дії. Це не означає, що Ви залишитесь без позики, адже компанія пропонує кредити і готівкою.

Ми залишили для Вас можливість традиційного оформлення заявки на швидку позику без картки, і зробити це можна у відділенні «Ваша Готівочка». Як варіант, Ви можете створити заявку онлайн, проте звернутись до відділення і забрати готівку. Відмінність полягає в тому, що такі кредити можна отримати, надавши оригінали документів менеджерам. Ознайомитись з адресою всіх відділень можна у розділі «Контакти», де розміщена інтерактивна карта.

Отримати таку швидку позику на банківську картку або завітати до представництва, сьогодні не складе труднощів нікому. Але, якщо у Вас все одно залишились питання, фахівці «Ваша Готівочка» завжди готові відповісти на них і допомогти у вирішенні труднощів.