Взяти швидкий кредит тепер можна без довідок

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

У останні роки, знайти місце, де можна взяти швидкий кредит – не проблема. Проблема полягає в умовах оформлення і, безпосередньо, у процедурі. Щоб мати можливість отримувати все необхідне і бажане, нам неодмінно потрібні фінанси, і бути їх має у достатній кількості. З теперішніми цінами на продукти харчування, комунальні послуги і навіть на транспортні витрати, ледве вдаєть сподіваються на те, щоб їх вистачало від зарплати до зарплати. Що вже говорити про інвестиції, заощадження і можливість витрачати кошти на розваги або відпочинок.

«Ваша Готівочка» - це компанія, де взяти швидкий кредит на власні потреби неодмінно може кожен, не задумуючись про те, коли наступна зарплата.

Ми підкажемо, де взяти швидкий кредит online

Пропонуємо нашим клієнтам взяти швидкий кредит на картку або отримати гроші на руки. Готівкові позики оформлюються тільки у відділенні компанії під час особистої присутності позичальника. Вибравши такий спосіб, Вам потрібні паспорт та ІПН (пенсіонери мають надати пенсійне посвідчення). Також, у відділенні компанії можна взяти швидкий кредит онлайн, – це означає, що гроші Вам будуть переказані на картку. Такий спосіб оформлення позики є чудовою альтернативою для всіх, хто звик користуватися пластиковими картками. Незалежно від того, готівкою або безготівково позичати гроші, у «Ваша Готівочка» Вам запропонують взятий той самий швидкий кредит без довідок протягом лічених хвилин.

В той час, як у більшості інших компаній основними документами під час оформлення є довідки про доходи, виписки з роботи, перевірки платоспроможності клієнтів, оцінки заставного майна і тощо, наша компанія перевіряє виключно персональну інформацію на достовірність. Завдяки цьому, взяти швидкий кредит – стає не просто мрією, а звичайною послугою.

Хочете взяти швидкий кредит на картку, скористайтеся послугами «Ваша Готівочка»

Ми обслуговуємо клієнтів по всій Україні. Якщо у Вашому місті досі немає відділення компанії, то пропонуємо дистанційне оформлення. Для цього, клієнтам «Ваша Готівочка» потрібні швидкий інтернет, елементарні навички володіння комп’ютером і трохи вільного часу, і може надіслати свою online заявку. Для цього є «Особистий кабінет», доступ до якого відкривається після реєстрації на сайті. Отже, взяти швидкий кредит на картку можна на аналогічних умовах, як і у відділенні.

Наша мета – забезпечити громадян простими і доступними умовами кредитування, щоб навіть мешканці невеличких населених пунктів знали, де взяти швидкий кредит і будь-якої миті мали змогу зробити це моментально.

Для початку потрібно визначитись, на яку суму відкрити позику і коли повертати (запропонований термін користування до 16-ти днів). Для зручності, можете скористатися спеціальним калькулятором, який розрахує суму до сплати. Потім, відкривайте «Особистий кабінет», заповнюйте анкету (вказуйте необхідну інформацію у відповідних полях) і надсилайте заявку на розгляд. Отже, отримати швидкий кредит онлайн зможете впродовж 5-10 хвилин

Як і чому взяти швидкий кредит - вигідно?

Які ж умови ми пропонуємо позикоодержувачам, які хочуть взяти швидкий кредит, терміном від двадцяти чотирьох годин?

  • Перше - вільна сума оформлення. Запропонована сума складає до дев'яти тисяч гривень. Позичайте стільки, скільки Вам потрібно.
  • Друге - взяти швидкий кредит, незалежно від вибраної форми, можна на період від двадцяти чотирьох до шістнадцяти діб.
  • Третє - Ви розпоряджаєтесь грошима так, як хочете.
  • Четверте - сплата кредиту відбувається будь-яким зручним Вам способом: дистанційно безготівковим переказом, у відділенні компанії або у касі банку.

Вирішуйте матеріальні питання без зволікань, адже у «Ваша Готівочка» взяти швидкий кредит – легко і просто, а головне, безпечно!