Взяти позику і оформити кредит можна швидко і вигідно

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Щоб взяти позику немає необхідності збирати документи, шукати банк з більш-менш прийнятними умовами і витрачати на це багато часу. Тепер отримати інтернет позику так само просто і безпечно, як отримати будь-яку іншу послугу, для зареєстрованих клієнтів «Ваша Готівочка».

Можливість взяти позику вигідно

Наша компанія відкриває позики всім, хто звернеться. Достатньо мати паспорт громадянина Україні, ІПН і досягти 18 років. Більшість банківських установ встановлюють спеціальні умови кредитування, які навпаки не дозволяють отримати позику.

Якщо більшість кредиторів обмежують можливість обслуговування пенсіонерів і студентів, вважаючи їх неплатоспроможними, то в «Ваша Готівочка» взяти позику зможе кожен без вийнятку у віці від 18 до 70 років. Для реєстрації і оформлення достатньо мати паспорт, ІПН або пенсійне посвідчення. Отримати гроші просто, навіть якщо не вказане цільове призначення кредиту.

Щоб стати клієнтом «Ваша Готівочка» необхідно заповнити анкету. Тим, хто має досвід роботи з комп` ютером і вільно користується інтернетом, ми пропонуємо отримати позику онлайн, заявка може бути оформлена в режимі онлайн 24/7.

Якщо у Вас немає доступу до мережі або Ви не довіряєте сучасним технологіям, взяти позику можна звернувшися до відділення компанії. Ми працюємо без вихідних і перерв.

Швидка позика, кредит до 9000 гривень

Незалежно від того, який спосіб реєстрації Ви оберете, зможете отримати кредит позика як готівкою, так і переказом на картку. Між двома формами кредитування існує невелика різниця. Обираючи кредитування готівкою, гроші просто видаються на руки після підтвердження реєстраційних даних.

В іншому випадку, вік клієтів відіграє велике значення, адже особи від 18 років можуть взяти позику готівкою. Звертатися за кредитом на картку можна досягнувши 21 року.

Власне кажучи, умови кредитування ідентичні: клієнти мають змогу обирати суму, на яку буде відкрита позика в кредит і термін. Сума пропонується у діапазоні від 200 до 9 тис. грн. Базовий період користування позикою складає 16 діб. За бажання пролонгувати кредитний період, необхідно оформити додаткову заявку і сплатити суму нарахованих комісійних.

Достракове погашення позики не обкладається додатковими комісіями і не призведе до нарахування штрафу чи пені.

Безготівковий кредит або позика готівкою

Якщо Вам потрібен просто кредит, «Ваша Готівочка» – це саме та компанія, яка прийде на допомогу. Ми не задаємо питаннь стосовно цільового призначення і не вимагаємо підтвердження платоспроможності. Наша компанія не робить запитів до кредитного бюро і не перевіряє кредитний рейтинг клієнта.

Для тих, хто оформлює позику не вперше діє спрощена система, яка дозволяє відкрити просто кредит за заявкою, без повторної реєстрації.

На позики онлайн заявка розглядається миттєво, як і на кредит готівкою. Вся процедура займає не більше, ніж півгодини.

Розрахуватися з компанією і погасити кредит можна в будь-якому відділенні або в режимі онлайн. Зверніть увагу, банківська картка має належати саме Вам, адже перевірка права власності відбувається за номером ІПН.