Взяти кредит в Кривому Розі - як і де оформити заявку

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сьогодні більша частина мешканців Кривого Рогу стикається з неочікуваними фінансовими труднощами. Часом, гроші потрібно знайти терміново, буквально в межах декількох годин. Трудніше за все впоратися з проблемами тим, хто немає постійного заробітку. Далеко не всі мають змогу позичити грошей у друзів або рідних, тому виникає запитання - де можна взяти кредит в Кривому Розі швидко? Банківські кредити не кращий варіант, адже оформлення такого кредиту довготривале та складне.

Кажучи відверто, іноді навіть довідку про дохід, яка б дозволила взяти кредит готівкою в Кривому Розі, отримати не так легко. Якщо у Вас немає офіційного працевлаштування та доходу, навряд чи зможете отримати в банку кредит. Представники банківських установ не зможуть видати гроші навіть «під чесне слово». На щастя, є простий та доступний спосіб взяти кредит в Кривому Розі, навіть якщо у Вас складна ситуація в плані роботи і немає того, хто б став поручителем.

Більш того, в «Ваша Готівочка» клієнти можуть взяти кредит онлайн в Кривому Розі безпосередньо зі свого комп`ютера.

Як взяти кредит в Кривому Розі: гроші за 15 хвилин

Ми говоримо про сучасний спосіб миттєвого кредитування. Сьогодні ця послуга популярна на українському фінансовому ринку. Скористатися нею Вам пропонує компанія «Ваша Готівочка».

Ви можете взяти кредит в місті Кривий Ріг всього за 15 хвилин! Для цього знадобиться паспорт громадянина України (від 18 років) і номер ІПН (платника податків). Якщо Ви вже досягли пенсійного віку, можете скористатися пенсійним посвідченням.

Вам не потрібна довідка про дохід, щоб взяти кредит в Кривому Розі — як для кредиту готівкою, так і для грошового переказу на картку. Сума позики обмежена до 7 тисяч гривень, при мінімальній від 200 гривень. Як показує практика, цієї суми вистачає, щоб перечекати тимчасові фінансові труднощі.

Зверніть увагу, термін користування кредитом також обмежений, але ми пропонуємо пролонгацію без штрафу та пені. Тому, Ви легко зможете вирішити це питання і продовжити користуватися грошима.

Як взяти кредит готівкою в Кривому Розі на руки?

Зверніть увагу, взяти кредит готівкою в Кривому Розі можна в будь-якому з відділень «Ваша Готівочка». Ознайомитися з адресою офісів можна на нашому сайті. Перейдіть в розділ «Контакти» і подивіться на карті, де знаходиться найближче до Вас відділення.

Увага! Якщо Ви бажаєте взяти кредит в Кривому Розі готівкою, необхідно заповнити заявку на сайті. Вона оформлюється так само, як і заявка на кредит на кратку (процедуру оформлення розглянемо нижче), тільки необхідно вказати, що Ви бажаєте отримати гроші особисто. У відділенні необхідно надати оригінали паспорту та коду ІПН, а також заповнити контактні дані.

Як взяти кредит онлайн в Кривому Розі з комп`ютера?

Найшвидший спосіб взяти кредит в місті Кривий РІг— це, зрозуміло, що заявка на грошовий переказ на картку. Отримати позику Ви можете не виходячи з дому. Для цього достатньо виповнити наступне:

1. перейдіть на офіційний сайт компанії «Ваша Готівочка»;

2. протягніть повзунок, який побачите на екрані, до необхідної суми, а також оберіть термін до повернення грошей;

3. заповніть заявку, натиснувши кнопку «Отримати позику» і дочекайтеся, доки кредитори оброблять Вашу заявку і перерахують гроші.

Щоб взяти кредит онлайн в Кривому Розі на карточку, спочатку переконатеся, що Ваша картка дійсна, була видана українським банком, а також має логотип платіжних систем Visa або MasterCard. За цих умов, грошовий переказ відбудеться без проблем.

Не має значення, в якому саме банку Ви отримували картку. Сьогодні всі перекази автоматизовані і проходять за декілька хвилин як в вихідні, так і в будні. Як бачите, взяти кредит в Кривому Розі дійсно можна всього за декілька хвилин.

Тепер Ви точно знаєте, де можна взяти кредит в Кривому Розі швидко і без зайвих складностей. Впевнені, що ця інформація буде корисною для Вас і жодні обставини не створять для Вас безвихідну ситуацію.

Українська