Взяти кредит у Києві без довідки про доходи за 15 хвилин - можливо!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Чим Київ відрізняється від інших міст України? Лише тим, що це місто має велику чисельність населення, адже є столицею і мегаполісом. Щоденно до Києва з`їзджаються тисячі туристів, студентів та абітурієнтів, відрядних та жителів області. Тут постійно відбуваються різноманітні заходи: фестивалі, змагання, виставки і не тільки, які збирають багато відвідувачів.

Через яку б причину Ви не опинился у столиці, статися може так, що гроші знадобляться раптово. Дехто не розраховує власний бюджет і витрачає все одразу по приїзду. Деякі люди стають жертвами шахраїв, яких у Києві непочатий край, як і у будь-якому великому місті. Іноді, непередбачені обставини змушують нас шукати гроші.

«Ваша Готівочка» пропонує пакет послуг на всі випадки життя. Тепер взяти кредит у Києві без довідки про доходи зможе кожен охочій.

Унікальна можливість взяти кредит у Києві без довідки про доходи кожному

Вже зареєстровані клієнти «Ваша Готівочка» зможуть отримати кредит готівкою у Києві за лічені хвилини. Більш того, ми пропонуємо подати заявку і отримати грошовий переказ на картку будь-якого банку.

Звертаючись до нас вперше, щоб оформити кредит у Києві і отримати гроші, Вам потрібно мати паспорт, який підтвердить українське громадянство, та ІПН. На підставі цих даних, ми відкриємо позику у розмірі до 7000 гривень, не уточнюючи цільового призначення.

У разі, якщо Ви хочете взяти кредит, Київ це або ж передмістя, і не маєте змоги звернутися до відділення компанії, обирайте оформлення позики на картку будь-якого типу і статусу - дебетову або картку овердрафту. Головне, щоб вона була оформлена на ім`я того, хто подає заявку на кредит.

Реєстрація у програмі кредитування «Ваша Готівочка» може бути здійснена у будь-якому з офісів компанії або ж дистанційно. Якщо ж Ви хочете взяти кредит у Києві без довідки про доходи виключно готівкою, доведеться знайти вільну хвилинку і вирушити до відділення.

ДОСТУПНА МОЖЛИВІСТЬ ВЗЯТИ КРЕДИТ, КИЇВ ЦЕ АБО ПЕРЕДМІСТЯ

Оформлюючи заявку, зверніть увагу на умови, згідно з якими ми пропонуємо клієнтам компанії взяти кредит у Києві без довідки про доходи на необхідний час. При наявності паспорту та ІПН, Ви зможете швидко подати заявку і отримати необхідну суму. Якщо зручніше взяти кредит, Київ або у області на картку, Вам достататньо буде просто вказати паспортні дані у формі електроної анкети.

Згідно законодавчої бази України, здійснювати фінансові операції мають змогу громадяним у віці від 18-ти років. Саме тому, ми підтверджуємо позики готівкою тільки тим, хто старше 18-ти років, а на картку від 21-го року.

Клієнти старше 70-ти років не зможуть скористатися послугами компанії, знову ж через законодавчі обмеження у сфері надання фінансових послуг фізичним особам.

Звертаючись у компанію, клієнти «Ваша Готівочка» можуть розраховувати на наступні умови і привілеї: позика може бути оформлення на будь-яку суму від 200 до 9000 гривень з відсотковою ставкою 2% в день. Тобто: створюючи заявку на кредит у Києві, Ви зможете користуватися позикою стільки часу, скільки Вам необхідно, сплачуючи кожні 16 календарних днів комісію за користування грошима.

Використовуйте кредит у Києві по всій Україні

Сплатити заборгованість за оформлений кредит готівкою у Києві не складе труднощів, де б Ви не знаходилися. Ви можете звернутися до відділення, у якому оформлювали позику, і повернути гроші з урахуванням комісійних. Або ж, оформлюйте заявку на списання необхідної суми з Вашого банківського рахунку, вказавши відповідні реквізити.

Такі умови обслуговування роблять позики у «Ваша Готівочка» доступними і зручними, незалежно від того, для чого Вам потрібні гроші і як збираєтеся їх витрачати.

У нашій компанії взяти кредит у Києві без довідки про доходи зможе кожен українець без проблем, відмови і нервування!