Взяти кредит терміново тепер не проблема, звертайтеся в «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

За яких обставин може виникнути потреба взяти кредит терміново, без оформлення довідок і перевірок? Причин, які змушують звертатися за допомогою в «Ваша Готівочка» так само багато, як і людей. Ми не запитуємо клієнтів, як буде використано кредит, терміново він був оформлений або у стандартному режимі.

Пропонуємо взяти кредит терміново за допомоги експрес-заявки

Для більшості фінансових установ причина оформлення позики є стандартним пунктом, який необхідно заповнити, перш ніж взяти кредит терміново як на картку, так і готівкою. Особливість послуг «Ваша Готівочка» – оформлення позик без цільового призначення і обмеження клієнтів в користуванні позикою.

В компанії взяти кредит терміново, оформивши експрес-заявку, може кожен українець старше 21-го року, і який маєі власну банківську картку, паспортні дані та ІПН. Експрес-заявка заповнюється безпосередньо на сайті компанії за допомоги «Особистого кабінету». Після проходження реєстрації, Ви одразу ж отримаєте доступ до сервісу і зможете оформити заявку на кредит.

Експрес кредит на картку онлайн без відмови терміново, або оформлюючи готівкою з 18-ти років, видається протягом декількох хвилин. Клієнтам віком більше 70-ти років фінансові послуги не надаються у зв`язку з обмеженнями, встановленими нормативно-правовою базою України.

Безлімітний кредит, терміново online

Оформити кредит на картку онлайн терміново можна не тільки за експрес-заявкою через «Особистий кабінет». Ви можете звернутися до будь-якого з представництв компанії, де безпосередньо отримаєте позику готівкою. Для цього необхідно мати про собі оригінали лише двох документів - паспорту та ІПН. У разі, якщо Ви оформлені в ПФУ і маєте пенсійне посвідчення, скористайтеся ним і отримаєте кредит терміново без проблем.

Незалежно від того, в якій формі обрати кредит на картку онлайн без відмови терміново або готівкою, кожен українець може розраховувати на позику в діапазоні від 200 до 9000 гривень.

Сплата позики може бути здійснена вже через 24 години після того, як отримаєте гроші. Обов`язково в заявці вказується дата поверненя кредиту, але вона може бути змінена - сплачена раніше або пролонгована. Пролонгація кредитного періоду здійснюється за допомоги менеджерів компанії або через «Особистий кабінет» на сайті. Штрафу або пені за продовження нараховано не буде.

Вигідний кредит на картку онлайн, без відмови, терміново 24/7

Якщо Ви хочете продовжити кредит, переказаний на картку онлайн терміново або ж сплатити раніше зазначеного терміну, зробити це можна без проблем. Вам будуть нараховані комісійні тільки за фактичні дні користування грошима. Розмір комісійних складає 2% від повної суми кредиту. Обов`язковою умовою компанії є сплата комісійних кожні 16 календарних днів до моменту повного розрахунку.

Ознайомившися з умовами, сміливо реєструйтеся в програмі мікрокредитування «Ваша Готівочка», створюйте свою заявку і отримайте можливість взяти кредит терміново на тих умовах, які задовільнять Вас.