Взяти кредит терміново – раціональний підхід до вирішення життєвих труднощів!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Експрес кредитування з’явилося відносно нещодавно і вже отримало шалену популярність серед українців. Це не дивно, оскільки потреба взяти кредит терміново неодноразово виникала у кожного, проте можливостей реалізувати потребу практично не було. Банківська процедура кредитування доволі складна та довготривала. В банку в жодному разі не оформлюється позика по паспорту без надання довідок про зарплату, місце роботи та інших паперів.

Звертаючись до «Ваша Готівочка», вам не знадобиться витрачати марно час, оббиваючи пороги канцелярії та інших кабінетів, де видаються документи, необхідні для відкриття позики. Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте можливість отримати позику онлайн по паспорту чи гроші готівкою надавши менеджеру лише оригінали паспорту та ІПН. Для максимальної економії часу, радимо вам заздалегідь ознайомитися з умовами кредитування та з вимогами до кредитоотримувачів «Ваша Готівочка».

Необхідно взяти кредит терміново? Жодних проблем!

Необхідність отримати кредит у банку чи іншій кредитній організації виникає у кожного з різних причин. Якщо ви регулярно звертаєтеся до кредиторів за грошима для фінансування бізнесу, ви напевне знаєте напам’ять перелік усіх документів, необхідних для отримання позики, і проблем із підтвердженням кредиту скоріше за все не виникне. У тих, хто вперше зустрічається із кредитуванням, необхідність взяти кредит терміново скоріш за все викличе паніку, особливо якщо це гроші на особисті потреби.

В разі споживчого кредитування, взяти позику по паспорту у банку – практично неможливо. «Ваша Готівочка» спеціалізується на споживчому кредитуванні і надає змогу українцям отримати позику онлайн по паспорту або ж гроші на руки готівкою.

Отже, взяти кредит терміново від «Ваша Готівочка» без проблем зможуть:

· особи, що не мають офіційного чи постійного місця роботи;

· тимчасово безробітні;

· пенсіонери, що мають пенсійне посвідчення, віком до 70-ти років;

· студенти у віці від 18-ти років.

Щоб отримати позику по паспорту необхідно мати оригінал самого паспорту, ІПН, банківську карту, якщо хочете взяти гроші готівкою. Оформити позику по паспорту на карту можна в будь-якому з наших відділень або в режимі онлайн, через інтернет. Готівкові кредити відкриваються лише при особистій присутності клієнта у відділенні компанії.

Позика по паспорту: самі лише переваги!

Експрес позика – легкий спосіб швидко вирішити фінансові труднощі. Без мороки, без формування пакету документів. «Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам наступні умови:

· оформлення позики протягом 15 хвилин;

· можливість отримати гроші готівкою чи переказом на картку до 9000 гривень;

· необмежений період використання коштів при базовому періоді кредитування в 16 діб;

· фіксована відсоткова ставка в розмірі 2% від суми позики;

· можливість взяти позику по паспорту у відділенні чи у віддаленому режимі через онлайн сервіс.

Відділення обслуговують клієнтів щоденно, працюючи з ранку до пізнього вечора без перерв та вихідних. Онлайн сервіс доступний 24/7.

Отримайте легко та швидко позику онлайн по паспорту від «Ваша Готівочка»

Ви можете звернутися до наших менеджерів, щоб ознайомитися з умовами кредитування або ж знайти всю необхідну інформацію на нашому сайті. Щоб визначитися із правилами кредитування та обрати умови, на яких буде оформлена позика по паспорту на карту, можна скористатися кредитним калькулятором, який розміщений на початку статті та на головній сторінці сайту.

Після того, як ви обирете, скільки грошей взяти і на який період, вам залишиться лише натиснути кнопку «отримати позику», заповнити анкету клієнта, отримати доступ до «особистого кабінету». В «особистому кабінеті» створюється заявка на кредит. З його ж допомогою ви зможете слідкувати за станом рахунку та закрити кредит.

«Ваша Готівочка» не обмежує своїх клієнтів у праві взяти кредит терміново, після закриття поточної заборгованості, ви одразу можете оформити заявку на нову позику чи зробити це при першій необхідності.

З «Ваша Готівочка» все стає легше та простіше!