Взяти кредит швидко – стандартна послуга від «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сьогодні рідко можна зустріти людину, яка була б задоволена тим, скільки грошей має, та не шукала б, де можна отримати додатковий прибуток. Молодь часто звертається до батьків за фінансовою підтримкою. Літні люди – до дітей. Багато хто намагається відкладати на «чорний день», але сучасні умови змушують витрачати усе без можливості відкласти та зберегти гроші про всяк випадок. Коли руйнуються усі плани і задуми через відсутність грошей, не варто впадати у відчай. Просто спробуйте звернутися до «Ваша Готівочка» та взяти кредит швидко, незалежно від того, для чого вам знадобилися гроші.

Для тих, хто вперше звертається до фінансових компаній, кредитування здається складною процедурою. Усе залежить від того, куди ви звертаєтеся та на яких умовах плануєте швидко взяти кредит, та від того, чи уважно ви ставитеся до найважливішого – підписання договору кредитування. Якщо вам необхідно отримати гроші швидко, кредит не повинен оформлюватися під занадто високий відсоток. Достатньо просто знайти компанію, яка не бере додаткової плати за терміновість. У «Ваша Готівочка» позика може бути відкрита протягом 15 хвилин.

Розглядаємо фірми, де можна взяти кредит швидко

Мікрокредитні компанії зруйнували стереотип про те, що кредитування – недоступне для пересічних українців. Це компанії, що спеціалізуються на споживчому кредитуванні та надають кошти клієнтам лише за умови проходження реєстрації.

«Ваша Готівочка» вийшла на фінансовий ринок України ще у 2012 році та одразу запропонувала українцям взяти кредит швидко чи то готівкою, чи то безготівковим переказом виключно на вибір споживачів. Через доступність послуг та простоту оформлення позики, кількість клієнтів компанії зростає із кожним днем.

Пропонуючи можливість отримати швидко кредит, ми не вимагаємо сплачувати за терміновість, якість послуг чи можливість оформити позику в режимі онлайн. За виконання певних умов, взяти кредит швидко на карту має право кожен українець у віці від 21 до 70 років при наявності банківської картки, паспорту та ІПН. Яку саме суму та на який період отримати, клієнти також вирішують виключно на власний розсуд.

Вирішуйте швидко – кредит вже у ваших руках!

Не потрібно довго вагатися, якщо ви вже прийняли рішення. Починайте діяти просто зараз! Адже «Ваша Готівочка» надає можливість взяти кредит швидко, будь-якої миті за будь-яких умов, коли б вам не знадобилися гроші.

Щоб терміново виправити ситуацію та поповнити сімейний бюджет, вам не доведеться витрачати вільний час чи змінювати запланований графік, вам достатньо виконати лише наступні кроки:

· зареєструватися на сайті;

· отримати доступ до «особистого кабінету»;

· створити заявку та отримати швидко кредит, одразу ж після підтвердження заявки.

Все це займе у вас не більше, ніж 20 хвилин. Просто підійміться догори сторінки, на якій зараз знаходитесь або перейдіть на головну, натисніть кнопку «отримати позику», розміщену на кредитному калькуляторі та перейдіть безпосередньо до заповнення анкети клієнта. Щоб швидко взяти кредит, необхідно вказати свої персональні та контактні дані, код ІПН та точну дату народження.

Швидко взяти кредит зможе кожен

Згідно умов кредитування від «Ваша Готівочка», зареєстровані клієнти мають право отримати у користування позику у розмірі від 200 гривень. Максимальний розмір кредиту не перевищує 9000 гривень. Строк, на який дозволяється взяти кредит швидко не перевищує 16 діб при відсотковій ставці в 2%.

Не варто хвилюватися, що вам не буде відкритий швидко кредит, адже право користуватися послугами компанії мають українці вже від 18 років. Ті, кому вже є 18, але ще не виповнився 21 рік, без проблем отримають гроші готівкою. Клієнтам від 18 до 70 років ми пропонуємо обирати готівкові кредити.

Звернутися до нас по допомогу можуть і студенти, які ще не працюють з причини здобуття професії, і пенсіонери, що вже не працюють через власний вік. До студентів жодних особливих вимог не висувається. Пенсіонерів же лише просять надати для ознайомлення пенсійне посвідчення. Цього достатньо, аби взяти кредит швидко на карту, для того ж, щоб отримати готівку, необхідно особисто звернутися до менеджерів відділень та надати оригінали вище зазначених документів.

Дізнайтеся більш детально про кредитування від «Ваша Готівочка» та отримайте гроші при першій потребі без зайвих проблем!