Взяти кредит на споживчі потреби в «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Найзатребуванішим незмінно залишається кредит на споживчі потреби, але з кожним роком оформити споживчу позику стає дедалі важче. З однієї сторони можна зрозуміти кредиторів, у яких із року в рік зростає відсоток боржників, що спричиняє великі збитки. Потреба захиститися від можливих ризиків, змушує їх посилювати вимоги до кредитоотримувачів і проводити жорсткий відбір клієнтів, які могли б взяти кредит на споживчі потреби в борг.

З іншого боку, можна зрозуміти клієнтів компанії, які звертаються за грошима на першочергові витрати. Необхідність оплатити термінове лікування, затримка заробітньої плати, незапланований ремонт - все це змушує звертатися до кредиторів.

Як вчинити і де взяти кредит на споживчі потреби, коли гроші потрібні терміново? Просто звертайтеся в «Ваша Готівочка». Ми не задаємо запитань про цільове призначення позики, кредитуючи 24/7.

Доступна можливість взяти кредит на споживчі потреби 24/7

Сама суть споживчого кредитування передбачає, що цілі оформлення позик можуть бути найрізноманітнішими. Якщо говорити про автокредитування або оформлення іпотечних позик, звичайно, що мова йдеться про вагому суму і кредитор має право знати, для чого кредитоотримувачу гроші. За таких обставин, майно, яке купується за рахунок кредитора, стає залоговим майном.

Якщо ж людина звертається до компанії, щоб взяти кредит на споживчі потреби, мета оформлення позики може бути яка-завгодно. Якщо це оплата комунальних рахунків, давайте пригадаємо, що в осінньо-зимовий період сума досягає декількох тисяч гривень, то надавати заставу немає сенсу. Так само справи обстоять, коли клієнти відкривають позики на оплату термінового медичного втручання. Якщо мета предитування доволі зрозуміла, то що ж має піти під заставу?

Найоптимальнішим рішенням стало відокремлення послуг кредитуючих компаній на цільове кредитування і мікрокредитування. Саме мікрокредитування, на якому спеціалізується «Ваша Готівочка», – це можливість отримати кредит на споживчі потреби терміново, без оформлення застави, перевірки платоспроможності і запитань про цільове призначення позики.

Швидкий кредит на споживчі потреби, «Ваша Готівочка» не відмовляє у позиках

Щоб стати клієнтом «Ваша Готівочка» і отримати доступ до послуг компанії, необхідно лише пройти реєстрацію. Зробити це можна в будь-якому з наших відділень або ж самостійно за допомоги дистанційного сервісу.

За умовами програми мікрокредитування від «Ваша Готівочка», наші клієнти можуть отримати кредит на споживчі потреби як готівкою, так і переказом на картку. Як і де взяти кредит на споживчі потреби, Ви вирішуєте самостійно.

Повний комплекс послуг компанії доступний українцям від 21 до 70 років. Клієнти мають змогу обирати форму реєстрації, спосіб оформлення, суму і період кредиту. Клієнти, яким ще не виповнився 21 рік, але вже є 18 років, ми пропонуємо лише готівкові позики. Клієнти, чий вік старше 70 років, не можуть скористатися послугами кредиторів. Таке обмеження обумовлене законодавчою базою України для компаній, які працюють в сфері фінансових послуг.

На яких умовах і де взяти кредит на споживчі потреби без відмови?

Реєстрація не потребує жодних довідок, виписок і документів, окрім паспорту, ідентифікаційного коду, пенсійного посвідчення (для клієнтів пенсійного віку) та особистої банківської картки.

Під час оформлення позики готівкою, всі документи повині надаватися менеджерам в оригіналі. Безготівкові позики можуть відкриватися як у відділенні, так і через інтернет. В такому випадку перевірка реєстраційних даних, номеру і серії паспорту, коду ІПН, відбувається шляхом звірки даних про власника картки.

Якщо вік клієнта впливає на доступну форму отримання позики, то на суму і період кредитування нічого не впливає. Сума, на яку оформлюють кредит, встановлюється в межах від 200 до 7000 гривень.

Максимальний період користування грошима складає 16 діб при комісії в 2%. Мінімальний період, на який дозволяють відкрити позику - 24 години.

На розмір суми, яку необхідно буде повернути кредиторам, впливає початковий розмір позики і період. Визначитися з умовами Вам допоможе кредитний калькулятор, розміщений на головній сторінці нашого сайту. Також, Ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів і операторів «гарячої лінії».