Взяти кредит на карту просто в компанії «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Український ринок фінансових послуг постійно поповнюється новими пропозиціями, пов’язаними із кредитуванням. Не дивлячись на таке різноманіття, взяти кредит на карту досить непросто, особливо в тих випадках, коли гроші необхідні терміново. В компанії «Ваша Готівочка» ви знайдете для себе вигідне рішення, що допоможе вам в будь-якій життєвій ситуації. При всьому цьому ви не витратите більше, ніж півгодини вільного часу та отримаєте кошти у власне користування.

Як просто взяти кредит на карту та не пошкодувати про це?

Ситуації, коли необхідні гроші, бувають найрізноманітнішими, а питання, як отримати гроші вигідно та під мінімальний відсоток, залишається незмінним. Насправді ж банківське кредитування відрізняється своєю невигідністю через жорсткі умови та високу процентну ставку. Хоча програм доволі багато, кредит можна взяти на будь-які цілі, щоб отримати підтвердження позики, необхідно надати безліч документів, що підтверджують кредитоспроможність, знайти поручника та дочекатися завершення перевірки, що може тривати декілька робочих днів.

Набагато простіше та легше взяти кредит на карту в мікрофінансовій компанії. По–перше, вам не знадобиться займатися підготовкою документів, оскільки ми беремо до уваги лише паспортні дані та просимо надати нам лише їх. По–друге, оформлення кредиту у «Ваша Готівочка» не займає більше, ніж 15 хвилин.

Погодьтеся, адже краще обрати миттєве оформлення мікропозики, ніж погоджуватися на жорсткі умови банківського кредитування. Таке рішення дозволить вам дійсно на лояльних умовах швидко отримати кошти, які вам так необхідні. Щоб взяти кредит на карту або отримати гроші готівкою, достатньо пройти процедуру реєстрації в програмі мікрокредитування від «Ваша Готівочка». Зробити це можна протягом тижня, будь-якого дня у наших відділеннях або цілодобово 24/7/365 в режимі онлайн через інтернет сервіс. Ми надаємо грошові позики і готівкою, і у вигляді безготівкового переказу на картку.

Надаємо грошові позики на лояльних умовах

Щоб оформити кредит та пройти реєстрацію, достатньо просто вказати в анкеті клієнта ваші персональні дані, актуальні контактні дані, код ІПН та точну дату народження. При розгляді заявки на безготівкову позику дуже важливо, щоб вся зазначена інформація повністю співпала із інформацією про власника картки, на яку будуть переказуватися гроші. Якщо мова йдеться про готівкові грошові позики, достатньо надати оригінали документів (паспорта та ІПН) менеджеру відділення, що обслуговує вас, для ознайомлення. Ще одна деталь, готівкові кредити видаються лише у відділеннях при особистій присутності клієнта в той час як безготівкові грошові позики можна відкривати і самостійно, користуючись онлайн сервісом.

Якщо ж ви не маєте змоги завітати до відділення, ви можете пройти попередню реєстрацію, а вже при наявності вільного часу завітати до нашого відділення та підтвердивши достовірність наданої інформації забрати гроші. Згідно програми мікрокредитування, позика грошових коштів готівкою може бути підтверджена клієнтам у віці від 18 років, а безготівкова позика – від 21-го року.

На яких умовах надається позика грошових коштів?

Важливо зауважити, що лише паспорту та ІПН достатньо, щоб отримати кредит від «Ваша Готівочка». Ніяких довідок з місця роботи та виписки стосовно рівня заробітної плати, жодних перевірок на кредитоспроможність та оцінки платоспроможності. Звертаючись до «Ваша Готівочка», ви можете розраховувати, що позика грошових коштів буде підтверджена лише за умови надання достовірної інформації про вас, як кредитоотримувача, у повному обсязі.

Після того як пройдена реєстрація, залишається лише визначитися з тим, на яких умовах вам буде надана позика грошових коштів в користування. Сума кредиту може сягати 9000 гривень при мінімальному розмірі позики в 200 гривень. Період, протягом якого можна використовувати грошові позики на картку сягає 16 днів із можливістю продовжити термін кредитування чи погасити кредит достроково. Ставка кредитування становить 2% та є незмінною за жодних умов.

Після того, як реєстрація пройдена, заявка створена та розглянута, грошові позики на картку переказуються миттєво, так само миттєво видаються і гроші на руки. Не зволікайте та звертайтеся до «Ваша Готівочка», ми робимо гроші доступними для українців.