Взяти кредит на картку терміново онлайн у «Ваша Готівочка» зможете за 15 хвилин

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Зараз взяти кредит на картку банку терміново онлайн – не проблема, проблема знайти максимально вигідну пропозицію і не потрапити на шахраїв, які обнулять рахунок, отримавши доступ до особистих даних потенційного клієнта.

Щоб взяти кредит на картку терміново онлайн, необхідно мати ту саму картку, на яку надійде переказ, і доступ до інтернету. Самі по собі онлайн-операції передбачають дистанційне надання послуг, коли жодна зі сторін фізично не контактує. Чи дійсно, кредит на особисту картку онлайн, виданий терміново, є безпечним як обіцяють? Для того, щоб в цьому переконатися, необхідно бути компетентним у нюансах дистанційного сервісу і розуміти, чим відрізняється кредит без перевірок на картку від позики готівкою.

Як можна взяти кредит терміново онлайн і де?

«Ваша Готівочка» пропонує своїм позичальникам вільну можливість взяти кредит на картку терміново онлайн або готівкою. Ви самостійно вирішуєте, яким чином відкривати позику. Беручи кредит на картку, ми пропонуємо клієнтам самостійно зареєструватися на сайті і подати заяку. Зробити це можна у будь-якій точці країни і о будь-якій годині.

Доступ до дистанційної форми реєстрації відкритий 24/7. Щоб заповнити заявку, спершу перейдіть на головну сторінку сайту і натисніть кнопку «Отримати позику». Перед Вами одразу відкриється нове вікно, де необхідно вказати особисту і контактну інформацію, паспортні дані та ІПН.

Щоб відкрити кредит на картку онлайн терміново, після того як отримаєте доступ до «Особистого кабінету», залишається тільки вказати номер картки, на яку буде здійснений переказ. Перш, ніж подавати заявку, визначтеся з сумою і періодом, на які берете позику.

ДОСТУПНИЙ КРЕДИТ БЕЗ ПЕРЕВІРОК ДО 9000 ГРИВЕНЬ

У разі, якщо Вам зручніше взяти кредит без перевірок, але готівкою, пропонуємо Вам інший варіант. Ви можете пройти реєстрацію онлайн, проте отримати гроші готівкою у відділенні компанії. Для цього, обов`язково надайте оригінали документів, адже без підтвердження особистоті і реєстраційних даних гроші не видаються.

Якщо Ви звикли до стаціонарного обслуговування, завжди маєте змогу звернутися напряму до менеджерів компанії. Так Ви зможете швидко і без проблем взяти кредит на картку терміново онлайн у відділенні.

Не забудьте надати документи, які перелічені раніше (паспорт, ІПН, пенсійне посвідчення). Оформлюючи позику на картку, переконайтеся у тому, що вона оформлена саме на Ваше ім`я, емітована українським банком і діє у платіжних системах Visa або MasterCard. Ми не зможемо підтвердити кредит без перевірок, якщо інформація про її власника не співпадає з Вашими реєстраційними даними.

Отримайте кредит на картку терміново онлайн за 15 хвилин

«Ваша Готівочка» пропонує наступні умови кредитування:

  • позика до 9000 гривень;
  • відсоткова ставка 2%;
  • оформлення кредиту без довідок і зайвих питань;
  • відсутність застави;
  • цілодобова підтримка.

Подати заявку і відкрити кредит на картку терміново онлайн зможе кожен клієнт у віці від 21-го до 70-ти років; оформлюючи кредит готівкою - з 18-ти років.

Просто визначайтеся з необхідною сумою і періодом, через який зможете повернути гроші. Розгляд заявки складе лічені хвилини, після чого на рахунок надійде необхідна сума, і Ви зможете вільно розпоряджатися грошима.