Взяти кредит готівкою в місті Київ із поганою кредитною історією можна в «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Які проблеми частіше за все виникають при спробі взяти кредит готівкою, Київ це чи інше місто, у клієнтів із поганою кредитною історією та протермінованими платежами за попередніми позиками? Здебільшого, це відмови в наданні коштів без розкриття причини відмови. Інформація про всі кредитні операції зберігається в кредитному бюро України. Дана організація була створена із метою обліку неблагонадійних кредитоотримувачів. Банківські установи та компанії, що займаються фінансовою діяльністю, мають доступ до даних цього бюро.

Можливість взяти без відмови кредит готівкою в місті Київ для клієнтів із поганою кредитною історією по позиках

В процесі становлення банківської системи терміновий кредит із поганою кредитною чи позиковою історією можна було взяти без проблем, так як банки не обмінювалися інформацією про своїх клієнтів, ретельно зберігаючи комерційну таємницю. Пізніше, коли обсяг заборгованості почав перевищувати суму активів, а кредитори почали банкротувати один за одним, було прийнято рішення заносити інформацію про кредитоотримувачів в єдиний реєстр. В результаті, з’явилася необхідність перевіряти історію по кредитах та оцінювати кредитний рейтинг кожного потенційного клієнта кредитуючої компанії.

Сьогодні фінансова ситуація в Україні доволі складна. Часто навіть найбільш відповідальні кредитоотримувачі не в змозі виконати свої обов’язки перед кредиторами. Необхідність вчасно вносити періодичні платежі змушує їх оформлювати нові позики в інших компаніях. Утворюється замкнене коло – уникнути протермінування виплати по кредиту неможливо, оскільки є непогашена заборгованість, і взяти новий кредит неможливо. Погасити позику не має змоги, оскільки маєте низький кредитний рейтинг.

«Ваша Готівочка» є мікрокредитною компанією, що кредитує своїх клієнтів незалежно від того, чи є у них непогашені заборгованості в банківських установах. У нас взяти кредит готівкою, у місті Київ і по Україні, навіть із поганою кредитною історію може кожен.

Оформлюйте терміновий експрес кредит до 9000 навіть із поганою в минулому кредитною історією та протермінуваннями

Відкрити кредит готівкою, навіть якщо це місто Київ, із поганою кредитною історією можна на тих умовах, які ви обирете самі. Ніяких довідок, перевірок, підтвердження офіційного працевлаштування – нічого з цього не вимагається. До нас за допомогою може звернутися кожен українець, готовий надати необхідну для реєстрації інформацію та виконати вимоги компанії в процесі використання наданих коштів.

В нашій компанії кредит готівкою, Київ це чи область, навіть із поганою кредитною історією відкривається без оцінки позикового майна, що могло б бути використаним для погашення позики, присутності поручників та інших моментів, що є причиною незручних ситуацій, під час оформлення позик у банківських установах.

Все, що необхідно, щоб отримати кредит готівкою на руки із поганою кредитною історією, терміново в місті Київ чи по Україні, – пройти реєстрацію в системі мікропозик від «Ваша Готівочка». Для цього необхідно вказати в анкеті клієнта персональні дані, персональний код ІПН, точну дату народження та актуальні контактні дані.

Анкета може бути заповненою як в електронному вигляді, так і безпосередньо у відділенні компанії. Будьте уважними при самостійному оформленні заявки. Контактні дані необхідні для надання доступу до «особистого кабінету», через який оформлюється заявка на терміновий кредит клієнтами як із поганою кредитною історією, так і клієнтам і з високим рейтингом.

Паспортні дані повинні співпадати із даними про власника картки, якщо ви обираєте спосіб отримання «на карту». Для того, щоб заявка на кредит готівкою із поганою кредитною історією була підтверджена, знадобиться відвідати відділення. По-перше, менеджери зобов’язані перевірити ваші паспортні дані, по-друге, гроші на руки клієнти можуть отримати лише особисто.

Доступний кредит в місті Київ із підтвердженням поганої кредитної історії банком

Ще одна не менш важлива відмінність «Ваша Готівочка» від банківських установ – можливість обирати умови кредитування при зверненні та оформленні позики. Відповідно до регламенту роботи системи мікропозик, взяти кредит готівкою в місті Київ та по Україні, із поганою кредитною історією, дозволяється в розмірі 9000 гривень. При бажанні, сума позики може бути меншою, від 200 гривень.

Якщо сума коштів обмежена, то період їх використання клієнти можуть обирати за власним бажанням, за умови своєчасної сплати комісійних, що складають 2% від загальної суми позики та нараховуються щоденно.

Так само, як і взяти грошовий кредит готівкою в режимі онлайн, Київ це чи область, навіть клієнтам із поганою кредитною історією, погасити позику не буде складно. При періодичній сплаті комісійних, розрахуватися по кредиту можна будь-якої миті, як готівкою, так і переказом із картки на рахунок компанії.

На кожному з етапів співпраці наші клієнти роблять вибір, який був би для них максимально комфортним та зручним, і не має значення, яка у вас кредитна історія.