Взяти кредит готівкою - це просто з «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Навіть коли Ви впевнені в своєму фінансовому становищі, варто тримати в запасі варіанти для вирішення форс-мажорних обставин. Ніколи не знаєш, коли знадобиться взяти кредит готівкою, тому краще дізнатися заздалегідь, до кого звертатися. Компанія «Ваша Готівочка» пропонує свої послуги, гарантуючи прозорість розрахунків та лояльні умови.

Звертаючись за мікрокредитом, Ви не будете витрачати дорогоцінний час і завжди зможете оперативно отримати допомогу. Для чого б Вам не знадобився швидкий кредит готівкою, зможете відкрити його без пояснення причин. Це дійсно робить сервіс компанії зручним.

Для чого можна взяти кредит готівкою?

За своїм призначенням, всі кредити діляться на декілька видів. Іпотечні позики характеризуються великими сумами і оформлюються виключно під придбання нерухомості. Автокредити відкривають для покупки транспортних засовіб, і це також прописується в кредитному договорі. І лише споживчі позики, до яких належать мікрокредити, можна витрачати на власний розсуд. Це робить їх найзатребуванішими серед громадян. Отримати споживчий кредит готівкою без довідок сьогодні прагнуть більшість позичальників.

Більшість вважає, що заявка на кредит готівкою подається коли потрібно зробити крупну покупку - придбати техніку, меблі та інше. Натомість, отримати позику можна і на інші витрати. Наприклад, якщо грошей зовсім не залишилося, а зарплатня лише через декілька днів, в такому випадку взяти кредит готівкою потрібно як ніколи. Вам не доведеться просити гроші у родичів та друзів, пояснюючи причини.

Крім того, можуть трапитися інші неприємності. Якщо терміново знадобиться медична допомога, де взяти гроші на ліки, адже їх вартість не мала? Своєчасно оформлений швидкий кредит готівкою може, буквально, врятувати життя.

Швидкий кредит готівкою: порядок оформлення

Якщо Ви переконалися, що мікропозика - це корисна послуга, яка потрібна саме Вам, необхідно розібратися зі способами її оформлення. Найпростіший - оформити заявку через інтернет. Якщо відділення «Ваша Готівочка» розташовано десь поблизу Вас, то можете взяти кредит готівкою прямо у відділені.

Щоб клієнти «Ваша Готівочка» мали змогу швидко і легко отримати позику, необхідно лише зайти на сайт компанії. Там Ви зможете розрахувати відсоткову ставку у кредитному калькуляторі, зареєструватися та заповнити заявку на кредит готівкою на необхідну суму.

Оформлення позики через сайт є абсолютно безпечним, так само як і особисте звернення до відділення. Оформлення відбувається через Особистий кабінет позичальника, який захищен паролем. Тому, треті особи не зможуть отримати доступ до Ваших даних.

Заявка на кредит готівкою простий шлях до грошей!

Основний принцип мікрокредитування - максимально швидке оформлення. Це означає, що клієнт не тільки витрате мінімум часу на оформлення кредиту, а також не доведеться довго очікувати на рішення кредиторів.

Щоб взяти кредит готівкою, необхідно виконати лише два кроки:

  • Заповнити на сайті особисті дані для ідентифікації – паспортні дані та номер ІПН. На цьому процес реєстрації завершується, на це потрібно всього декілька хвилин;
  • Заповнити заявку на оформлення позики. В заявці клієнти вказують розмір необхідної суми та термін кредитування. Після цього, необхідно надіслати заявку кредиторам.

Як тільки Ваша заявка буде відправлена, зачекайте декілька хвилин. Якщо Ви оформлювали позику вдома, проведіть цей час з комфортом. Через 15 хвилин перевірте свою електрону пошту. Скоріше за все, на Вас вже чекатиме позитивна відповідь.

Оформлюючи заявку, варто розуміти, що споживчий кредит готівкою без довідок може бути видан тільки повнолітнім громадянам. Також, варто врахувати, якщо Ви маєте неоплачені позики в «Ваша Готівочка», навряд чи зможете отримати новий кредит.

Українська