Взяти кредит готівкою без довідки про доходи, тільки по паспорту можна у нас!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Знадобилося взяти кредит готівкою, в Україні без довідки про доходи, таку послугу надає «Ваша Готівочка». Оформлюємо позики без перевірок, поручителів і черг.

Тут зручно взяти кредит готівкою без довідки про доходи або безготівковим переказом

Більшість кредитуючих компаній пропонують своїм клієнтам взяти кредит готівкою без надання довідки про доходи, одна проблема - умови. Здебільшого - це приховані платежі і чималі штрафи через протермінування. Труднощі можуть виникнути і тоді, коли погоджуєтеся взяти кредит онлайн готівкою без довідки про доходи, не ознайомившись уважно з вимогами і деталями угоди, яку Ви маєте підписати.

Компанія пропонує прозорі і цілком вигідні умови кредитування, і не цікавиться метою позики. Тому кожен визначається з терміном, протягом якого хоче користуватися фінансами, або сумою, яка покриє витрати. З нами взяти кредит готівкою, без надання довідки про доходи і перевірки кредитного минулого зможе абсолютно кожен.

У нас зручно взяти кредит готівкою в Україні без довідок про доходи 24/7

Мікрокредитування дозволило громадянам взяти кредит готівкою в Україні, у якій би точці Ви не знаходились. Мешканцям міст, де вже відкриті відділення компанії, ми пропонуємо переглянути їх місце розташування і звертатися за моментальною позикою. Якщо поруч з Вами немає представництв компанії, то є альтернатива - відкрити позику через internet.

Якшо хочете взяти кредит готівкою в Україні без довідки про доходи, то Вам знадобляться оригінали документів, які підтверджують Вашу особистість і трохи вільного часу. Менеджер пропонсультує з усіх питань і неодмінно допоможе заповнити заявку.

Так само можна пройти дистанційну реєстрацію і оформити заявку, але потім звернутися до будь-якого з відділень компанії, де взяти кредит готівкою буде зручно. Дистанційна реєстрація не передбачає особистої присутності у представництві. Ви зможете взяти кредит готівкою в Украіні легко, якщо оформити заявку online 24/7 і потім зняти готівку у банкоматі.

Підкажемо, де взяти кредит готівкою з мінімальним пакетом документів

Якщо знадобилося взяти кредит готівкою без довідки про доходи, то пропонуємо гроші на період від доби (1 день) до 16-ти днів. Мінімальна сума позики складає двісті гривень (200) і не має перевищувати дев'ять тисяч (9000) гривень. Відкрити безготівкову позику або взяти кредит готівкою дозволяється всім громадянам, навіть якщо у них залишились несплачені заборгованості. Ми обслуговуємо клієнтів з неофіційним працевлаштуванням і будь-яким кредитним минулим. У компанії дозволяється взяти кредит готівкою без довідки про доходи лише за наявності паспорту та ІПН, і після виповнення 18-ти років. Безготівкові позики доступні громадянам у віці від 21-го року.

Згідно зі встановленими умовами обслуговування, позичальники можуть можуть сплачувати позики одномоментно - у заздалегідь встановлений термін, а можуть і пролонгувати термін користування грошима, сплативши тільки суму нарахованих відсотків. Головне - повідомити про це компанію. Повернути кредит або пролонгувати Ви можете у представництві або дистанційно на сайті. Якщо Ви виберете перший спосіб, то маєте передати певну суму менеджеру компанії. Дистанційне погашення через «Особистий кабінет» дозволяє переказати гроші зі своєї картки за реквізитами компанії.

«Ваша Готівочка» - місце, де взяти кредит готівкою завжди комфортно, зручно і безпечно.