Взяти кредит готівкою без довідки про доходи

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Раніше не користувалися послугами кредитних компаній, і хвилюєтеся, чи зможете взяти кредит готівкою без оформлення довідки про доходи і звичайних турбот? Це дійсо просто, але тільки звернувшися у компанію «Ваша Готівочка».

Як взяти кредит готівкою без довідки про поточні доходи і де?

Завдяки «Ваша Готівочка» кредит готівкою, не надаючи довідки про доходи, отримати під силу кожному українцю. Клієнти компанії не відчувають клопоту і жодних проблем під час оформлення позики, адже підтверджується вона незалежно від цільового призначення (особисті або споживчі цілі). Для компанії не важливо, як саме будуть витрачені кошти: це може бути покупка квитків, позика до зарплатні, сплата рахунків або ремонт. У заявці відсутній пункт «на що беруть готівковий кредит без довідки про доходи», тому все так просто.

Виконайте наступні дії, щоб мати змогу отримати позику у компанії:

  • проходьте реєстрацію на сайті або зверніться у відділення компанії;
  • вказуйте у заявці особисті дані;
  • обирайте умови обслуговування (суму і період);
  • подавайте заявку і дочекайтеся рішення;
  • отримайте гроші готівкою або на картку.

Ми пропонуємо клієнтам позики як готівкою, так і безготівково. В залежності від того, яку форму обслуговування обере клієнт: взяти кредит готівкою без підготовки довідки про доходи або на пластикову карточку, компанія встановлює певні вимоги.

Безготівкові позики доступні тільки для людей, які мають власну банківську картку, емітовану українським банком, і яка підтримує платіжні системи Visa та MasterCard. Не менш уваги приділяється віку клієнта: створити заявку на дистанційну позику зможуть позичальники від 21-го року.

ВИГІДНИЙ КРЕДИТ ГОТІВКОЮ БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ І ЗАЙВИХ ДОКУМЕНТІВ

Якщо зручніше, обирайте кредит готівкою без довідки про доходи і отримайте гроші особисто. Для цього необхідно завітати до відділення, надати оригінали документів - паспорт і ІПН, а також особисті дані. Беручи кредит готівкою без обов`язкової довідки про доходи, вік клієнта має не бути нижче за 18 років. Незалежно від форми кредитування, клієнти старше 70-ти років не обслуговуються.

Для економії часу клієнтів і можливості обрати кредит на оптимальних для них умовах, ми забезпечили можливість пройти реєстрацію онлайн. Все просто і доступно: на головній сторінці сайту спершу обирайте суму і період, далі натискайте кнопку «Отримати позику», і переходьте до заповнення заявки. Згодом на електронну скриньку надійде лист с посиланням для входу до «Особистого кабінету» на сайті. Там Вам залишається тільки вказати реквізити картки і надіслати заявку.

Обравши оформлення кредиту готівкою без довідки про доходи і поручителів, обирайте час, коли Вам зручно завітати до відділення, щоб оформити позику. З графіком роботи можна ознайомитися на сайті.

Доступний кредит готівкою без довідки про доходи і обов`язкової присутності поручителів, а також оцінки заставного майна

Незалежно від того, у якій формі буде видаватися готівковий кредит без довідки про доходи або онлайн, сума обмежується 9000 гривень. Згідно умов, клієнти «Ваша Готівочка» можуть користуватися грошима протягом 16-ти днів. Якщо Ви захотече продовжити кредитний період, сплачуйте нараховані комісійні і подавайте заявку на пролонгацію.

За кожен день користування грошима нараховуються комісійні у розмірі 2% від повної суми позики. Сплативши комісійні своєчасно (на 16-й день), період користування грошима може бути пролонгований і не обкладається штрафом або пенею.

Не бійтеся кредитів і не відкладайте плани на потім. У «Ваша Готівочка» взяти  кредит від 200 гривень – легко, швидко і просто!