Взяти кредит до зарплати: де, за скільки, на яких умовах?

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Як би не хотілося це визнавати, все наше життя підпорядковується фінансовим законам. Змогли правильно розрахувати сімейний бюджет? Чудово! Можна зустріти кінець місяця без додаткового стресу. Дозволили собі зайві витрати? Доведеться «тугіше затягнути пояси» або шукати грошову допомогу на стороні. Але, якщо Ви знаєте, у кого взяти кредит до зарплати, можете навіть не хвилюватися з приводу порожнього гаманця.

Як позичи гроші - безліч варіантів, наприклад:

· попросити у друзів або родичів;

· звернутися до банку;

· скористатися допомогою приватних осіб, які дадуть кредит до зарплати під відсотки;

· вибрати мікрокредитну компанію.

Кожен зі способів має свої переваги і недоліки, отже визначимося, на якому з них краще зупинитись.

За допомогою кого краще взяти кредит до зарплати?

Розуміючи, що до конця місяця ще далеко, а гаманець вже фактично порожній, більшість пригадує про кредит до зарплати, який дійсно б виручив у такій ситуації. Де його краще взяти?

Перш за все, на розум спадає думка - позичити у близьких. Проте, необхідної Вам суми іноді просто може і не бути у інших, а це ускладнює ситуацію. Є і моральні апекти, адже не кожен готовий афішувати свої проблеми, а тому простіше взяти кредит до зарплати у мікрокредитній компанії, ніж просити допомоги у інших.

Найвідоміший спосіб, як отримати кредит до зарплати на картку, – звернутися до банку. Водночас, цей спосіб не найпростіший. Ним можна скористатись, якшо позичальник працевлаштований офіційно і може документально підтвердити, що останні півроку він отримував гідну заробітну плату .Але, навіть в цьому разі варто бути готовим до тривалого очікування: рішення приймається не швидко. Враховуючи те, що невеликий кредит до зарплати буває потрібен терміново, такий варіант позики не доречний.

Сумнівний, але добре відомий спосіб – взяти кредит до зарплати у приватної особи. Завжди знайдется знайомий, який підкаже людину, готову позичити гроші під відсотки. Проте, перевірити чесність таких осіб зазвичай неможливо, отже краще не ризикувати.

Проаналізувавши всі варіанти, ми поступово приходимо до висновку - кращим варіантом залишається позика у «Ваша Готівочка». Кредитна компанія поєднала у собі чесність і законність операцій, а також лояльність кредиторів.

Кредит до зарплати: умови, вигідні для кожного

Сучасні мікрокредитні компанії обирають для себе політику, спрямовану на боротьбу за клієнта. Щоб заохочувати більше позичальників, вони намагаються забезпечити максимально зручним сервісом, а також запропнувати прості та лояльні умови. «Ваша Готівочка» досягла значного успіху в цьому питанні, адже пропонує наступне:

· високі гарантії. Компанія видає онлайн кредит до зарплати різним категоріям населення, охоплюючи широкий віковий діапазон, і не враховує фінансовий статок;

· оперативність. Позику не доведеться чекати декілька днів: заявка обробляється всього за чверть години, після чого рішення повідомляють на електронну пошту;

· прозорість умов. Приховані комісійні і платежі не дозволили б компанії стільки років утримувати чудову репутацію, а тому їй сміливо можна довіряти.

Враховуючи те, що взяти кредит до зарплати у «Ваша Готівочка» можна в будь-якому місті України і навіть онлайн, не дивно, що її вибирає більшість позичальників.

Онлайн кредит до зарплати: доступний будь-якої миті!

Кожен клієнт відчуває переваги обслуговування, адже «Ваша Готівочка» пропонує:

· споживчий кредит до зарплати, який можна отимати через інтернет;

· оформлення позики готівкою у представництві компанії.

В обох випадках умови кредитування однакові. Відмінність полягає тільки в тому, що кредити готівкою видають громадянам від 18-ти років, а онлайн - від 21-го року.  

Обов`язково, щоб отримати онлайн кредит до зарплати, потрібно мати паспорт громадянина України і ІПН. Якщо за грошима звертається літня людина, можна скористатися пенсійним посвідченням.

Якщо Ви чекаєте на інші вимоги - їх не будет. Лише на підставі цих документів, «Ваша Готівочка» готова прийняти рішення. Зазвичай, у 99 % випадків звернень, відповідь позитивна. Незалежно від того, кредит до зарплати на картку беруть на 1 день або декілька - Ви завжди можете розраховувати на його оформлення.