Взяти кредит без переплати? «Ваша Готівочка» до Ваших послуг

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Що мається на увазі під словом «кредит» і за яких обставин краще замислюватися про те, оформити кредит або знайти спосіб виправити фінансове становище будь-яким іншим чином? Розібратися з цим не важко, якщо зрозуміти, які можуть бути кредити і як працює сама система кредитування.

Гроші під заставу або можливість взяти кредит - вирішуйте самостійно!

За своєю суттю кредит – це форма відносин, які виникають між кредитором і кредитоотримувачем в момент виникнення юридичних відносин. Простіше кажучи, коли клієнт звертається до кредитної компанії або банківської установи і просить позичити гроші, в момент підписання договору про надання послуг на певних умовах і виникає кредит як форма економічних відносин.

Якщо теоретично все так просто, чому ж кредити лякають багатьох громадян, і навіть лише думка «взяти кредит» наводить жах та паніку? Чому кредити асоціюються з каббалою? Тут варто звернутися не до кредиторів, а до кредитоотримувачів, які самостійно обирають, куди звертатися і чи погоджуватися на ці умови.

Обираючи, де взяти кредит, вкрай необхідно з розумом підійти до вибору компанії, з якою будете укладати договір. «Ваша Готівочка» завжди надає своїм клієнтам повну інформацію про умови кредитування. Перед тим, як приступити до реєстрації і оформлення заявки, розрахуйте суму до повернення. Ми тільки пропонуємо, а наші клієнти самостійно обирають, скільки грошей оформити в кредит, який час користуватися та як повернути.

Швидкий кредит - вигідні умови від «Ваша Готівочка»

Мікрокредитна компанія «Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам оформити кредит на суму, яка не перевищує 9000 гривень. Мінімальний розмір позики може складати 200 гривень. Більш того, наші клієнти обирають не лише суму, на яку можна отримати кредит, ми пропонуємо Вам обирати період користування грошима. Базовий період кредитування складає 16 днів. За бажання, заявка може бути оформлена на добу або на максимальний термін.

«Ваша Готівочка» підтверджує продовження кредитного періоду за умови, що клієнт виплатить суму нарахованих комісійних. Відсоткова ставка складає 2% від загальної суми позики, комісія нараховується щоденно. Після оплати комісійних, період кредитування може бути продовжен на необмежений термін.

Вибір умов, на яких можна взяти кредит – не єдина перевага наших клієнтів. Ми надаємо Вам можливість обирати форму оформлення позики: на картку безготівково або готівкою. Також, наші клієнти в праві самостійно обирати відділення, куди звертатися. За роки роботи «Ваша Готівочка», відділення компанії з`явилися фактично в кожному місті України і працюють щоденно, без вихідних та перерви з 8-ї ранку до 20-ї вечора.

Безлімітні кредити онлайн позики 24/7

Якщо Вас не влаштовує графік роботи відділень, не зручно дістатися до них або у Вашому місті ще немає офісу нашої компанії, ми пропонуємо Вам взяти кредит в режимі онлайн. Дистанційний сервіс дає можливість «Ваша Готівочка» цілодобово обслуговувати клієнтів, розглядати заявки і відкривати позики. Умови участі в програмі кредитування онлайн аналогічні для кредитів готівкою. Єдина різниця - це вікові обмеження. Якщо отримати кредит готівкою можуть українці віком від 18 років, то безготівкові позики доступні лише від 21 року.

Онлайн доступ до мікропозик від «Ваша Готівочка» відкривається одразу після проходження реєстрації. Якщо готівковий кредит оформлять після надання оригіналів паспорту і ІПН, то безготівковий переказ на картку підтверджується у разі повного збігу анкетних даних клієнта і даних власника картки.