Взяти кредит без довідки про дохід - справа 5 хвилин, якщо кредитує «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Що потрібно кожному? Стабільність! Цей термін нерозривно пов`язнаий з грошима, а тому досить важливо мати запасний варіант, якщо потрапите до скрутного фінансового становища. Цим варіантом може стати кредит готівкою без довідок і поручителів, який завжди може запропонувати «Ваша Готівочка».

Цей інструмент відноситься до розряду мікрокредитів, а тому скористатися ним досить просто. Пройшовши всі бюрократичні процедури, взяти кредит без довідки про дохід можна тільки по паспорту.

Взяти кредит без довідки про дохід – забути про обмеження!

Кредитні інструменти широко затребувані вже декілька років поспіль. Позичені гроші допомогають будувати власний бізнес, робити покупки, навчатися і подорожувати. Якщо позичальник має постійне місце працевлаштування і є ті, хто можуть за нього поручитися, отримати кредит без довідок не складе труднощів. Проте, що робити, якщо гроші потрібні не на покращення власних життєвих умов, а для підтримки у скрутну хвилину?

Не так просто взяти кредит без довідки про дохід в банку, проте, безвихідних ситуацій не існує. Допомогти з грошима можуть приватні компанії, такі як «Ваша Готівочка». Якщо Ваш дохід невеликий або на даний момент взагалі відсутній, якщо необхідно уникнути довготривалого оформлення і отримати гроші просто зараз - за будь-яких обставин доступний кредит без довідок і поручителів від нашої мікрокредитної компанії.

Позичити гроші завжди можна в «Ваша Готівочка». Не важливо, навіщо потрібен кредит без довідок – для побутових витрат або іншого. Компанія зробить грошовий переказ на картку, не цікавлячись призначенням позики.

Кредит готівкою без довідок і поручителів - легко і оперативно!

Кожен день «Ваша Готівочка» переконує позичальників в тому, що взяти кредит без довідки про дохід не просто реально, але і досить легко. Для цього необхідно лише:

  • надати паспортні данні під час заповнення заявки;
  • передати компанії номер ідентифікаційного коду для перевірки;
  • подати заявку на кредит без довідки про дохід, звернувшися до відділення компанії або оформити онлайн.

Жодних труднощів не виникне. Будьте впевнені, кредит готівкою без довідок і поручителів отримати так само просто, як і зняти гроші в банкоматі. Так само працює і сервіс «Ваша Готівочка»: Ви подаєте заявку, в якій вказуєте на яку суму кредит без довідки про дохід необхідний і отримуєте позику.

Досить зручно, що відкривати позики можна без особистого візиту до відділення. Всі дії доступні онлайн і кредит готівкою без довідок і поручителів видають на картку. Ви можете просто зараз переконатися, наскільки це легко, зручно і результативно. Звертайтеся в «Ваша Готівочка» і баланс Вашої картки негайно збільшиться на необхідну суму.

Кредит без довідок про дохід з мінімальними віковими обмеженнями

Фінансові проблеми, які накопичуються, не запитують про вік. Вони можуть торкнутися як у молодого, повного сил громадяна, так і людини похилого віку. Сьогодні вікові обмеження є важливими для фінансових установ. Вагома частина з них не дає кредит без довідок і поручителів студентам, молодим працівникам або пенсіонерам. Вони вважають таких клієнтів неблагонадійними і, частіше за все, відмовляють.

«Ваша Готівочка» не відноситься до їх числа. Діючи в рамках законодавства, компанія починає співпрацювати з людьми, яким вже виповнилося 18 років. Для кредитування онлайн, вік клієнтів має складати 21 рік.

Компанія розуміє, що не менш важливо фінансово підтримати і пенсіонерів. Часто вони бувають змушені відмовитися від покупки ліків через те, що грошей не вистачає. Завдяки тому, що «Ваша Готівочка» дає кредити позичальникам до 70 років включно, тому відкрити кредит без довідки про дохід можуть люди фактично будь-якого віку.

Залишаючись лояльними до всіх, послуги «Ваша Готівочка» стають ще популярніші з кожним днем.