Взяти гроші в борг: вибираємо надійного кредитора

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Розвиток сфери мікрокредитування став справжнім порятунком для багатьох громадян. Не дивно, адже перепади у сфері економіки, кризи, які змінюють одна іншу, останнім часом стали причиною того, що взяти гроші в борг сьогодні намагається кожен третій.

З таким проханням не завжди доречно звертатися до друзів. По-перше, у них може не виявитися необхідної суми. По-друге, робити це регулярно не дуже зручно. Інша справа - мати надійного помічника, у якості кредитної компанії, яка видасть гроші в борг без зайвих питань. Якщо Ви знаходитеся у пошуку такої компанії, зверніть увагу на «Ваша Готівочка». Чудові умов, відлагоджений сервіс і лояльність до клієнтів, залишать у Вас тільки позитивні враження.

Взяти гроші в борг: як діяти?

Якщо Ви берете гроші в борг на картку вперше, маєте знати, що існує два шляхи, якими можна рухатися:

  • звернутися до відділення компанії і оформити заявку на кредит готівкою;
  • перейти на сайт «Ваша Готівочка» і подати заявку онлайн.

Будь-який зі способів гарантує рівні умови, а тому яким з них взяти гроші в борг, Ви вирішуєте самостійно.

Якщо Ви не прихильник інтернет-послуг, обирайте перший варінт. Адже для більшості людей важливою є особиста присутність під час оформлення. «Ваша Готівочка» має численні представництва у різних містах, а тому звернутися до найближчого з них і позичити гроші в борг будь-якого дня.

Другий варіат, переважніше, для тих, хто активно користується комп`ютером і смартфоном, легко робить покупки через інтернет і сміливо освоює інтернет-простір. Якщо Ви належите до їх числа, можете зареєструватися на сайті компанії і позичити гроші в борг на картку за першої необхідності. Ця процедура не триватиме більше чверті часу

Гроші в борг – звичайна процедура

Якщо раніше попросити гроші в борг було незручно або складно через банківську бюрократію, сьогодні все змінилося в корені. Завдяки таким компаніям, як «Ваша Готівочка», взяти кредит з`явилася можливість навіть у обідню перерву, ввечері, вночі. Достатньо мати доступ до інтернету і «Особистого кабінету» на сайті компанії. Вже за лічені хвилини на Вашій картці з`явиться необхідна сума.

Мікрокредиттування дозволило зменшити значущість цих проблем. Сьогодні, щоб отримати гроші в борг терміново, не потрібно ставити до відому про фінансові труднощі близьких і рідних. Ви самі розпоряджаєтеся своїм часом і легко справляєтеся з будь-якою проблемою.

Вибираючи «Ваша Готівочка» серед інших компаній, Ви можете розраховувати на:

  • прості і чесні умови. Приховані платежі не стануть для Вас неприємним «сюрпризом» - всю інформацію Ви можете дізнатися відпочатку;
  • високі гарантії. Подаючи заявку на гроші в борг, Ви отримаєте їх точно. Головне, дотримуватися умов угоди;
  • надійний захист. Ваші дані, які передаються компанії, будуть захищені від третіх осіб. Про це піклується служба безпеки компанії.

Гроші в борг терміново – отримаєте без проблем!

Навіть, якщо кредит не потрібен зараз, не зайвим буде ознайомитися з можливими пропозиціями, щоб у потрібний момент одразу знати, до кого звертатися. «Ваша Готівочка» - це компанія з багаторічним стажем і великою мережею представництв по всій країні, а тому взяти гроші в борг зможе кожен українець. Для цього не потрібно оформлювати різні довідки і декларації - достатньо особистих даних і правильно заповненої заявки.

На кредит від «Ваша Готівочка» можуть розраховувати громадяни України, які:

  • досягли 18 років (якщо взяти гроші в борг позичальник планує у відділенні готівкою) або від 21-го року (подаючи заявку онлайн);
  • мають паспорт та ІПН;
  • можуть надати пенсійне посвідчення (якщо клієнт пенсійного віку).

Для позичальників встановлені єдині умови, а тому кожен з них має однакові права і можливості. За користування позикою нараховуються комісійні у розмірі 2% від суми кредиту. При цьому, якщо позичати гроші в борг терміново, а сплатити їх раніше вказаного терміну, можна навіть зекономити. Вся справа в тому, що «Ваша Готівочка» не стягує штрафів за пролонгацію або дострокову сплату на фоні інших кредиторів.