Взяти гроші в борг: місія здійсненна!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Навряд чи знайдуться ті, кому до вподоби ситуації, пов’язані із браком коштів, що змушують шукати, де можна було б взяти гроші в борг, незалежно від того, як кошти будуть витрачені. Люди, зазвичай, намагаються вирішувати потреби, використовуючи наявні ресурси. Часто, коли мова йдеться саме про гроші, доводиться поступатися своїм принципам і переконанням та просити позичити знайомих, рідних і друзів, або ж шукати інші можливі способи взяти гроші в борг на певний час.

Для декого такий підхід до вирішення проблеми нестачі коштів доволі прийнятний. Інші ж, навпаки, ладні зробити будь що, аби лише не ставати заручником грошових відносин, які, як відомо, псують стосунки. Навіть, якщо вас ні що не зупиняє і ви з легкістю можете звернутися по допомогу, щоб взяти гроші в борг, не завжди люди будуть готові допомогти через те, що просто не мають можливості виділити певну суму зі свого бюджету. Щоб не ставати заручником ситуації та не обтяжувати дружні стосунки грошовими відносинами, скористайтеся можливістю взяти гроші в користування за програмою мікрокредитування в «Ваша Готівочка».

Взяти гроші в борг: вчиться приймати раціональні рішення!

Обдумуючи різноманітні варіанти, де можна взяти гроші в борг, щоб не турбувати своїх близьких, можна піти двома шляхами:

1. звернутися до банку;

2. взяти гроші у мікрокредитуючої організації.

Обидва ці варіанти доволі прийнятні за певних умов: в банку ви безперечно отримаєте позику, якщо маєте можливість фінансово забезпечити кредит, готові надати пакет довідок, що підтверджує вашу кредитоспроможність, та маєте час на розгляд заявки по кредиту. Коли час обмежений і вам необхідні гроші терміново без перевірки платоспроможності та кредитної історії, мікрокредитування – саме те, що вам необхідно.

Шукаючи, де взяти гроші в борг, завітайте до наших відділень чи скористайтеся онлайн сервісом, доступним 24/7. Знайти відділення, що розташоване ближче всього до вас, доволі просто. Вам достатньо перейти в розділ «контакти» і за допомогою карти знайти відділення, що працюють у вашому місті. Офіси, де ви зможете взяти гроші в борг, працюють кожного дня з ранку до пізнього вечора і у вихідні, і у святкові дні. Вільного часу для оформлення позики, без урахування дороги, знадобиться не більше, ніж півгодини. За цей час ви пройдете реєстрацію в програмі мікрокредитування, заповните форму заявки та отримаєте бажану суму в користування.

Де взяти гроші в борг, якщо не має змоги зібрати документи?

Якщо ви звертаєтеся до «Ваша Готівочка», можете бути спокійними. Ми використовуємо персональні дані клієнтів для прийняття  рішення та гарантуємо їх конфіденційність. Зауважте, що в пошуках того, де взяти гроші в борг готівкою, ми пропонуємо нашим клієнтам особисто завітати до відділення та отримати позику після надання оригіналу документів. При бажанні отримати кошти безготівковим переказом, достатньо буде лише вказати необхідні дані, ми ж перевіримо їх на достовірність, порівнявши із даними про власника картки, яка має бути використана для отримання переказу.

Переваги співпраці із «Ваша Готівочка» – очевидні:

· для того, щоб взяти гроші в борг, достатньо мати лише паспорт та ІПН;

· знайти, де взяти гроші в борг, не проблема, оскільки усю інформацію можна отримати від операторів call-центра;

· від моменту звернення за позикою до передання коштів в користування пройде не більше 30 хвилин.

Не витрачайте дорогоцінний час даремно. Ми готові відкрити кредит зареєстрованим українцям, незалежно від мети оформлення позики та причин, за яких вам знадобилися кошти.

В якій сумі та на яких умовах можна взяти гроші в кредит в «Ваша Готівочка»?

Оскільки «Ваша Готівочка» – мікрокредитуюча компанія, ми не пропонуємо позики, що перевищують середній рівень статків українців. Наші клієнти мають змогу взяти гроші в борг в тому обсязі, який був би для них оптимальним, керуючись лімітом в 9000 гривень. Мінімальний розмір позики може скаладати 200 гривень. Кредитний період, як і розмір позики, встановлюється з урахуванням особистого бажання клієнта і сягає до 16 календарних днів при мінімальній тривалості кредитного періоду в одну добу.

Шукаючи, де взяти гроші в борг, зверніть увагу на те, що кредити мають видаватися під відсотки, що є стандартною платою за послугу використання грошей. В «Ваша Готівочка» ставка кредитування становить 2% і нараховується щоденно до повного погашення позики.

При необхідності, кредит можна погасити достроково або ж збільшити кредитний період без нарахування пені, сплативши своєчасно комісійні за використання наданих коштів.

Ще не визначилися, де можна взяти гроші в борг вигідно, швидко і безпечно? Зателефонуйте нам і залиште усілякі сумніви!