Взяти гроші готівкою онлайн не складно, якщо Ви звернетеся у «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Чи часто Ви користуєтеся інтернет-кредитуванням? Погодьтеся, що отримати грошовий переказ на картку дуже зручно, адже немає ні часових, ні територіальних обмежень. Єдина перешкода, яка з’являється на шляху позичальників, - це комісія за зняття готівки. Якщо Ви оформите позику на картку і захочете зняти гроші у банкоматі, то обов’язково маєте сплатити чималий відсоток за цю звичайну послугу. Отже, ми пропонуємо Вам взяти кредит готівкою і отримати його моментально на умовах, аналогічних онлайн кредитуванню.

Послуги «Ваша Готівочка» дозволяють взяти кредит готівкою онлайн за першої необхідності

«Ваша Готівочка» - це компанія, яка надає унікальну можливість взяти кредит готівкою онлайн без будь-яких перевірок. Ми переказуємо позики на картку і видаємо гроші на руки. Умови, на яких кожен охочій може взяти кредит без довідок готівкою онлайн, відрізняються тільки процедурою оформлення позики і віковими обмеженнями.

Якщо Ви захочете взяти кредит готівкою онлайн, заявка може бути заповнена дистанційно. Для цього зареєструйтеся на сайті компанії, отримайте доступ до «Особистого кабінету» і заповніть електронну заявку. У ній уважно вкажіть загальну інформацію про себе, паспортні дані та виберіть суму і період, протягом якого хочете користуватися грошима.

Після того, як Ви заповните дані у анкеті і відправите її на обробку, вони будуть перевірені системою компанії. Якщо все вказано правильно і помилок немає, Ви без зволікань зможете взяти кредит готівкою онлайн, на картку гроші надійдуть миттєво. Після того, як отримаєте фінанси, Ви можете зняти або частину, або суму у повному обсязі, як вважате за потрібне.

Інший варіант, який так само дозволяє взяти кредит без довідок готівкою онлайн, - це оформлення заявки у «Особистому кабінеті» на сайті. Ви реєструєтеся на сайті у зручний для Вас час, а за грошима звертаєтеся до будь-якого представництва мережі компанії.

Послуга взяти кредит без довідок готівкою онлайн - доступна кожному

Якщо Вам комфортніше взяти кредит готівкою онлайн, то скористайтеся можливістю подати заявку через інтернет сервіс. Після підтвердження, приходьте до відділення, де менеджер компанії ідентифікує Вашу особистість і видасть суму, вказану у заявці.

Незважаючи на те, що отримати фінанси готівкою неодмінно зручніше, ніж знімати у банкоматі після переказу, взяти кредит готівкою онлайн можна у відділеннях компанії, які сьогодні працюють у 15-ти областях країни. Навіть, якщо у Вашому місті і досі немає філіалу «Ваша Готівочка», скористайтеся можливістю взяти кредит готівкою онлайн на картку, адже це доступно в будь-якому місці, де б Ви не знаходились.

Крім віку, паспортних даних і ІПН, компанії не потрібна інша інформація про позичальника. «Ваша Готівочка» не перевіряє рівень доходів своїх позикоодержувачів, не цікавиться наявністю постійного місця роботи, не просить надавати заставу, перш, ніж Ви зможете взяти кредит готівкою онлайн, а також не просить шукати поручителя.

Коли знадобилося взяти кредит готівкою онлайн, заявка може бути створена дистанційно

Умови, які ми пропонуємо клієнтам: якщо Ви прагнете взяти кредит готівкою онлайн, заявка може бути оформлена на суму до дев'яти тисяч гривень. Мінімальна сума позики - двісті гривень. Вік клієнтів, які оформлюють позику готівкою, має складати від вісімнадцяти років, онлайн - від двадцяти одного. Позики можуть отримувати громадяни віком до семидесяти років. Час, протягом якого Ви зможете користуватися фінансами, складає шістнадцять календарних днів. Мінімальний період - доба.

Для позик готівкою і отримання грошей на руки, обов’язковою умовою є особиста присутність клієнта у відділенні і можливість надати оригінали документів, щоб підтвердити особистість. Безготівкові позики оформлюються на підставі вказаної інформації у анкеті і перевірки даних власника картки, на яку буде здійснюватися грошовий переказ.

«Ваша Готівочка» створила гнучкі умови кредитування, які дозволили задовільнити фінансові потреби клієнтів широкого вікового діапазону, незалежно від рівня доходів і соціального статусу. Звертайтеся і переконаєтесь в цьому на власному досвіді!