Всі позики онлайн - з «Ваша Готівочка». Отримати кредит стало ще простіше!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

«Ваша Готівочка» – компанія, яка надає клієнтам можливість отримати позику готівкою чи дистанційно на картку. Кредитний сервіс компанії дозволяє отримати всі позики онлайн швидко і без жорстких вимог.

Оформлюйте всі позики онлайн прямо вдома

Зареєстровані користувачі компанії «Ваша Готівочка» мають змогу отримати всі позики онлайн, не виходячи з дому. Для цього, знадобиться лише доступ до мережі інтернет. Ви можете скористуватися телефоном, комп`ютером або іншим гаджетом. Щоб оформити позику через особистий кабінет, клієнтам необхідно пройти реєстрацію, а також вказати суму та період кредитування.

«Ваша Готівочка» пропонує клієнтам не тільки послуги онлайн сервісу, а й оформлення кредиту готівкою у відділенні. Якщо мова йдеться про потребу взяти позику онлайн терміново, для цього підготуйте банківську картку. Обов`язковою умовою, щоб отримати всі позики онлайн, є реєстрація на сайті. 

Під час оформлення кредиту, необіхідно вказувати реквізити власної картки. Зауважимо, картка, яка вказується у заявці на термінову онлайн позику, має бути обов`язково емітована українським банком. Не мають значення статус та вид, головне, щоб картка діяла у платіжних системах Visa или MasterCard.

Кредитори «Ваша Готівочка» просять клієнтів вказувати достовірну інформацію про себе, щоб отримати онлайн позику швидко і без проблем. Кредитори гарантують збереження особистих даних клієнта під час оформлення позики через особистий кабінет від третіх осіб. Особисті дані, вік, паспортні дані та номер платника подадтків розголошенню не підлягають.

Швидкі онлайн позики. 15 хвилин і гроші на картці

Обираючи суму та термін кредитування, можете скористатися кредитним калькулятором. За допомоги цього інструменту, можна дізнатися суму до повернення з урахуванням комісії.

Відстежувати поточний статус онлайн позики, клієнти «Ваша Готівочка» можуть у Особистому кабінеті. Кредитори «Ваша Готівочка» пропонують всі позики онлайн клієнтам у розмірі від 200 до 7 тисяч гривень. Комісія складає 2% і нараховується за фактичні дні користування грошима. Також, пропонуємо клієнтам ознайомитися із періодом оформлення позики: мінімальний термін складає 1 добу, а максимальний - 16 діб.

Оформлюючи позики через особистий кабінет, не потрібно вказувати причину. Якщо, за якихось обставин, змоги повернути гроші немає, кредитори пропонують подати заявку на продовження кредитного терміну. В цьому випадку, необхідно сплатити нараховану комісію. Пролонгувати онлайн позики можна також через Особистий кабінет без штрафу та пені.

Комфортний сервіс для позики через особистий кабінет 24/7

Для тих, хто вперше звернувся до нашого кредитного сервісу, пропонуємо детально ознайомитися із умовами оформлення кредиту. Можливість отримати термінову позику онлайн є у громадян від 21 року, кредит готівкою видається від 18 років. Особи, чий вік сягає більше 70 років, не зможуть отримати позику ні на картку, ні на руки.

Клієнти, які не в перший раз звертаються за грошовими кредитам до компанії «Ваша Готівочка», можуть отримати нову позику онлайн термніово ще швидше! Крім того, для постійних клієнтів діє програма лояльності.

У разі, якщо кредитування готівкою у відділенні є більш пріорітетним, то заємнику необхідно надати лише оригінали паспорту на ідентифікаційного номеру. Зверніть увагу, позики видаються без довідки про дохід, кредитної перевірки та інших вимог.

Українська