Візьміть кредит до зарплатні без довідок і поручителів

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Кожен хоче жити у стабільності і бути впевненим в завтрашньому дні. Якщо Вам неочікуванно затримали зарплатню або стипендію, а бюджет майже «на нулі» - звертайтеся до нас! «Ваша Готівочка» надасть кредит до зарплатні кожному.

Як отримати кредит до зарплатні?

Шукаєте кредит до зарплатні на прозорих і гнучких умовах? Це «Ваша Готівочка»! Компанія позичає гроші через онлайн-сервіс або видає готівкою у відділеннях. Для цього не потрібно докладати багато зусиль, тільки подайте заявку.

В заявці на кредит до зарплатні потрібно вказувати паспортні дані, код платника податків та певну особисту інформацію. Позичальники не надають дані про членів родини, рівень заробітку і цільове призначення позики.

Нині знайти гроші в кредит можна швидко, навіть знаходячись вдома або на роботі. Зробити це дозволяє дистанційний сервіс. Отримати кредит в такій формі зможе кожен позичальник, вік якого від 21- року. Щоб взяти кредит до зарплатніклієнту не потрібно шукати поручителя і надавати довідку про дохід. Інша інформація, окрім вказаної в заявці, не потрібна. Кредитори не перевіряють історію кредитування і кредитоспроможність, що набагато спрощує процес оформлення.

Звернутися за кредитом можуть громадяни, які потрапили до будь-якої неочікуванної ситуації: наприклад, поїхали до відрядження, а негайно потрібні гроші. В такому разі, можете звернутися до найближчого відділення компанії або оформити заявку на гроші до зарплатні на картку свого банку. Фахівці компанії завжди готові допомогти всім, хто звертається за кредитом. Обравши «Ваша Готівочка», Ви обираєте надійного і досвідченого кредитора, який прийде на домогу 24/7.

Умови, на яких переказують гроші до зарплатні

Обравши нашу компанію, будьте впевнені - гроші до зарплатні на картку надійдуть негайно. До речі, не має значення, номер якої картки вказати в заявці - кредитної або дебетової. Якщо картка належить Вам, проблем не буде. Оформити кредит можуть громадяни, віком до 70-ти років.

Оформлюючи заявку на сайті на гроші до зарплатні на карткуможете розраховувати на суму від 200 гривень. Максимальна сума, на яку видадуть кредит, складає 9000 гривень.

Навідміну від інших кредитних установ, отримати гроші до зарплатні на картку можна без застави та передоплати. Погодьтеся, не всі кредитори готові надати гроші в кредит на таких гнучких умовах. Обираючи «Ваша Готівочка», не доведеться витрачати час на оформлення відповідних документів та дотримуватися інших формальностей.

Кредитори без проблем позичать гроші до зарплатні громадянам незалежно від обставин, через які оформлюється кредит. Напевне, доки на вулиці спекотно, кожному хочется поїхати подалі від міської метушні і відпочиити. Не відмовляйте собі в цьому і беріть гроші до зарплатні на втілення мрії.

Скільки складає період користування грошима до зарплатні?

Не варто впадати у відчай, якщо зарплатню затримали. На допомогу прийде позика до зарплатнірозрахувати яку кожен може самостійно на сайті. Для цього знадобиться декілька секунд: просто вкажіть необхідну суму і тривалість оформлення позики. Скільки користуватися грошима - обирати Вам. Кредитний період складає від 1-го до 16-ти днів. При цьому, є змога сплатити позику раніше або пролонгувати.  

Що робити, якщо немає банківської картки? Подавайте заявку на сайті і приходьте з паспортом до відділення, щоб отримати гроші. Або оформлюйте позику до зарплатні безпосередньо у відділенні.

За бажання повернути гроші або продовжити кредитний період, сплачуйте нараховані комісійні в розмірі 2% від суми кредиту.

Будьте впевнені, Ваша заявка буде розглянута одразу і рішення дізнаєтеся за лічені хвилини. Обирайте лояльні умови кредитування, які не передбачають застави і передоплати, і доступні лише за паспортом та ІПН. Не варто відкладати плани на потім, адже миттєвий кредит від «Ваша Готівочка» допоможе у вирішенні всіх проблем.