Візьміть кредит без довідок про дохід і поручителів у перевіреного кредитора

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Під час оформлення кредиту в банках, можна натрапити на різноманітні проблеми. По-перше, видача кредиту без довідок про дохід і поручителів там просто неможлива. Через це, «Ваша Готівочка» пропонує громадянам позичити гроші просто, швидко і, головне, легко!

Візьміть кредит без довідок про дохід і поручителів просто зараз

Видати кредит без довідок про дохід і поручителів - простіше простого. Якщо Ви ще не знайомі з ринком мікрокредитування і послугами компанії, пропонуємо дізнатися більше. «Ваша Готівочка» не перший рік виручає громадян грошима, оформлюючи миттєві мікрокредити. Менеджери компанії готові надати фінансову допомогу щодня, адже працюють без вихідних.

Кожен громадянин у віці від 18-ти до 70-ти років, зможе звернутися до відділення і оформити заявку на кредит без довідок про дохід і поручителів і кредитної перевірки. Двері відділень відкриті для Вас з 8-ї до 20-ї години. Тільки уявіть, Ви знаходитеся далеко від дому, а гроші потрібні негайно. Що робити? Звернутися до нас! «Ваша Готівочка» відкриє кредит за паспортом і ІПН, що для банківських установ неможливо.

Так само, ми пропонуємо кредит без довідок про дохід і поручителів на картку для громадян від 21-го року. Детальніше про це далі.

Впевнені, що неможливо взяти кредит за паспортом - ми доведемо протилежне

Кожного дня до нас звертаються сотні громадян, які мають зовсім різний дохід, сімейний стан, кредитний рейтинг і потреби. Незважаючи на це, відмови у позиці не отримує фактично ніхто. 95% позичальників, які шукають кредит за паспортом, отримують його готівкою або ж на картку. Все, що необхідно для цього, - надати особисті дані. Оформлюючи кредит на картку, потрібно зазначити - паспортні і контактні дані, ІПН, номер картки. Під час оформлення кредиту готівкою, надайте оригінали паспорту та ідентифікаційного  коду.

Маєте неофіційне працевлаштування, через що хвилюєтеся почути відмову в позиці? Помиляєтеся. «Ваша Готівочка» підтвердить кредит без довідки про дохід, адже лояльно ставиться до кредитоотримувачів. Нашими послугами користуються студенти, які так само можуть бути працевлаштовані неофіційно, і шукають гроші до зарплатні або стипендії. Оформлення позик відбувається миттєво, якщо кредитори підтвердять заявку, гроші отримаєте за 15 хвилин.

Відмова в кредиті без довідки про дохід приймається лише в тому разі, коли клієнт не відповідає віковим обмеженням або має несплачені позики перед компанією. Причини, через які оформлюється кредит, вказувати не треба. Ви можете отримати позику в діапазоні від 200 до 9000 гривень без цільового призначення.

Як взяти кредит без довідки про дохід і не натрапити на шахраїв

Все чаcтіше шахраї намагаються запропонувати кредити без довідки про дохід за паспортом, обіцяючі гроші швидко і на вигідних умовах. Проте, раптово змінюють умови, нараховують скриті платежі або збільшують комісійні. З нами такого не буде, адже ми прагнемо фінансово підтримати громадян і отримати гідну оцінку роботи.

Перед тим, як подати онлайн заявку або відкрити кредит без довідки про дохід за паспортом у відділенні, дізнайтеся суму до повернення. Так, Ви будете впевнені, що жодних скритих комісій не буде. Кредитний калькулятор, який миттєво розрахує суму до сплати, розміщений на сайті. Або ж, звертайтеся за допомогою до фахівців «Ваша Готівочка».