Верифікація банківської картки - необхідна процедура для Вашого захисту

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Мікрокредитна компанія «Ваша Готівочка» не перестає вдосконалювати кредитний портфель. Надійна верифікація банківської картки, яку проходить кожен позичальник, дозволяє забезпечити безпеку кожної операції.

Верифікація банківської картки – гарантія Вашої безпеки

Щоб уникнути кредитний фрод, компанія запровадила обов`язкову процедуру, а саме - ідентифікацію позичальника. Ви можете достовірно і без помилок заповнити заявку, але це не є гарантією, що Ви вказали саме особисті дані. Сюди можна віднести підробку документів, активно застосовувану шахраями, які беруть кредити на чуже ім`я. Якщо Ви хочете отримати кредит онлайн, то варто усвідомлювати користь цієї процедури.

Пропонуємо ознайомитись заздалегідь, що таке верифікація банківської картки, як її пройти і застережити себе від шахрайських дій. Їх головна мета - взяти кредит на Ваше ім`я і не нести відповідальність за це.

Компанія «Ваша Готівочка» не просто пропонує якісний сервіс і створює комфортні умови для позичальників: оформлюючи кредит, Ви можете бути спокійними за безпеку особистих даних. Іншими словами: верифікація банківської картки - це Ваш захист.

Під час верифікації, компанія встановлює - дійсно картка належить позичальнику або ні. Якщо Ви раніше не звертались до нас, то маєте враховувати - верифікація банківської картки є звичайною процедурою для тих, хто звертається за позикою онлайн.

Що таке верифікація картки і навіщо вона потрібна?

Пояснюючи тлумачення - що таке верифікація картки, можна сказати наступне: ця процедура є підтвердженням того, наскільки надійною є компанія, і чи варто їй довіряти. Отже, краще вибирати кредитну компанію, де верифікація є обов`язковою.

Саме «Ваша Готівочка» є компанією, яка під час оформлення позики завжди перевіряє належність картки, щоб треті особи не мали змоги взяти кредит на ім`я її власника. На Вашій картці буде заблокована певна сума (до однієї гривні) - це зовсім символічна сума, але завжди різна. Далі, за допомоги SMS-повідомлення або телефонного дзвінка, компанія поцікавиться сумою, яка була заблокована. Після цього, компанія поверне кошти і, відповідно, зможе підтвердити запит.

Тепер, коли Ви знаєте, що таке верифікація картки і як вона здійснюється, можете подавати заявку на позику і проходити цю просту процедуру. Вона є необхідною мірою захисту від шахраїв і запроваджена тільки на благо позичальників. Звертайтесь до нас за кредитом, не хвилюйтесь через те, що таке верифікація картки, і отримуйте гроші.

Верифікація картки - ідеальна система захисту

Компанія «Ваша Готівочка» піклується про клієнтів і турбується про захист їх даних. У зв`язку зі збільшенням шахрайських схем і була запроваджена верифікарція картки її власника. Процедура не віднімає багато часу, але за її допомогою легко перевірити достовірність даних.

Громадяни довгий час шукали надійну компанію, яка пропонує оформлювати позики на прозорих умовах, і де працює верифікація картки банку, адже це головна ознака досвідченності і чесності кредитора. Сьогодні цією компанією є «Ваша Готівочка».

Шахраї, які ще не знають, що таке верифікація, просто не зможуть виконати жодних дій. Нагадаємо: сума, яка блокується компанією, складає декілька копійок і повертається після підтвердження разом з оформленим кредитом. Враховуйте те, що для успішного проходження процедури, на Вашій картці має бути доступний залишок грошей. Вибирайте «Ваша Готівочка» - вибирайте надійного кредитора.

Отже, коли Ви знаєте, що таке верифікація і вибрали саме нашу компанію, завжди можете розраховувати на позику грошей на картку.